anadolujet-cagri-merkezi-numarasi

Anadolujet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anadolujet çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Anadolujet müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Anadolujet şikayet hattına erişebilirsiniz. Anadolujet müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

2008 yılında Türk Hava Yolları’nın öncülüğünde tüm Türkiye’nin rahat, konforlu ve ekonomik biçimde yurtiçinde uçak seyehati gerçekleştirmesi hedefiyle kurulan AnadoluJet, Türkiye’de tam 46 uçuş noktasıyla yolcularına hizmet vermektedir.

AnadoluJet’in kurulmasıyla yolcu sayısında ve doluluk oranlarında büyük artışlar görülmüştür. Ekonomik avantajlarıyla sloganı ‘Uçmayan Kalmasın’ olan AnadoluJet, cazip fiyatlarıyla çoğu yolcunun tercih sebebi olmakta.

AnadoluJet Çağrı Merkezi Numarası

AnadoluJet, Uçmayan Kalmasın sloganı ile akıllarda yer edinen havayolu şirketidir. Gerek yurt içine gerekse yurt dışına pek çok yolcu ile uçmaktayız. Uygun fiyata uçak bileti denildiğinde akıllara biz gelmekteyiz. Uygun fiyata konforun satın alındığı havayolu şirketimiz binlerce insanı taşımaktadır. 2008 yılından bu zamana pek çok yolcunun tercihi olmuştur. Bir havayolu firmasından beklenilen her özelliğe sahibiz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Amacımız memnuniyet çerçevesinde müşterilerimiz ile ilişkilerimizi geliştirmek. Anadolujet çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bir firmanın olmazsa olmazı çağrı merkezi bölümüdür. Bu bölümde müşterilerin sorunları çözülmekte ve sorularına yanıt aranmaktadır. Çağrı merkezi de müşterilerinin sorunlarına çözüm aramakta ve bunu karşılıklı anlayış çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

AnadoluJet Müşteri Hizmetleri Numarası

Havayolu ulaşımını tercih eden yolcular hem rahat yolculuk yapmak hem de uygun fiyata uçmak istemektedir. Havayolu firması olarak biz de yolcularımızın isteği doğrultusunda çalışmalar yürütüyoruz. Herhangi bir sıkıntı durumunda da müşteri hizmetleri numaramızı kullanımlarına sunuyoruz. Müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilmek için 444 2 538 numaralı telefonumuzu aramanız yeterlidir. Müşteri temsilcilerimizle yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Görüşmeler esnasında her türlü soruyu yöneltebilir ve sıkıntılarınızı dile getirebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Anadolujet müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

AnadoluJet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Havayolu ulaşımı ile seyahat etmek isteyen insanların seçici davrandıkları pek çok etmen bulunmaktadır. Bunlardan biri de firma çalışanlarının gösterdikleri ilgi ve güleryüzdür. Biz de firma olarak tüm çalışanlarımızla birlikte müşterilerimize bekledikleri ilgiyi göstermek için çaba harcamaktayız. Müşteri hizmetleri bölümümüz de bizi tercih eden her müşterimize yardımcı olmaktadır. Müşteri hizmetleri direkt bağlanma yöntemi ile de istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Bunun için daha önce bahsettiğimiz çağrı merkezi numaramızı arayabilirsiniz. Aradıktan sonra operatörün yönlendirmesine göre direkt bağlanma yöntemi ile temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Anadolujet müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

AnadoluJet Şikayet Hattı

Bizi tercih eden müşterilerimize sadece konforlu ve uygun bir yolculuk sunmuyoruz. Aynı zamanda bir şikayetleri olduğunda bizlere iletmeleri için onlara seçenek sunuyoruz. Müşterilerimiz herhangi bir şikayet durumunda çağrı merkezi numaramızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. www.anadolujet.com adresini kullanarak da şikayetinizi iletebilirsiniz. İnternet sitemize giriş yaptığınızda karşınıza iletişim kurabileceğiniz yollar çıkmaktadır. Şikayet formunu bize gönderdiğinizde en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Anadolujet müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Anadolujet şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

AnadoluJet’in 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezi bulunmaktadır. Çağrı merkezini arayarak bilet rezervasyonu, bilet alımı, uçuşla ilgili tüm bilgilerinize, uçuş saat ve tarih değişikliği gibi tüm konularda bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

AnadoluJet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 850 333 2 538
444 2 538

Ayrıca internet üzerinden dolduracağınız geribildirim formu aracılığıyla istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

AnadoluJet Geribildirim Formu

Arama Terimleri: anadolujet iletişim bilgileri, anadolujet telefon no, anadolujet irtibat tel, anadolujet canlı destek, anadolujet müşteri temsilcisi, anadolujet şikayet hattı, anadolujet müşteri hizmetleri numarası, anadolujet çağrı merkezi numarası, anadolujet iletişim numarası, anadolujet çağrı merkezi, anadolujet müşteri hizmetleri direk bağlanma

8 Yorum

  1. ADEM KILIÇ 27 Kasım 2017
    • cagrimerkezimizyazar 27 Kasım 2017
  2. Rıdvan 2 Haziran 2018
    • Yönetici 2 Haziran 2018
  3. Mehmet rıza Ödük 29 Temmuz 2018
  4. Ömer Polat 9 Aralık 2019
  5. Yiğithan Tuylu 27 Nisan 2021
  6. Vahid Müslümzadə 20 Ağustos 2023

Yorum Yap