Deriden Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Deriden Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Deriden çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Deriden müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Türkiye’de ayakkabı trendini geçmişten bugüne taşıyan bir marka olarak göze çarpmaktadır. Dünyaca tanınmış prestijli marka ve tasarımları ile öne çıkmaktadır. Seçkin ve sadık müşterilerine sunabilmeyi kendine ilke olarak gören firma oldukça beğenilmektedir. Deriden, Timberland”in resmi distribütörü  olarak çalışmaktadır. Ayrıca Timberland’ın Türkiye”deki yetkili temsilcisi olarak devam etmektedir.

Timberland tarafından bu alanda 2012 yılında “Yılın Distribütörü” ödülü verilerek başarılarının gelişimine katkı sağlamıştır. Deriden, bünyesindeki önemli dünya markaları barındırmaktadır. Ayrıca bu markaların kendine özgü tasarladığı vintage stillerle karşımıza çıkmaktadır. Deriden ve bünyesindeki Timberland mağazaları, Türkiye”de toplam 24 noktada hizmet vermektedir. Ayrıca İstanbul, İzmir, Ankara ve Mersin de bulunan önemli cadde ve AVM”lerde rahatlıkla bulabileceğiniz yerlerde konumlanmış durumdadır.

Deriden Müşteri Hizmetleri Numarası

Deriden, dünyada sahip olduğumuz doğal değerleri en iyi şekilde korumak adına çalışmalarına devam etmektedir. Bu alanda çeşitli projelerde de aktif şekilde yer alan firma oldukça sevilmektedir. Sosyal misyonu olarak doğayı koruyan, daha temiz bir çevre ve daha nitelikli bir yaşam gibi unsurları göz ününde bulunduran firma her geçen gün müşteri kitlesini arttırmaktadır.

Yağmur ormanları oluşturma, suyun kullanımına dair bilinçlendirme gibi alanlarda projelerle varlığı göstermektedir. Ayrıca sağır dilsizler okulunda onların zarar görmeyeceği şekilde bahçe peyzajı düzenleme gibi projelerle karşımıza çıkmaktadır. Bunun dışında kimsesiz çocuklara oyun alanı sağlama, otistik çocuklar için sağlıklı eğitim alanları yapılandırma gibi icatlarla karşımıza çıkmıştır. Rıhtım ve benzeri halka açık alanların bakımı gibi bir çok alanda pozitif çalışmaları ile memnuniyet oluşturan firma günden güne gelişimine devam etmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Deriden müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Deriden ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Deriden çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Deriden Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 255 37 36

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Deriden çağrı merkezi numarasına 0850 255 37 36 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

velinimet@deriden.com e posta adresi olarak sizlere destek olabilmektedir.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Deriden sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Deriden iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Deriden iletişim bilgileri, Deriden telefon no, Deriden irtibat tel, Deriden canlı destek, Deriden müşteri temsilcisi, Deriden şikayet hattı, Deriden müşteri hizmetleri numarası, Deriden çağrı merkezi numarası, Deriden iletişim numarası

Yorum Yap