Avrasya Tüneli Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avrasya Tüneli Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avrasya Tüneli çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Avrasya Tüneli müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Avrasya Tüneli şikayet hattına erişebilirsiniz. Avrasya Tüneli müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Avrasya Tüneli Çağrı Merkezi Numarası

Kıtalar arası yolculuğu 5 dakikaya düşüren Avrasya Tüneli, İstanbul için sadece zaman tasarrufu değil; yapım aşamasından kullanılan tekniklere, çevrede olumlu yönde değiştirilen noktalardan malzemelerine kadar farklı bir simge halini aldı. Bu konuda ücretler, güzergah ve daha nice sorularınıza cevap almak için 0850 222 80 20 numaralı hattı kullanabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığı ile bilgi almak için 07.30-16.30 saatleri arasında iletişim kurmalısınız. Yine resmi web sitesi üzerinden de aradığınız tüm bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Avrasya Tüneli çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Avrasya Tüneli Müşteri Hizmetleri Numarası

Modern tasarım ve teknikler ile inşaası tamamlanan Avrasya Tüneli sayesinde kısalan ulaşım süresi ile Hava Kalitesi İzleme İstasyonu’nca açıklanan verilerde emisyon miktarında ciddi bir azalma gözleniyor. Ulaşımda sağladığı konfor ve hızın yanında çevreye de katkıları ile göz dolduruyor. Tünel ile ilgili tüm haberlerden anında haberdar olmak için web sitesi üzerinden e-bültene abone olabilirsiniz. Yahut tüm sorularınız için yukarıda belirtilen çağrı merkezi hattını da kullanabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Avrasya Tüneli müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Avrasya Tüneli Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Konfor ve ekonomik açıdan ulaşıma olumlu etkileri bir yana bir de ekolojik dengeye olan hassasiyeti ile göz dolduran Avrasya Tüneli, İstanbul için büyük bir şans niteliği taşıyan önemli bir proje. Tüm hava koşullarında kesintisiz ve en önemlisi de güvenli ulaşım sağlaması da bambaşka bir önem arz ediyor. Planlanan güzergah sayesinde akıcı bir ulaşım sağlıyor. Tünelin say say bitiremediğimiz olumlu yönleri ve katkıları ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için belirtilmiş olarak çağrı merkezi bilgi hattını kullanabilir ve ya resmi web sitesi üzerinden de tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Tüm bunların yanında sosyal medya hesapları ile de tünelle ilgili gelişmeleri anında öğrenebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Avrasya Tüneli müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Avrasya Tüneli Şikayet Hattı

Her an gelişen teknolojiyi yakınen takip eden ve kullanan güçlü personel kadrosu ile tamamlanan Avrasya Tüneli, farklı ve etkileyici bir proje olarak aktif şehir hayatına birçok açıdan dokunmuştur. Yine yolculuğunuz sırasında yaşayabileceğiniz olumsuz durumlara karşın 100 kişilik uzman ekibin tünelde her daim hazırda beklemesi büyük bir güven teşkil ediyor. Yine de tüm bunlara rağmen paylaşmak istediğiniz görüş ve önerileriniz için web sitesi üzerinden bize ulaşın kısmındaki formu doldurarak dilediğiniz iletiyi yazabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Avrasya Tüneli müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Avrasya Tüneli şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Avrasya Tüneli Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Avrasya Tüneli çağrı merkezi numarasına 0850 222 80 20 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş.
Adres: Avrasya Tüneli İşletme ve Bakım Binası – Barbaros Mahallesi Dr. Eyüp Aksoy Caddesi No: 9 34662 Üsküdar, İstanbul, Türkiye

Telefon: 0850 222 80 20

Mail: bilgi@avrasyatuneli.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Avrasya Tüneli iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Avrasya Tüneli sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Avrasya Tüneli iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Avrasya Tüneli iletişim bilgileri, Avrasya Tüneli telefon no, Avrasya Tüneli irtibat tel, Avrasya Tüneli canlı destek, Avrasya Tüneli müşteri temsilcisi, Avrasya Tüneli şikayet hattı, Avrasya Tüneli müşteri hizmetleri numarası, Avrasya Tüneli çağrı merkezi numarası, Avrasya Tüneli iletişim numarası, Avrasya Tüneli çağrı merkezi, Avrasya Tüneli müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap