Evyapshop Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Evyapshop Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evyapshop çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Evyapshop müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Evyap tarafından 2019 yılında tüm ürünlerini tüketiciye uygun fiyatlar ile sunma hedefiyle açılmıştır. E ticaret sitesi olarak çalışmakta olup yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktadırlar. Duru, Arko Men, Arko Nem, Evy Baby gibi ürünlerini satmaktadır. Ayrıca yine kendi ürünleri olan Fax, Activex, Emotion, Privacy, First Class, Blade, Gibbs, Bellissima, Sanino gibi ürünleri müşterileri ile buluşturmaktadır.

Tüm ürünlerini uygun fiyatlarla güvenilir ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmak amacıyla açılan mağaza oldukça talep görmektedir. Site üzerinden sipariş oluşturabilir ve siparişlerinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Her ihtiyaca göre özenle hazırlanmış paketleri istediğiniz zaman sipariş verebilir ve isterseniz bu siparişlerinizi de aylık olarak düzenli bir şekilde evinize ya da iş yerinize alabileceğiniz aboneliği oluşturabilirsiniz.

Evyapshop Çağrı Merkezi Numarası

100’den fazla ülkede ürünlerini satan Evyap 1927 yılında Erzurum’da küçük bir atölyede çalışmalarına başlamıştır. Günümüzde oldukça ilerleyen firma kendi ürünlerini satabileceğini e ticaret sitesi oluşturup direk müşteriye ulaştırma hedefi ile çalışmalarına devam etmiştir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Evyapshop müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Evyapshop ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Evyapshop çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Evyapshop Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 255 13 30

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Evyapshop çağrı merkezi numarasına 0850 255 13 30 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim
Firma Adı   EvyapShop
Firma Resmi Adı   EVCOM E-TİCARET PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
Telefon   08502551330
E-mail   destek@evyapshop.com
Adres  İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Güderi Cad. No:1 X-1 Parsel 34957 Tuzla/İstanbul

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Evyapshop sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Evyapshop iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Evyapshop iletişim bilgileri, Evyapshop telefon no, Evyapshop irtibat tel, Evyapshop canlı destek, Evyapshop müşteri temsilcisi, Evyapshop şikayet hattı, Evyapshop müşteri hizmetleri numarası, Evyapshop çağrı merkezi numarası, Evyapshop iletişim numarası

One Response

  1. Ayhan Erol 17 Ağustos 2021

Yorum Yap