TP Petrol Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TP Petrol Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TP Petrol çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde TP Petrol müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden TP Petrol şikayet hattına erişebilirsiniz. TP Petrol müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

TP Petrol Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye de 1963 yılında ilk temelleri atılmıştır. 2009 yılında ise aktif çalışma başlangıç yapmıştır. Zülfikar Holding’in bünyesinde olan petrol ofisi Turkuaz Petrol tarafından satın alınarak TP Petrol Dağıtım A.Ş adı altında faaliyetine devam etmektedir. 2016 yılının en büyük satın alma durumu olmuştur. 700′ ü aşkın akaryakıt istasyonu bulunmaktadır. Akaryakıt sektörünün ise önde gelen isimleri durumdadır. Çağrı merkezi numarası ise 444 44 87’dir.

TP Petrol çağrı merkezi numarası 444 44 87 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

TP Petrol Müşteri Hizmetleri Numarası

TP adı verilen bu marka, Türkiye’nin geçmişten günümüze gelen markalardan biri haline gelmiştir. Hem insan sağlığına hem de çevreye duyarlı şekilde akaryakıt dağıtımı yapmaktadır. Yenilenen teknoloji ile birlikte kendisini sürekli geliştirerek büyüten Türkiye petrolleri, müşterilerine ayrıca değer vermektedir. Kendisinden sonra gelen akaryakıt sektöründeki kişiler yön vermeye devam etmektedir. Türkiye de 81 il de başta olmak üzere ilçeler ve semtlerde de akaryakıt istasyonları bulunmaktadır. Türkiye’nin tüm akaryakıt ihtiyacını karşılayacak kadar kapasitesi olduğunu söyleyen firma, AFTON ile birlikte yeni projelere imza attı. Bu gidişle akaryakıt sektöründe büyümesine kat be kat artıracağı gözükmektedir. Müşteri hizmetleri numarası ise 444 44 87’dir.

TP Petrol müşteri hizmetleri numarası 444 44 87 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

TP Petrol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Uluslararası enerji hizmeti sunmaya devam etmektedir. Dünyanın bir çok bölgesinde şubeleri bulunmaktadır. Hem Türkiye de hemde dünya geneline adını duyurmuştur. Günümüzde bir çok bölgede sayısı belli olmayan istasyon ağı kurulumu gerçekleştirmiştir. Petrol sektöründe öncülük yapmaya devam etmiştir. Yaygın ve kesintisiz istasyon ağına sahiptir. Müşterilerinin isteklerine ve şikayetlerine ayrıca önem veren firma, her müşteri ile görüşmelerinde ayrıca ankete tabii tutmaktadır.

TP Petrol müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 44 87 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şirket ile iletişime geçmek için 444 44 87 numara ile görüşme sağlamanız gerekir. Belirtilen numarayı arayarak istekleriniz, şikayetlerini veya sorularınız için anlaşılır bir şekilde müşteri temsilcisine anlatmanız gerekir. Bu sayede müşteri temsilcisi ise size daha iyi ve hızlı bir şekilde katkı da bulunacaktır.

TP Petrol Şikayet Hattı

Kurumsallıklarından ödün vermeden çalışma hayatlarına devamlılık getiren firma, müşterilerin beklentilerine en uygun şekilde karşılık vermektedir. Hem kaliteden hem de güvenilirliklerini kaybetmeden çalışma hayatlarına devam etmektedirler. Herhangi bir şikayet ya da öneri için firmanın müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır.

TP Petrol şikayet hattı 444 44 87 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen TP Petrol müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri TP Petrol şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

TP Petrol Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 44 87

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. TP Petrol çağrı merkezi numarasına 444 44 87 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : TP Petrol Dağıtım A.Ş.
Adres İletişim Bilgisi : Bulgurlu Mah. Gürpınar Cd. No:15 34660 Üsküdar / İstanbul
Faks İrtibat Hattı : 0 (216) 329 38 62
Telefon Numarası : 444 44 87

Arama Terimleri: TP Petrol iletişim bilgileri, TP Petrol telefon no, TP Petrol irtibat tel, TP Petrol canlı destek, TP Petrol müşteri temsilcisi

Yorum Yap