Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Akdeniz Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Akdeniz Üniversitesi Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi, hafta içi her gün hastalara hizmet veren bir hastanedir. Diğer pek çok hastanede olduğu gibi bu hastanede de çoğu poliklinikte yoğunluk yaşanmakta ve bu nedenle hastaların hastaneye gelmeden belirli bir süre önce randevu almaları gerekmektedir. Bu randevular 7 gün 24 saat boyunca internetten ya da çağrı merkezlerinden alınabilmektedir.

Hastanenin çağrı merkezi numarası 0850 259 07 07’dir. Bu numara üzerinden alınan randevular poliklinikler için geçerlidir. Hastanede ücretsiz muayene olabileceğiniz gibi bazı özel öğretim üyeleri tarafından da muayene olmak isteyen hastalar olmaktadır. Özel öğretim üyelerinde yapılacak olan muayeneler ücretlidir ve yine hastaneye gelmeden önce randevu alınması gerekmektedir. Öğretim üyelerinden randevu almak için 0242 249 68 68 numaralı hat üzerinden ilgili birimlere ulaşabilir ve randevu alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası 0850 259 07 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Hastanenin müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilmeniz için çağrı merkezleri sizlere hizmet vermektedir. Bu numara üzerinden hastanenin adres bilgilerini detaylı bir şekilde sorabilir, randevu oluşturabilir, yapmış olduğunuz tahlil ya da test sonuçlarının çıkıp çıkmadığını kontrol ettirebilir ve daha pek çok işlemi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hastane çağrı merkezinde görev alan çalışanlar, hastaların doktorlara hızlı bir şekilde ulaşmaları için gerekli olan her türlü desteği hastalara sağlamaktadır. İnternetten randevu alırken ya da başka işlemler yaparken karşı karşıya kaldığınız sorunlar için de bu iletişim numaralarını kullanarak ilgili personellere ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan sorulara hızlı bir şekilde cevap bulabilmek adına hastanenin internet sitesini kullanabilirsiniz. Bu internet sitesinde aklınıza takılabilecek pek çok soruya verilmiş detaylı bilgiler yer almaktadır. Hastanenin doktor kadrosu, randevu alma işlemleri, laboratuvar ya da diğer test sonuçlarını görüntüleme ekranı, hastane iletişim bilgileri, hastane adres bilgileri, anketler, ziyaret saatleri ve daha pek çok bilgiye buradan ulaşabilir, pek çok işleminizi hızlı ve kolay bir şekilde bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yine de yardıma ihtiyacınızın olduğunu düşünüyorsanız iletişim kanalları üzerinden ilgili birimlere ulaşabilirsiniz. Randevu alma işlemleri hafta içi her gün dilediğiniz saatte hem internetten hem de çağrı merkezi üzerinden yapılabilmektedir.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0850 259 07 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kimi acil durumlarda müşteri hizmetleri ya da çağrı merkezlerinde oluşan bekleme sürelerine takılmadan direkt olarak hastaneye bağlanmak gerekebilir. Bu gibi durumlar için hastanenin direkt bağlanma numarası aracılığı ile hiçbir şekilde beklemeden ilgili personellere ulaşmak mümkündür. Eğer bu numaralara ulaşmanız mümkün değilse ve acil bir durum ile karşı karşıya kalırsanız bulunduğunuz konuma sağlık ekiplerinin gönderilmesi için ambulans çağırabilirsiniz. Bunun haricinde sormak istedikleriniz için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hastanenin internet sitesi üzerinden pek çok konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bu site sorularınızı cevaplama konusunda yeterli gelmez ise de sitede yer alan iletişim bilgilerinden size en uygun olanını kullanarak hastanenin ilgili birimlerine ulaşabilir, daha detaylı bir şekilde gerekli bilgilendirmeyi hastane görevlileri tarafından alabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 259 07 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Şikayet Hattı

Şikayet hatları, genelde belirli bir yerden hizmet almış olan bireylerin almış oldukları hizmeti değerlendirmek için kullandıkları bir hattır. Böylece dileyen bireyler almış oldukları hizmet ile alakalı olumlu ya da olumsuz her türlü görüşünü ilgili personeller ile paylaşma fırsatı bulmaktadır. Bu durum hastaneler için de geçerlidir. Hastane içerisinde karşı karşıya kalınan olumsuz durumlar, herhangi bir personel ile alakalı şikayetler, internet sitesi üzerinde yaşanan problemler için bu şikayet hatları üzerinden ilgili birimlere bağlanabilir ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı 0850 259 07 07 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Akdeniz Üniversitesi Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Akdeniz Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 259 07 07

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0850 259 07 07 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Pınarbaşı Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Akdeniz Üniversitesi Hastanesi, 07070, Kampüs, Antalya
E-Posta : hastane@akdeniz.edu.tr
Telefon : 0850 259 07 07  –  0242 249 60 00

Arama Terimleri: Akdeniz Üniversitesi Hastanesi iletişim bilgileri, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi telefon no, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi irtibat tel, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi canlı destek, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap