Avrasya Hospital Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avrasya Hospital Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avrasya Hospital çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Avrasya Hospital müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Avrasya Hospital şikayet hattına erişebilirsiniz. Avrasya Hospital müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Avrasya Hospital Çağrı Merkezi Numarası

Avrasya Hospital olarak hasta ve hasta yakını memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Sizler için hasta haklarını esas alan bir sağlık kuruluşuyuz. Emin ellerde olduğunuzu bilmenizi isteriz. Hastanemizde çalışan tüm personelimiz işinde uzman ve tecrübelidir. Hiçbir şey insan sağlığı kadar önemli değildir. Bu yüzden sizlere verdiğimiz hizmette kalite hastalarımızın memnun olması ve kurumsal verimliliğimiz önceliğimizdir. Hastanemiz için  güncel bilgi ve metotlar ne varsa bizler de onları kullanırız. Sizler hastanemiz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız veya varsa bir sorununuz bizimle kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezindeki müşteri temsilcilerimiz sizin sorularınızı ve sıkıntılarınızı çözmektedir. Sizlerin kuruluşumuzdan memnun ayrılmanız bizim ilk önceliğimizdir. Aklınıza takılan tüm sorularınız için bizimle iletişime geçin.

Avrasya Hospital çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Avrasya Hospital Müşteri Hizmetleri Numarası

Hastalarımızı iyileştirme sürecinde her zaman birlikte bu süreci atlatırız. Onların sağlıklarına kavuşmaları bizim ilk önceliğimizdir. Hastanemiz hakkında bilgi sahibi olmak ve yararlı bilgilerden faydalanmak istiyorsanız internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda sabit telefon numarası olan 0212 665 50 50 veya 0212 612 00 00 telefon numarasını arayarak müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz. Sizin istek, sorun ve tüm sıkıntılarınız için müşteri temsilcilerimiz sizinle ilgilenecektir. Tüm sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. Yapılan görüşmeler kalite standartları gereği kayıt altına alınacaktır. Kişisel verileriniz korumamız altındadır. Sizinle iletişime geçildikten sonra sorunlarınız için çözüm bulunur ve en kısa süre içerisinde bilgi verilir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Avrasya Hospital müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Avrasya Hospital Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Avrasya Hospital her türlü sıkıntılarında hastalarının yanında olan bir hastanedir. Teknolojik her yenilikleri, bilimsel gelişmeleri sürekli takip eden bir hastaneyiz. Hastalarımıza güvenli bir hizmet sunarız. Uzman işinde başarılı doktorlarımızla sizlere en güzel sağlık hizmetini getiriyoruz. Sizlerde hangi branş doktoruna gitmek isterseniz randevu almak veya bilgi edinmek için yukarıda belirttiğimiz telefon numaralarını arayabilir direk bağlanabilirsiniz. Arama yaptıktan sonra ‘1’ tuşlayarak ambulans hizmetinden yararlanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlerin hizmetinde.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Avrasya Hospital müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Avrasya Hospital Şikayet Hattı

Avrasya Hospital şikayet hattı siz değerli hastalarımızın yaşamış oldukları her şikayetlerinde yanındadır. Yukarıda belirttiğimiz numaralardan tüm şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Aynı zamanda internet sitemizde iletişim formunu doldurup bizlere mesaj atarak bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Avrasya Hospital müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Avrasya Hospital şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Avrasya Hospital Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 665 50 50

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Avrasya Hospital çağrı merkezi numarasına 0212 665 50 50 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Beştelsiz Mah. 101. Sokak. No:107 (Akşemsettin Tramvay Durağı Yanı) Zeytinburnu

Çağrı Merkezi Numarası : +90 212 665 50 50

GSM Hattı İrtibat No :  0533 666 93 81

E mail İletişim Adresi  : info@avrasyahospital.com.tr

Arama Terimleri: Avrasya Hospital iletişim bilgileri, Avrasya Hospital telefon no, Avrasya Hospital irtibat tel, Avrasya Hospital canlı destek, Avrasya Hospital müşteri temsilcisi, Avrasya Hospital şikayet hattı, Avrasya Hospital müşteri hizmetleri numarası, Avrasya Hospital çağrı merkezi numarası, Avrasya Hospital iletişim numarası, Avrasya Hospital çağrı merkezi, Avrasya Hospital müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap