Alanyalılar Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alanyalılar Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alanyalılar Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Alanyalılar Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Alanyalılar Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Alanyalılar Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Alanyalılar Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Alanyalılar Turizm adlı şehirlerarası ulaşım ağı sağlayan otobüs firması başarılı hizmetleri sayesinde yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. 1975 yılında Alanya’nın merkez bölgesinde kurulan bu firmanın kurucusu ise Kerim Uysal’dır. 1975 yılından bu yana müşterilerine ulaşım ağı sunan bu firma her sezon kendi geliştirme çabası içerisindedir. Bu kapsamda yapılan çalışmalarda temel amaç, öncelikle firma içerisinde hizmet veren personelleri geliştirmektir. Zira bu firma, iyi yetişmiş personellerin, çok daha başarılı işlere imza atacağı görüşünü savunmaktadır.

Hizmet içi eğitim programları kapsamında çalışanlarına düzenli olarak eğitim veren bu firmanın hedefi, nitelikli işler ortaya koymaktadır. Bunun sonucunda ise daima çok daha fazla müşteriye ulaşılacağı inancı bulunmaktadır. Alanında bin bir titizlikle çalışmalarını sürdüren otobüs firmasının müşteri kitlesi her sezon artmaktadır. Dolayısıyla firma ve müşteriler arasında bir iletişim bağının sağlanması gerekmektedir.

Otobüs firması kısa süre içerisinde kendisine ait bir telefon numarası belirlemiştir. Belirlenen bu numara firmanın çağrı merkezi numarası olarak kullanılmaktadır. Firmaya ait çağrı merkezi numarası üzerinden, müşteriler mesai gün ve saatleri içerisinde firma yetkilileri ile iletişime geçebilmektedirler. Otobüs firmasına ait çağrı merkezi numarası ise şu şekildedir; 0242 511 74 03.

Alanyalılar Turizm çağrı merkezi numarası 0242 511 74 03 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Alanyalılar Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Otobüs firmasına ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden firmanın sunduğu hizmetler kapsamında bilgi almak mümkündür. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcilerinden alınabilecek bilgiler; sefer gün ve saatleri, seferler için rezervasyon durumu, seferlerin kalkacağı peronlar, seferlerin yoğunluk durumu ve sefer için yolcu iptal işlemleri şeklindedir.

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri bünyesinde hizmet veren otobüs firması yetkilileri alanında oldukça uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Diama müşteri odaklı yaklaşan çağrı merkezi müşteri hizmetleri çözüm odaklı çalışma sergilemektedirler. Dolayısıyla müşteri hizmetleri ile görüşülecek olan konu her ne olursa olsun, alanında uzman müşteri hizmetleri çalışanları kısa süre içerisinde yolculara yardımcı olacaktır.

Müşteri hizmetleri çalışanlarının yanı sıra firmaya ait diğer personeller de alanında oldukça başarılı ekip çalışanlarından oluşmaktadır. Otobüsleri kullanan şoförler, üst düzey eğitimlere tabi tutularak hizmetlerini gerçekleştirebilir konuma gelmişlerdir. Bu da tüm şoförlerin güvenle seferleri tamamladığını kanıtlar niteliktedir.

Çağrı merkezi veya müşteri hizmetleri yetkililer ile doğrudan telefon numarası üzerinden müşterilerin iletişime geçebilmesi mümkün olduğu gibi https://alanyalilar.com.tr/iletisim adresinde bulunan iletişim formlarını doldurmaları da yeterli olacaktır.

Alanyalılar Turizm müşteri hizmetleri numarası 0242 511 74 03 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Alanyalılar Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Otobüs firmasına ait olan müşteri hizmetleri numarası üzerinden direkt bağlanma olanağı ile iletişim kuracak olan müşterilerin yapması gereken birkaç adım bulunmaktadır. Bu adımlardan ilki, arama gerçekleştirecek olan müşterinin görüşme sebebi her ne ise o konuyu doğru biçimde tanımlayabilmesi gerekmektedir.

Zira ikinci adım olan, ilgili santrale yönlendirme tuşlaması yapabilmek için konunun açık bicide ifade edilmesi gerekir. Arama esnasında ilgili tuşlamalar yapılarak doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanma işlemi sağlanmış olur.

Alanyalılar Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0242 511 74 03 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Alanyalılar Turizm Şikayet Hattı

Bu otobüs firması kapsamında yaşanılan herhangi bir sorun doğrudan çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası olan adresten bildirilebileceği gibi https://alanyalilar.com.tr/iletisim adresinde bulunan iletişim formu doldurularak da bildirilebilmektedir. Bu bağlantı adresine tıklandığında müşterilerin karşısına bir form çıkacaktır.

Formun en alt kısmında ‘konu’ bölümü bulunmaktadır. Müşteriler konu alanına, bildirmek istedikleri şikâyet her ne ise o durumu yazarak yetkili kişilere iletmiş olmaktadırlar. Bunun yanı sıra doğrudan 0242 511 74 03 numarası üzerine şikayet edilecek ola durum bildirilebilmektedir. Firmaya ait olan yukarıda belirtilen numara üzerinden Türkiye’nin her ilinde iletişim kurmak mümkündür.

Alanyalılar Turizm şikayet hattı 0242 511 74 03 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Alanyalılar Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Alanyalılar Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Alanyalılar Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0242 511 74 03

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Alanyalılar Turizm çağrı merkezi numarasına 0242 511 74 03 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : ALANYALILAR TURİZM TİC. TAŞ. İNŞ. LTD. ŞTİ.
Adres : Kızlarpınarı Mh. Alidizdaroğlu Sk. Otagar içi No:5-8 Alanya / Antalya
Telefon : 0242 511 74 03

Arama Terimleri: Alanyalılar Turizm iletişim bilgileri, Alanyalılar Turizm telefon no, Alanyalılar Turizm irtibat tel, Alanyalılar Turizm canlı destek, Alanyalılar Turizm müşteri temsilcisi

Yorum Yap