Sesu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sesu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sesu çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sesu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sesu şikayet hattına erişebilirsiniz. Sesu müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sesu Çağrı Merkezi Numarası

Vücudumuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri farklı farklıdır. Önemli olan tüylerin azalmasını sağlayacak kaliteli ürünler kullanmaktır. Ağda tüylerin alınmasında uygulanan yöntemler arasında bulunur. Üstelik çoğu kişi tarafından da tercih edilmektedir. Düzenli yapılacak olan ağdayla istenmeyen tüylere çözüm bulabilirsiniz. Kıl köklerinin cılızlaşması ve çoğalmasını engellemesi ağda ile mümkündür. Evinizde kendi imkanlarınızla ağda yapabilirsiniz. Sesu markası 1969 yılından beri bilinmektedir. 2004 yılında Kopaş Kozmetik Pazarlama ve Sanayi A.Ş bünyesine katılmıştır. Böylelikle kozmetik sektöründeki yerini de almıştır. Kişisel bakımlarına önem verenler yarım asra ulaşmış olan firmanın ürünlerini tercih edebilir. Hem kolay hem de hızlı bir şekilde ağda yaparak vücudundaki tüylerden kurtulabilir. Bu ürünlere hem kadınların hem de erkeklerin ihtiyacı bulunmaktadır. Günümüzde bakıma önem veren erkeklerin sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Hassas ciltlere sahip olanlar da kendilerine uygun olan ürünlerle karşılaşmaktadır. Firmanın çağrı merkezini arayarak ayrıntılı bilgi alabilir istek, dilek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Sesu çağrı merkezi numarası 0850 622 62 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sesu Müşteri Hizmetleri Numarası

Sesu ürünleri içerinde ağda bantları bulunur. Hassas ciltler için ağda bandı, sir ağda bantları, ilk adım ağda bantları kol, bacak, koltuk altı, bikini ya da yüz bölgesinde uygulanacak olan ağdalarda işinizi kolaylaştıracaktır. Ağda bantları cilde yapıştırılır ve biraz ovularak çekilir. Bu işlemin tüylerin çıkış yönünün tersine yapılması gerekir. Firmanın üretmiş olduğu ağdalar farklı türde ve çeşittedir. Boncuk sir ağda, kömürlü sir ağda, roll-on ağda, ılık ağda, el ağdası gibi türler bulunmaktadır. Hatta roll-on ağdaların klasik, kahveli, kömürlü, killi ve hassas ciltler için olanları da bulunur. Tüm ağda çeşitlerinin formülü hassas ciltlere uygun olarak tasarlanmıştır. Kısa tüylerde bile etkisini görebilirsiniz. Cildi arındırarak pürüzsüz olmasını sağlamaktadır. Tüm vücuttaki tüylerde etkili sonuçları alabilmeniz mümkündür. Ağdalar bezsiz kullanma özelliğine de sahiptir. Kadın ve erkekler kolay bir şekilde kullanabilir. Müşteri hizmetlerini arayarak her konuda görüşme yapabilirsiniz. Sorun ve sıkıntılarınızı da bildirebilirsiniz.

Sesu müşteri hizmetleri numarası 0850 622 62 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sesu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sesu ürünleri arasında tüy dökücü kremler de bulunmaktadır. Bu kremler kadın ve erkekler tarafından tercih edilir. Ağrısız ve acısız bir yöntem olması tüy dökücü kremleri tercih edilir kılmaktadır. Eğer acilen bir yere gitmeniz gerekiyorsa kolay bir şekilde bu kremleri kullanabilirsiniz. 7 gün pürüzsüz bir ten elde edebilirsiniz. E vitamini bakımından zengin olan tüy dökücü kremler dermatolojik testlerden geçmiştir. Ayrıca batık olarak nitelendirdiğimiz tüylerin de azalmasına yardımcı olur. Firmanın üretmiş olduğu tamamlayıcı ürünler de bulunur. Ağda temizleyici bakım yağı ile cilt üzerindeki ağda kalıntılarından kurtulabilirsiniz. Tüy sarartıcı kremler tüylerin güçlenmeden sararması için kullanılır. Görüldüğü üzere tüylerinizin azalması ve giderilmesi için firmanın üretmiş olduğu birçok ürünle karşılaşmaktasınız. Firma ile direkt bağlantı kurmanız için 0850 622 62 60 müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca 0212 295 93 04 numarasından da arama yapmanız mümkündür.

Sesu müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 622 62 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sesu Şikayet Hattı

Sesu ürünleriyle ilgili şikayeti olanlar durumu müşteri hizmetlerine bildirebilir. Ayrıca internet sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak da şikayet oluşturmanız mümkündür. Mail ile iletişime geçecek olan kişiler info@sesu.com.tr adresini kullanabilir. Firmanın ürünlerini birçok kozmetik mağazasında bulabilmeniz mümkündür. Şikayetler ürünün alındığı yere de yapılabilir. Aracı firmalar genel merkezle bağlantıya geçerek şikayetinizi iletecektir. Firmayı sosyal medya hesaplarınızdan takip edebilir ve sıkıntılarınızı da dile getirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verilen önemden dolayı yapmış olduğunuz tüm şikayetler değerlendirilir ve en kısa zamanda giderilir. Kadınlar ya da erkeklerin kişisel bakımı için ihtiyacı bulunan çok sayıda ürün firmada bulunmaktadır. Söz konusu şikayetler de hemen gündeme alınacak ve çözümü sizlere sunulacaktır.

Sesu şikayet hattı 0850 622 62 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sesu müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sesu şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sesu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 622 62 60

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sesu çağrı merkezi numarasına 0850 622 62 60 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Kopaş Kozmetik Paz. ve San. A.Ş.
Adres : Maslak Mah. Sümer Sokak No:4 Maslak Office Building Kat:13 34989 Sarıyer İstanbul/Turkey
E-Posta : info@sesu.com.tr
Telefon : 0850 622 62 60

Arama Terimleri: Sesu iletişim bilgileri, Sesu telefon no, Sesu irtibat tel, Sesu canlı destek, Sesu müşteri temsilcisi

Yorum Yap