ankara büyükşehir belediyesi çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Ankara Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ankara Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ankara Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ankara Büyükşehir Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Ankara Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Ankara sınırları içerisinde bulunan ilçelerin sorumluluğunu taşımaktadır. Ankara belediye başkanı Melih Gökçektir. Ankara sınırları içerisinde kalan ilçelerin her türlü sorumluluğunu taşıyan devlet kuruluşudur. Bu nedenle özellikle yapılacak olan çalışmalarda vatandaşların taleplerini karşılamak ve şehrin daha üst düzey konuma getirilmesini sağlamak için bütün çalışmaların yapılması için her bir çalışmayı yürütmektedir. Farklı hizmet seçenekleri üzerinden vatandaşların taleplerini karşılamaktadır. Belediye içerisinde bulunan farklı departmanlar yapılacak olan çalışmaların farklı bölümler üzerinde yürütülmesini sağlamak dedi. Bu nedenle her departman farklı hizmet seçenekleri üzerinden çalışmaların sürdürülmesine yardımcı olmaktadır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Geçmişi 1924 yılına uzanan Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara ilinin belediye iş ve işlemlerini gerçekleştiren kurumudur. Şimdiki başkanı, Mansur Yavaş’tır. Ankara, 1984 yılında İstanbul ve İzmir ile birlikte büyükşehir olmuştur. Belediye bünyesinde 2003 yılında kurulmuş olan Mavi Masa aracılığıyla, Ankaralı vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek ve vatandaşlardan gelen talepleri pratik bir şekilde alabilmek amaçlanmıştır. ALO 153 Mavi Masa çağrı merkezi numarası olup bu numara aranıldığında belediyenin ilgili birimlerine talepler yönlendirilerek çözüme yönelik koordinasyon sağlanmaktadır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İmar hizmetleri, acil hizmetler, bilgi hizmetleri, sosyal hizmetler, ulaşım hizmetleri gibi pek çok farklı hizmet sayesinde özellikle vatandaşların daha iyi koşullarda yaşamını sürdürebilmesi için gerekli çalışmaların yapılması sağlanmaktadır. Yol çalışmaları, ulaşım alanlarında geliştirme işlemleri, evlendirme işlemleri, imara izin verme ve daha pek çok farklı hizmet seçeneği üzerinden Ankara sınırları içerisinde yaşamını sürdüren vatandaşlara hizmet veren kurum Belediye Başkanı tarafından yönetilmektedir. Ankara’da hizmet veren kurum devlet kurumları arasında yer almaktadır. Hafta içi belirlenen saatler içerisinde hizmet vermektedir. Bu nedenle özellikle vatandaşların hizmet alabilmesi için belirlenen saatler içerisinde kuruma ulaşım sağlamaları gerekir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Sosyal hizmetler konusunda tüm şehre elini uzatmak isteyen belediye, maddi yoksunluk içinde olanların ve muhtaç vatandaşların yardımına var gücüyle koşmaktadır. Sosyal hizmetler çok sayıda kategoride verilmekte; aynı şehirde bulunan vatandaşlara sahip çıkmanın sorumluluğu ve görevi aksatılmadan üstlenilmektedir. Kültür ve sanat faaliyetlerine yeterince mekan sağlayan ve yer veren belediye, bu aktivitelerde başat aktör olmaktan hiçbir zaman için kaçınmamıştır. Belediyenin sunduğu önemli hizmetlerden biri olan Halk Ekmek ile birlikte, vatandaşlar hijyenik koşullarda makul fiyatlara çeşitli gıdalar satın alabilmektedir. Belediyeye yönelik her türden soru için müşteri hizmetleri numarası gibi düşünülebilecek (0312) 507 10 00 tuşlanabilir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Belediye binası içerisinde yer alan birbirinden farklı departmanlar özellikle yapılacak olan çalışmaların içeriğine göre vatandaşların farklı bölümlerden hizmet almasını sağlamaktadır. Ankara’nın daha iyi bir yer olmasını sağlamak adına gerekli çalışmalar belediye tarafından yürütülmektedir. Devlet bünyesinde hizmet veren kurum belirlenmiş olan çalışmalar için alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip kişiler tarafından hizmet verilmesini sağlamaktadır. Ankara Büyükşehir Belediyesi Yenimahalle’de bulunan merkez binası üzerinden hizmet vermektedir. Hizmet almak isteyen vatandaşların belirlenen adrese ulaşım sağlaması durumunda gerekli çalışmaların yapılması sağlanmaktadır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şeffaflık, katılımcılık ve hesap verilebilirlik prensipleriyle yola çıkan belediye, bu ilkelerden hiçbir şekilde taviz vermemekte; vatandaşının aklında şüphe kalmayacak şekilde kamuoyuna tüm faaliyetlerini duyurmaktadır. Bu durum, vatandaşlar tarafından takdirle karşılanmakta; hizmetlerin daha düzgün bir şekilde yürütülmesini kolaylaştırmaktadır. Belediye bünyesinde kadın ve çocuklara yönelik önemli çalışmalara imza atılmakta; yine bu alanda yılda 4 kere 3 aylık süreci kapsayacak şekilde bülten basılmaktadır.  Belediyeye ve belediyenin tüm hizmetlerine yönelik herhangi bir konuda bilgi alınmak istendiğinde, yukarıda yer alan numaralardan direkt bağlanılarak yetkililerle iletişime geçilebilir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesinin çağrı merkezi iletişim numarası , adresi, online başvuru formu ve acil durumlar numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ulaşarak istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Şikayet Hattı

Kurumsal bir anlayışla yönetilen belediye, vatandaşların talep ve ihtiyaçlarını oldukça önemsemektedir. Yaşam kalitesini arttırmaya yönelik hizmet standardı belirleyen belediyeye yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaralardan ilgililere kolaylıkla aktarılabilir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 507 10 00

Ankara Büyükşehir Belediyesi Mavi Masa Numarası
153

Ankara Büyükşehir Belediyesi Online Başvuru Formu
form

Ankara Büyükşehir Belediyesi Adres
Hipodrom Cad. No:5 Yenimahalle / ANKARA

Ankara Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ankara Büyükşehir Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ankara Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

153

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ankara Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarasına 153 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Ankara Büyükşehir Belediyesi iletişim, Ankara Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi, Ankara Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri, Ankara Büyükşehir Belediyesi adres, Ankara Büyükşehir Belediyesi mavi masa, alo 153, 153 hangi numara, Ankara Büyükşehir Belediyesi irtibat tel, Ankara Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı, Ankara Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Ankara Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası, Ankara Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası, Ankara Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi, Ankara Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. Ali 22 Kasım 2017
  2. ŞAKİR ACAR 21 Mayıs 2018
  3. Nurcan 18 Aralık 2019

Yorum Yap