akuthastanesi-cagri-merkezi-numarasi

Akut Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akut Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Akut Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Akut Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Akut Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

2012 yılında İzmir’in Gaziemir ilçesinde hizmete giren Özel Akut Hastanesi, Kalp ve Damar cerrahisi alanında hizmet vermektedir. Hastanede 40 standart oda, 2 engelli odası, 8 yatak ve 3 adet ameliyathane salonu bulunmaktadır. Genç ve dinamik kardiovasküler cerrahi ekibiyle, geniş tıbbi cihaz ve malzeme çeşitliliğiyle hastalarına son derece güvenli tedavi hizmeti sunmaktadır.

Akut Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana, yerli yabancı birçok hastayı tedavi eden hastanemizin misyonu; güvenli hastane olmak, sağlık hizmetlerimizi uygun maddi koşullarla sizlere sunmaktır. Akut Hastanesi olarak; uzman kadromuzla tüm bireylerin yaşam kalitesini daha iyiye sevk edebilmek adına, her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyoruz. Herhangi bir sağlık sorununuzda bizlere sitemiz üzerinden ulaşarak randevu oluşturabileceğiniz gibi; çağrı merkezi numaramızdan da ulaşabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz randevunuzda bir değişiklik yapmak, randevunuzu ertelemek ya da iptal etmek için de yine çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. Akut Hastanesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Akut Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Akut Hastanesi doktorları ve diğer tüm çalışanları olarak, siz değerli hastalarımızı ve hasta yakınlarımızı önemsiyoruz. Hastanemizin misyonu sizlere güven vermek iken; vizyonumuz ise sizleri her daim memnun edebilmektir. Dolayısıyla sizin memnuniyetiniz için müşteri hizmetleri numaramız her zaman aktif olacaktır. Hastanemiz hakkında bilgi almak isterseniz ya da başka herhangi bir konuda yardım talep ederseniz; müşteri hizmetlerimiz her daim sizinle olacaktır. Bize dilediğiniz her an müşteri hizmetleri numaramızdan ulaşabilir, aklınıza takılan her konuda destek alabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Akut Hastanesi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Akut Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Akut Hastanesi olarak, hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın her zaman yanında olmaya çalışıyoruz. Bizim değerlerimiz, insana saygılı olmayı gerektirir. Dolayısıyla; saygı çerçevesi içerisinde sizleri memnun etmek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Herhangi bir sorununuz olduğunda ya da hastanemizle alakalı veyahut randevu sistemi ile alakalı aklınıza takılan herhangi bir soru olduğunda; hastanemiz müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için iletişim hattımızı kullanabilirsiniz. 0 232 220 3900 numaralı telefonumuzu arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Akut Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Akut Hastanesi Şikayet Hattı

Hastanemizde çalışan ve her anlamda uzman olan kadromuz ile siz hastalarımıza en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Fakat tedavi sırasında ya da başka bir aşamada hastanemizle alakalı bir sorun yaşarsanız; Akut Hastanesi iletişim hattı aracılığıyla ya da internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir, şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Şikayetlerinizi bize iletmenizin ardından, gerekli tüm işlemlerin yapılacağından emin olabilir, bizlere gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Herhangi bir konuda bizden isteğiniz ya da bir talebiniz olması halinde, yine iletişim hattımızdan ya da internet sitemizden bize bildirebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Akut Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Akut Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Dokuz Eylül Mahallesi 343/1 Sokak No:6 Gaziemir / İzmir
E-posta: info@akutkalpdamar.com
Gsm: +90 0553 378 7284
Telefon: +90 232 220 3900
Fax: +90 0232 220 3901

Akut Kalp ve Damar Hastanesi’ni arayarak randevu alabilir, doktor ve poliklinik hakkında tüm bilgilere ulaşabilir, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan Akut Hastanesi’nin iletişim formunu kullanarak istek, soru, şikayet ve önerilerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Akut Kalp ve Damar Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0232 220 3900

Akut Kalp ve Damar Hastanesi İletişim Formu

Arama Terimleri: akut hastanesi iletişim bilgileri, akut hastanesi telefon no, akut hastanesi irtibat tel, akut hastanesi canlı destek, akut hastanesi müşteri temsilcisi, akut hastanesi şikayet hattı, akut hastanesi müşteri hizmetleri numarası, akut hastanesi çağrı merkezi numarası, akut hastanesi iletişim numarası, akut hastanesi çağrı merkezi, akut hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap