Scotty Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Scotty Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Scotty çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Scotty müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Scotty şikayet hattına erişebilirsiniz. Scotty müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Scotty Çağrı Merkezi Numarası

Firmanın hizmet verdiği alan şehir içi ve şehirler arası ulaşım üzerindedir. Mobil uygulama olarak karşımıza çıkan bu firma, motor sürücülerini ve aynı zamanda motor ile ulaşım yapmak isteyen kişileri bir araya getiren dahiyane bir fikrin meyvesidir. Özellikle İstanbul içerisinde, trafik yüzünden çok dertli olan ve bu süreç içerisinde saatlerini harcayan kişiler Scotty alternatifi ile sorunlarına çok önemli bir çözüm bulmuşlardır. Aslında motor paylaşımı uygulaması olarak da bilinebilmektedir. Uygulamayı toplumun her kesiminden insanlar bilfiil kullanabilmektedir. Mühendisler, doktorlar veyahut beyaz yakalı insanlar bu uygulama sayesinde paylaşımlı yolculuk keyfini çıkarabilmektesiniz. Uygulama üzerinde bir soru işaretiniz varsa çağrı merkezi numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Scotty çağrı merkezi numarası destek@scotty.com.tr nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Scotty Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın Türkiye’nin gündemine getirmiş olduğu bu yolculuk paylaşım sistemi, daha öncesinde Avrupa’nın birçok ülkesinde kendisini aktif bir şekilde göstermektedir. Öte yandan firmanın kurucuları bu sistemi Türkiye’nin dinamiklerine uyarlayarak ülkemizde kullanıma uzun yıllardır hizmet sağlamaktadır. Öte yandan kişiler, kendi gönderilerini bir yerden başka bir yere hızlı bir şekilde ulaştırmak istediklerinde bu uygulamadan motor kurye çağırabilmektedir. Firmanın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanırken kimi zaman bazı sorularınız veyahut sorunlarınız olabilmektedir. Bu noktada kişiler, firmanın sunmuş olduğu müşteri hizmetleri numaralarına ulaşabilmektesiniz. Hat mesai saatleri içerisinde kişilere aktif bir şekilde hizmet verebilmektedir. Web sitesi üzerinden numaralara ulaşabilirsiniz.

Scotty müşteri hizmetleri numarası destek@scotty.com.tr nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Scotty Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma müşteri hizmetleri içerisinde kişilere doğrudan operatör hizmeti vermekteyken bununla beraber firmanın sunmuş olduğu bazı özellikler hakkında detaylı bilgiler elde edebilmek aldığınız hizmetleri sorgulamak için de bu hattı kullanabilirsiniz. Öte yandan doğrudan yaşadığınız problemler ve sorunlar için uygun çözümler üretebilmek için müşteri hizmetlerine direkt bağlanama yapabilirsiniz.

Scotty müşteri hizmetlerine direk bağlanma destek@scotty.com.tr nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Scotty Şikayet Hattı

Müşteri hizmetleriyle beraber kişilerin yaşadıkları sorunlara anında çözümler üretebilmek için şikâyet hattı da aynı şekilde hizmet sunabilmektedir. Bununla beraber kişiler, firmadan aldıkları hizmetler için çeşitli değerlendirmeler ve geri bildirimler yapabilmektedir. Firma da bu geri dönüşleri iyi bir şekilde kullanarak sonrasında hizmetlerini çok daha iyi bir noktaya çekebilmek için değerlendirmeler de yapılmaktadır.

Scotty şikayet hattı destek@scotty.com.tr nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Scotty müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Scotty şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Scotty Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

destek@scotty.com.tr

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Scotty çağrı merkezi numarasına destek@scotty.com.tr numaralı e posta adresinden erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta İletişim ve İrtibat Hattı : destek@scotty.com.tr

Arama Terimleri: Scotty iletişim bilgileri, Scotty telefon no, Scotty irtibat tel, Scotty canlı destek, Scotty müşteri temsilcisi, Scotty şikayet hattı, Scotty müşteri hizmetleri numarası, Scotty çağrı merkezi numarası, Scotty iletişim numarası, Scotty çağrı merkezi, Scotty müşteri hizmetleri direk bağlanma

10 Yorum

 1. HARUN SEYAR 24 Haziran 2022
 2. Bahar 4 Ağustos 2022
 3. Pınar 26 Ağustos 2022
 4. Özlem mursel 29 Ağustos 2022
  • Gizem Aydın 21 Ekim 2023
 5. Ahmet ÖZTÜRK 18 Eylül 2022
 6. Zehra 20 Eylül 2022
 7. Funda Demir 16 Kasım 2022
 8. Yasemin okyay 29 Kasım 2022
 9. gökhan 12 Mayıs 2023

Yorum Yap