Anadolujet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Anadolujet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Anadolujet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2008 yılında Türk Hava Yolları’nın öncülüğünde tüm Türkiye’nin rahat, konforlu ve ekonomik biçimde yurtiçinde uçak seyehati gerçekleştirmesi hedefiyle kurulan AnadoluJet, Türkiye’de tam 46 uçuş noktasıyla yolcularına hizmet vermektedir.

AnadoluJet’in kurulmasıyla yolcu sayısında ve doluluk oranlarında büyük artışlar görülmüştür. Ekonomik avantajlarıyla sloganı ‘Uçmayan Kalmasın’ olan AnadoluJet, cazip fiyatlarıyla çoğu yolcunun tercih sebebi olmakta.

AnadoluJet’in 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezi bulunmaktadır. Çağrı merkezini arayarak bilet rezervasyonu, bilet alımı, uçuşla ilgili tüm bilgilerinize, uçuş saat ve tarih değişikliği gibi tüm konularda bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

AnadoluJet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 850 333 2 538
444 2 538

Ayrıca internet üzerinden dolduracağınız geribildirim formu aracılığıyla istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

AnadoluJet Geribildirim Formu

Arama Terimleri: anadolujet iletişim bilgileri, anadolujet telefon no, anadolujet irtibat tel, anadolujet canlı destek, anadolujet müşteri temsilcisi, anadolujet şikayet hattı

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla