Anı Tur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anı Tur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anı Tur Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Anı Tur müşteri hizmetleri direk bağlanma, Anı Tur müşteri temsilcisi direk bağlanma, Anı Tur müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Anı Tur Müşteri Hizmetleri

1980 yılında hizmetlerine başlayan Anı Tur şirketi, turizm sektöründe uzun yıllardır kesintisiz olarak faaliyet gösteriyor. Uzun hizmet süresi boyunca Türkiye’de turizm sektörünün gelişimine önemli değer ve katkı sağlayan şirketlerden birisi olan Anı Tur, günümüzde 500’ ü aşkın tesis ile Türkiye’ deki ve yurtdışındaki müşterilerine turizm hizmetleri sunuyor. Sadece yurtiçi seyahat programları ile sınırlı kalmayan hizmet yapısı ile yurtdışı programlarını da tüketicilere sunuyor. Türkiye’ nin tüm bölgelerine yönelik olarak düzenlediği farklı kültür turlarının yanı sıra dünya genelindeki pek çok ülkeye yönelik olarak da gezi programları bulunuyor. Kurumsal müşterilerine yönelik olarak kongre ve toplantı organizasyonu hizmetlerinin yanı sıra “günübirlik” gezi programları da bulunuyor. Tüm programlarına ilişkin olarak müşterilerine otobüs, uçak ve VİP transfer hizmeti gibi çözümlerde sağlıyor. Bu şekilde tüm gezi ve seyahat programlarında konforlu fırsatlardan yararlanabilme imkanı sunuyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışı gezi programlarına yönelik olarak merak edilenler içinde Anı Tur müşteri hizmetleri ile destek veriyor.

Anı Tur, “IATA” kuruluşudur. Bu şekilde tüm yurtiçi ve yurtdışı gezi programlarında tüketicilerine yönelik olarak aralarında bir diğer IATA kuruluşu olan Türk Hava Yolları (THY) da dahil olacak şekilde tüm IATA havayolu şirketleri ile en cazip fiyatlar ve indirim fırsatları ile ulaşım çözümleri sunmaktadır. Bu şekilde sunmuş olduğu programları, Türkiye’ deki en avantajlı ve en cazip fiyatlardan oluşuyor. Bu durumda günümüzde kültür turizmi, yaz turizmi, kış turizmi, doğa turizmi, sağlık turizmi gibi turizmin tüm alanlarında en çok tercih edilen ve en çok işlem gerçekleştirilen turizm şirketi konumunda bulunmasını sağlıyor. Bu denli zengin yurtiçi ve yurtdışı gezi ve organizasyon program hizmetleri bulunan Anı Tur’ un bu hizmetlerine dair kolayca bilgi almak ya da işlem gerçekleştirmek veya şikayette bulunabilmek için Anı Tur müşteri hizmetleri departmanıyla canlı görüşme gerçekleştirilebiliyor.

Anı Tur Şikayet

Anı Tur turizm şirketinin sunmuş olduğu programları kullanan ve bu hizmetlere ilişkin çeşitli mağduriyetler yaşamasından dolayı şikayet oluşturmak isteyenlerde Anı Tur çağrı merkezi departmanına başvuruda bulunuyor. Teknolojik çağrı merkezi sayesinde Anı Tur şikayet işlemleri oldukça pratik ve kolay bir şekilde ilgi birimlere gerçekleştirilebiliyor. Bu şekilde şikayetlere ilişkin olarak ilgili birimlerden, yetkili personeller tarafından en hızlı şekilde geri dönüşler sağlanıyor. Program satışı sırasında vaat edilenden farklı bir hizmet alınması, hizmet süresince çeşitli sorunlar yaşanması gibi her türlü konuda şikayet oluşturmak üzere Anı Tur çağrı merkezi numarasına 7/24 kesintisiz olarak başvuru gerçekleştirilebiliyor.

Anı Tur Telefon Numarası

Türkiye’de tüm tüketiciler mobil hat veya sabit hat numaraları üzerinden Anı Tur telefon numarası olan “0850” üzerinden başvuru gerçekleştirebiliyor. Müşterilerine ve tüm tüketicilerine destek hizmetleri sağlamış olduğu 0850 300 0 264 numarası üzerinden kolay bir şekilde başvuru gerçekleştirilebiliyor. Her türlü istek, öneri, şikayet ve bilgi edinme işlemleri 7/24 kesintisiz olarak çağrı merkezinde canlı olarak müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirilerek, yapılabiliyor. Bununla birlikte tüketiciler resmi sitede yer alan kayıt sayfası üzerinden bilgilerini bırakarak, çağrı merkezi tarafından kendisine dönüş yapabilmesini sağlıyor.

Anı Tur telefon numarası arayışında olan tüketiciler için popüler turizm şirketi tarafından genel müdürlük telefon numaraları da paylaşılıyor. Bu sayede çağrı merkezinin dışında tüketiciler 0 216 542 80 00 numarası üzerinden de işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Ancak Anı Tur genel müdürlük telefon numarası üzerinden yetkili personeller ile direkt canlı görüşme gerçekleştirilebilmesi için çalışma saatlerinde arama yapılması gerekiyor.

Anı Tur Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 300 0 264

Arama Terimleri: anı tur şikayet, anı tur müşteri hizmetleri, anı tur müşteri temsilcisi, anı tur telefon numarası, anı tur irtibat tel

Yorum Yap