kütahya-porselen-çağrı-merkezi

Kütahya Porselen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kütahya Porselen çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kütahya Porselen müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kütahya Porselen şikayet hattına erişebilirsiniz. Kütahya Porselen müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mutfaklar beyaz eşyadan çatal kaşık takımlarına kadar birçok eşyanın bir araya getirildiği, kullanım amacı yemek yapmak vb faaliyetlerin olduğu bir alandır. Yeni evlenen çiftlerin ya da mutfak eşyalarını yenilemek isteyenlerin inceledikleri ürünler arasında Kütahya Porselen tarafından hazırlanıp sunulan yemek takımları da bulunmaktadır. Kütahya Porselen 1970 yılında temelleri atılmış, tanınan bir firmadır. Değişim ve gelişime verdikleri önem sayesinde dünya genelinde porselen üretiminde lider konuma gelmeyi başarmışlardır. Ülkemizde 35 mağazası bulunan firma porselen yemek takımlarının yanı sıra aksesuarlar ile de müşterileriyle buluşmaya devam etmektedir. Kütahya Porselen ev takımları kategorisinde yer alan başlıklar yemek takımları, kahvaltı takımları, yemek setleri, ikram takımları ve mini setler şeklindedir.

Kütahya Porselen Çağrı Merkezi Numarası

1970 yılından beri hizmet vermekte olan Kütahya Porselen, oldukça köklü ve sağlam temellere dayalı bir firmadır. Kalitesi ile adını yurt içinde ve yurt dışında duyurmuştur. Şu an 70 ülkede ürünleri tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. ABD, Kanada, Japonya gibi ülkelerde dev pazarlara sahiptir. Ülkemizde 35 mağaza ve binlerce satış noktası ile talepleri karşılamakta ve çoğu kişinin de tercih sebebi olmaktadır. İMKB’de bulunan hisse senetleri ile de yatırımcılarının yüzünü güldürmektedir. Ürünleri arasında; sofralarınız için gerekli olan yemek, kahvaltı, çatal- bıçak, sofra sunum ürünleri bulunmaktadır. Mutfağınızda kullanacağınız farklı modelde ve özellikte tencere, tava, düdüklü tencere, cezve gibi ürünler hem şıklıkları hem de kaliteleri ile göz doldurmaktadır. Çay ve kahve ürünleri herkesin zevkine hitap edecek güzellikte ve kalitededir. Çağrı merkezleri de müşteriler için kurulmuş iletişim yerleridir.

Kütahya Porselen çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Kütahya Porselen Müşteri Hizmetleri Numarası

Kütahya Porselen otel grubu ürünleri ile çoğu lüks otellerde tercih sebebi olmaktadır. Aradığınız her türlü mutfak eşyasını firmanın bünyesinde bulabilirsiniz. Ayrıca el yapımı çay ve kahve fincanları ile de kişilerin göz bebeği haline gelmiştir. Birçok saygın mağazada firmanın ürünlerini görebilirsiniz. Ayrıca kendi şubelerinde de çok sayıda ürüne rastlayacaksınız. Yeni evlenecek olan kişiler için oluşturulmuş çeyiz setleri içerisinde çiftler için gerekli olan bütün mutfak ürünlerini bulabilirsiniz. Kahvaltı ve akşam yemeklerinizde masanızın gösterişli ve güzel görünmesi için bu ürünlerden tercih edebilirsiniz. Alışveriş yapmak için size yakın olan bir mağazaya gidebileceğiniz gibi; kutahyaporselen.com internet sitesinden online alışveriş de yapabilirsiniz. İndirimli ve kampanyalı ürünler arasında ihtiyacının olan bir eşyaya mutlaka ihtiyacınız olacaktır. Müşteri hizmetlerini arayarak her türlü konuda bilgi almanız da mümkün olmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Kütahya Porselen müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kütahya Porselen Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kütahya ilimizde bulunan dev üretim tesisi yurt içi ve yurt dışındaki talepleri karşılamak için çalışmalarını sürdürmektedir. Kütahya Porselen müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyenler 0850 255 00 43 numaraya telefon edebilirler. Ayrıca bilgi@kutahyaposelen.com mail adresi üzerinden de istek, dilek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kütahya Porselen müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Ev sahipleri zevklerine uygun modelleri satın alarak mutfaklarında şıklığa yer vermektedir. Günlük kullanımın dışında servisleri misafir ağırlarken de güzel bir sunumla kullanmak mümkündür. Kütahya Porselen yemek setlerinde farklı desenler bir araya getirilmiştir. Renk olarak da yine yeşil ve kırmızı tonların kullanıldığı alternatifler mevcuttur. Firmanın ürettiği ürünler arasında mutfak gereçleri de yer almaktadır. Kahvaltı saatlerinin ayrılmaz parçası çaydanlık, yemek yaparken kullanılan tencere grubu ve yiyecekleri hazırlık aşamasında ihtiyaç duyulan elektrikli ev aletleri Kütahya Porselenin ürün yelpazesinde yer almaktadır. Firma yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da faaliyetlerini sürdürmekte, birçok ülkede ürünlerini sunmaktadır. Aynı zamanda üretim işbirliği çerçevesinde zincir mağaza ve marketlerde de ürünler müşterilere ulaştırılmaktadır.

Kütahya Porselen Şikayet Hattı

Yıllardan beri müşterilerinin her türlü yanında olan Kütahya Porselen onların şikayetleri ile de yakından ilgilenmektedir. İnternetten sipariş edilen ürünler ya da mağazadan alınan ürünlerde oluşan şikayetleri bizlere bildirebilirsiniz. Müşterilerinin her türlü sıkıntısı firma tarafından giderilmektedir.

Kütahya Porselen’in müşteri ilişkileri ve genel müdürlük için iletişim numarası ve mail adresleri bulunmaktadır. Aşağıda verilen iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öneri, istek, şikayetinizi iletebilir ürünler hakkında bilgi elde edebilirsiniz.

Kütahya Porselen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Pazarlama & İhracat Müşteri İlişkileri Telefon Numarası
Telefon/Faks: +90 (274) 266 25 11
Adres: 1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 6.CADDE NO:13 43100 KÜTAHYA
E-mail: musteri@kutahyaporselen.com.tr

Muhasebe & Genel Müdürlük
Telefon: +90 (274) 225 01 50
Faks: +90 (274) 225 01 56
Adres: ESKİŞEHİR YOLU 8.KM 43100 KÜTAHYA
E-mail: iletisim@kutahyaporselen.com.tr

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kütahya Porselen müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kütahya Porselen şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kütahya Porselen Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 255 00 43

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kütahya Porselen çağrı merkezi numarasına 0850 255 00 43 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Kütahya Porselen iletişim bilgileri, Kütahya Porselen telefon no, Kütahya Porselen irtibat tel, Kütahya Porselen canlı destek, Kütahya Porselen müşteri temsilcisi, Kütahya Porselen şikayet hattı, Kütahya Porselen müşteri hizmetleri numarası, Kütahya Porselen çağrı merkezi numarası, Kütahya Porselen iletişim numarası, Kütahya Porselen çağrı merkezi, Kütahya Porselen müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap