Set Yapım Ajans Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Set Yapım Ajans Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Set Yapım Ajans çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Set Yapım Ajans müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Set Yapım Ajans şikayet hattına erişebilirsiniz. Set Yapım Ajans müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Set Yapım Ajans Çağrı Merkezi Numarası

Oyunculuk kariyerine adam atmak isteyen kişiler bir ajans bulma arayışı içindedir. Film, dizi, reklam gibi çekimlerde her yaştan insanlara ihtiyaç bulunmaktadır. Sizler de oyuncu olmak istiyorsanız Set Yapım Ajansı tercih edebilirsiniz. Uzun yıllardan beri ajans sektöründe hizmet veren firma oldukça tecrübelidir. Ajans bugüne kadar birçok kişiyi eğiterek film sektöründe rol almalarını sağlamıştır. Teknolojik araçlar ve makineler kullanarak ilerleyen teknolojiye de ayak uydurmuştur. Belli bir yeteneğe sahip olduğunu düşünen kişiler firmanın çağrı merkezlerini arayarak akıllarına gelen soruları sorabilir ve daha ayrıntılı bilgi alabilirler. Çağrı merkezleri kişilerin istek ve dilekleri düşünülerek oluşturulmuştur.

Set Yapım Ajans çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Set Yapım Ajans Müşteri Hizmetleri Numarası

Set Yapım Ajansının yürütmüş olduğu birçok proje bulunmaktadır. Bu projelerde yer alarak oyunculuk kabiliyetinizi geliştirebilirsiniz. Bazı projelerinden bahsetmek gerekirse; Masumlar Apartmanı, Alev Alev, Akıncılar, Maria ile Mustafa, Kefaret, İyi Aile Babası, Sadakatsiz, Kırmızı Oda, Arıza, Menajerimi Ara, Kuruluş Osman, Mucize Doktor, Çukur, Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizilerini sayabiliriz. Hangi dizide rol almak istiyorsanız ona müracaat etmek için kayıt oluşturabilirsiniz. Bazı bilgilerinizi girerek cast direktörlerinin değerlendirme yapması için müracaat edebilirsiniz. Bünyesinde birçok oyuncu bulunduran ajansın oyuncularından biri de siz olabilirsiniz. Konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz. 0850 480 93 58 numarasında bulunan müşteri hizmetleri sizlerin her türlü sorusunda yanınızdadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Set Yapım Ajans müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Set Yapım Ajans Direkt Bağlanma

Set Yapım Ajans ile direkt bağlantı kurmak isteyenler müşteri hizmetlerini arayabilir. Ayrıca sabit hat numarası olan (0216) 212 09 77 numaradan da iletişim kurmanız mümkündür. Mail ile ulaşım sağlamak isteyenler info@setyapimajans.com mail adresini kullanabilirler. Ajansı facebook ve twitter sosyal medya hesaplarınızdan takip etmeniz de mümkündür.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Set Yapım Ajans müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Set Yapım Ajans Şikayet Hattı

Set Yapım Ajans ile şikayeti olanlar bunu müşteri hizmetlerine bildirebilir mail de gönderebilirler. Her türlü konuda kişilerin yanında olan ajans şikayetlerde de onların yanındadır. Geleceğin yıldız adayı siz olabilir ve farklı projelerde rol yeteneğinizi gösterebilirsiniz. Bunun için siteye giriş yaparak başvuruda bulunmanız gerekir. Başvuruya cevap verilmemesi ya da karşılaştığınız zorluklar için şikayet talebinde bulunarak eksikliğin giderilmesini isteyebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Set Yapım Ajans müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Set Yapım Ajans şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Set Yapım Ajans Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

(0216) 212 09 77
0850 480 93 58

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Set Yapım Ajans çağrı merkezi numarasına 0850 480 93 58 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Set Yapım Ajans
Adres : Arapçeşme Mah Kavak Cad. No:16 Kat:4 Gebze / Kocaeli
E-Posta : info@setyapimajans.com
Telefon : 0850 480 93 58

Arama Terimleri: Set Yapım Ajans iletişim bilgileri, Set Yapım Ajans telefon no, Set Yapım Ajans irtibat tel, Set Yapım Ajans canlı destek, Set Yapım Ajans müşteri temsilcisi, Set Yapım Ajans şikayet hattı, Set Yapım Ajans müşteri hizmetleri numarası, Set Yapım Ajans çağrı merkezi numarası, Set Yapım Ajans iletişim numarası, Set Yapım Ajans çağrı merkezi, Set Yapım Ajans müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. Utku evren 20 Ocak 2022
  2. Utku evren 20 Ocak 2022

Yorum Yap