Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ankara Etlik Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ankara Etlik Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ankara Etlik Şehir Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Ankara Etlik Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Ankara Yeni Mahalle bölgesinde kurulan Ankara Etlik Şehir Hastanesi randevu sistemi ile muayene ve tedavi hizmetleri sunuyor. Hastane içerisinde birçok bölüm ve hizmet sunan alanında uzman hekim kadrosu yer alıyor. Talep ettiğiniz poliklinikten randevu alabilir ve gününde orda olarak hakkınız yanmadan, bölüm doktorunuzdan sağlık hizmetinizi alabilirsiniz. Randevular 182 ve hastanenin platformu üzerinde yer alan online randevu al butonundan alınabilir. Hasta ve hasta yakınlarına karşı alakalı davranan uzman doktorlar, hastane personelleri bu hastanenin albenisini artırmaktadır.

Hastane randevu, hasta hakları, hasta sorunları, tahlil sonuçları gibi pek çok işlemi 444 38 54 numaralı çağrı merkezinden sonuçlandırabilmeniz mümkündür. Tercih edilen doktor ve bölümler hakkında talep edilen tüm detaylı bilgilere erişim için çağrı merkezi çalışanlarından gerekli desteği alabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası 0312 797 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Telefon Numarası

Sağlıklı bir bedene ve ruha sahip olmak için düzenli doktor kontrolleri büyük önem taşır. Sağlığınıza önem vererek herhangi bir sağlık sorununuz olmasa bile gerekli kontrollerinizi ve tetkiklerinizi yaptırmanız, sağlıklı bir ömür geçirmek için gereklidir. Doğru uzman seçimi için hastane sitesini ziyaret edebilirsiniz. İhtiyaç kapsamında alandan randevu alarak tedavinizi yaptırabilirsiniz. Kampüs içinde fizik tedavi, rehabilitasyon hastanesi, psikiyatri ve tıbbi gözlem binaları da yer almaktadır. Geniş hacmi ile milyonlarca kişiye kapı açan hastane oldukça faal ve etkin aktivitelerde bulunuyor.

Hastane ile iletişime geçebileceğiniz 0312 797 00 00 numarasından yararlanabilir ve gerekli işlemleri buradan gerçekleştirebilirsiniz. Uzman doktor bilgileri, hastane faaliyet bilgileri, boş oda ve yatan hasta yönetimi ile ilgili talep edilen tüm detaylar hakkında gerekli bilgi ve işlem gerçekleştirmek mümkündür.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi telefon numarası 0312 797 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

2022 yılında Yeni Mahalle bölgesinde faal hale getirilen Türkiye’nin en büyük entegre sağlık merkezi kampüsü ortalama 1 yıldır hizmet sunuyor. Hasta ve hasta yakınları için gereken hassasiyet, gereken inceleme, tahlil ve tetkikler profesyonel ellerde yapılıyor. Gerekli tüm detaylı incelemeler sonucu hastalara gereken müdahale özenli şekilde yapılıyor. 4000 kişilik kapasiteye sahip hastane oldukça geniş hasta barındırma alanına sahiptir. Odalar özel ve hastaların konforuna uygun olarak tasarlanmıştır. Alanında uzman cerrahlar ile tanışmak için sistemden ya da sağlık bakanlığı iletişim numarasından randevu talebi oluşturmak yeterlidir.

Hastane, doktor, yatak, hasta kontrolü, tahlil sonuçları gibi daha birçok işlemi müşteri hizmetlerine ait 0312 797 00 00 numarası üzerinden sonuçlandırabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve belge talepleri için etliksh.iletisim@saglik.gov.tr mail adresinden yardım alabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0312 797 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Başkent Ankara’da inşa edilen devasa şehir hastanesi oldukça geniş alan ve hizmet sektörüne ev sahipliği yapıyor. 8 farklı branşta detaylı kontrol, teşhis, Entegre cihazları ve ayrı binalar halinde her branşın dalları olduğu gözlemleniyor. Hastaların ve personelin güvenliği, mahremiyetine verilen değer, özel güvenlik sistemi sayesinde korunuyor. Hastanede bulunan tüm hizmetlerden yararlanmak için online olarak ya da 182 den randevu alınabilir. Randevularınıza gününde ve saatinde gelmeniz bekleme alanlarında yerinizi almanız rica olur.

Randevu ve diğer sağlık işlemleri için hastaneye ait 0312 797 00 00 numaralı iletişim bilgisinden yararlanılabilir. Hastane direk bağlanma numarasından hastane yatışı olan hastalarınız hakkında da gereken detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Poliklinik doktorlarına bağlanabilirsiniz, tahlil sonuçlarının yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. Sağlığınız için doğru seçim, doğru uzman ve doğru tetkiktir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 797 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Şikayet Hattı

Geniş kapsamlı Hastanenin bünyesinde yer alan, klinik araştırma merkezi, radyo terapi binası, yara bakım ünitesi, tedavi alanları bulunuyor. 4 ana girişi ile büyük bir alanda hizmet sunuyor. 8 ayrı branşta hizmet ve faaliyet gösteriyor. Ülke genelinde bulunan en büyük sağlık tesisi, alanında uzman profesör kadrosu ile geniş çaplı bir hizmet veriyor.

Hastane yönetimi, hastane personeli ya da alınan her hangi bir işlemden dolayı sorun yaşanır ise şikayet hattı üzerinden destek alınabilir. Tüm şikayetler değerlendirmeye alınır ve hastane bünyesi tarafından oluşan tüm problemler etkin çözümler sunarak sonuçlandırılır. Tüm arzu ve şikayetleriniz için 0312 797 00 00, 444 38 54, etliksh.iletisim@saglik.gov.tr iletişim detayları üzerinden işlem yapılabilir ve gerekli çözüm alınabilir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi şikayet hattı 0312 797 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ankara Etlik Şehir Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ankara Etlik Şehir Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 797 00 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ankara Etlik Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0312 797 00 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Varlık Mahallesi, Halil Sezai Erkut Caddesi Yenimahalle / ANKARA
E-Posta : etliksh.iletisim@saglik.gov.tr
Telefon : 0312 797 00 00

Arama Terimleri: Ankara Etlik Şehir Hastanesi iletişim bilgileri, Ankara Etlik Şehir Hastanesi telefon no, Ankara Etlik Şehir Hastanesi irtibat tel, Ankara Etlik Şehir Hastanesi canlı destek, Ankara Etlik Şehir Hastanesi müşteri temsilcisi

One Response

  1. Zuhal Yılmaz Arslan 4 Mart 2024

Yorum Yap