Antalya Net Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Antalya Net Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Antalya Net Seyahat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Antalya Net Seyahat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Antalya Net Seyahat şikayet hattına erişebilirsiniz. Antalya Net Seyahat müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Antalya Net Seyahat Çağrı Merkezi Numarası

Şehirlerarası yolculuk hizmeti veren Antalya Net Seyahat sayesinde Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlamanız mümkündür. Antalya Net Seyahat firması, kaliteli araba modelleri, deneyimli şoförler, güleryüzlü ve tecrübeli muavinler ve diğer çalışanlar, otobüs içerisinde sunmuş olduğu çeşitli hizmetler ile pek çok firmadan ayrılmaktadır. Otobüs yolculuklarında konfor herkes için olmazsa olmazdır ve bu firma vermiş olduğu hizmetler ile hem yolculuk boyunca yolculara konforlu bir alan sunmakta hem de firma memnuniyet derecesini gün geçtikçe arttırmaktadır. Siz de şehirlerarası yolculuk yapmadan önce bu firmanın internet sitesi üzerinden sefer bilgileri ve daha pek çok konu hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Ayrıca internet sitesi üzerinde yer alan bilgiler yeterli gelmez ise ya da bilet satın alma konusunda yardıma ihtiyaç duyarsanız firmanın çağrı merkezi numarası üzerinden yetkililere ulaşarak destek alabilirsiniz. Firma çağrı merkezi numarası 0850 304 03 07’dir. Bu numara üzerinden dilediğiniz zaman firma görevlileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Antalya Net Seyahat çağrı merkezi numarası 0850 304 03 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Antalya Net Seyahat Müşteri Hizmetleri Numarası

Şehirlerarası yolculuk firmaları arasında çok sık tercih edilen bu firma hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireyler internet sitesi üzerinden aklına takılan her türlü soruya hızlı bir şekilde cevap bulabilir. İnternet sitesinde firmanın seferleri hakkında detaylı bilgi bulunmakta, otobüslerin markasından özelliklerine kadar, yolculuk sırasında sunulan hizmetlere kadar pek çok bilgi ayrıntılı bir şekilde yer almaktadır. Yine aynı şekilde yapmış olduğunuz yolculuk sonrasında öneri, şikayet, görüşlerinizi paylaşmanız için kullanılan müşteri hizmetleri kısmı bulunmaktadır. Sizlerle irtibata geçilebilmesi için sunulan bir iletişim formu bulunur ve bu formda hem sizin iletişim bilgileriniz alınır hem de görüşlerinizi bildirebileceğiniz bir kutucuk bulunur. Bu kutucuğu dilediğiniz şekilde doldurduktan sonra gönder tuşuna basarak firma yetkililerine iletebilirsiniz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde form incelenip sizlere geri dönüş yapılır. Müşteri memnuniyetine önem veren bu firma, sizlerin şikayet ve istekleri doğrultusunda kendini geliştirmektedir. Bu nedenle her türlü düşüncenizi çekinmeden firma ile paylaşabilirsiniz.

Antalya Net Seyahat müşteri hizmetleri numarası 0850 304 03 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Antalya Net Seyahat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kimi zaman hızlı davranılması gereken durumlarda çağrı merkezi numaraları üzerinden arama yapmak, işi olan birey için zaman kaybı olmaktadır. Bu tür durumlarda firma ile doğrudan iletişime geçebilmek için firmanın direkt bağlanma numaraları üzerinden yetkililer ile görüşebilir, bilet satın alma işlemleri ve benzeri talepleriniz için bu numaraları kullanabilirsiniz. Firmanın birden fazla direkt bağlanma numarası bulunmaktadır. Bunlar İstanbul ve Antalya için farklı olmak üzere İstanbul Esenler otogarı için 0545 710 03 07, Antalya için 0507 246 67 97’dir. Gün içerisinde dilediğiniz saatte hızlı işlemleriniz için bu numaraları kullanarak işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya Net Seyahat müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 304 03 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Antalya Net Seyahat Şikayet Hattı

Almış olduğunuz hizmet hakkında değerlendirmede bulunmak, firmanın kendini geliştirebilmesi açısından çok önemlidir. Bu nedenle görüş, öneri ve şikayetleriniz için kullanabileceğiniz 0850 304 03 07 numarası üzerinden dilediğiniz zaman yetkililer ile iletişime geçerek dilediğiniz şekilde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Yine aynı şekilde görüşlerinizi paylaşmak için firmanın internet sitesinde yer alan iletişim bölümünde yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak da firma yetkililerine ulaşabilirsiniz. Yoğunluk durumuna bağlı olarak en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılır ve eğer memnun olmadığınız bir durum varsa bu da çözülmeye çalışılır. Bu hat üzerinden arama yaparak sadece aldığınız hizmeti değerlendirmenize gerek yoktur. Firmanın internet sitesinde ya da genel olarak herhangi bir bölümünde hoşunuza gitmeyen şeyleri de paylaşabilirsiniz.

Antalya Net Seyahat şikayet hattı 0850 304 03 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Antalya Net Seyahat müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Antalya Net Seyahat şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Antalya Net Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 304 03 07

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Antalya Net Seyahat çağrı merkezi numarasına 0850 304 03 07 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Cevizli Antalya Toros Net Ünal Seyahat Turizm Ltd. Şti.
Adres : Yahya Kahya Mh. Çivici Sk. No: 1 Beyoğlu / İST.
E-Posta : info@antalyanetseyahat.com
Telefon : 0850 304 03 07

Arama Terimleri: Antalya Net Seyahat iletişim bilgileri, Antalya Net Seyahat telefon no, Antalya Net Seyahat irtibat tel, Antalya Net Seyahat canlı destek, Antalya Net Seyahat müşteri temsilcisi

One Response

  1. Elif 17 Nisan 2023

Yorum Yap