Huggies Çağrı Merkezi İletişim Telefon

Huggies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Huggies çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Huggies müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Huggies şikayet hattına erişebilirsiniz. Huggies müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Huggies ilk kez 1968 yılında Kimberly-Clark şirketine ait  piyasaya giren bir bebek bezidir. Henüz 1961 yılında Procter & Gamble kendi Prima ürününü tanıtmıştır. Kimberly-Clark ise buna cevap olarak kendi ürününü geliştirmek için 1978 yılında Kimbies markasının yerine kendi ürününü kamuoyuna tanıttı. Yıl sonunda tüm Huggies bebek bezleri erkek ve kızlar için özel olarak tasarlanmaya başladı. 2013 yılında marka komple değişiklik yapmadan kendi isteğine bağlı olarak üretimi durdurmaya karar verdi. Marka çocuk ve ergenler için mendil ve bebek bezi üretmeye devam ediyor. Ürünleri; bebek bezi, ıslak havlu, külot bez, mayo bebek bezi, emici gece külodu olarak devam eder. Huggies markası 150’den fazla ülkede satış yapıyor.

Kimberly-Clark, ticari marka beyanı olarak, tüm adların logoların ve ticari markaların sahibidir ve onun izni ile kullanırlar. Huggies bebekler için oldukça konforlu ve çokça kişi tarafından tercih edilen bir bebek bezidir. Günümüz bebek ürünleri piyasasında, adı duyulmuş ve rekabet içerisinde olan sayılı ve köklü firmalardan birisidir.

Huggies Çağrı Merkezi Numarası

Huggies bebek bezleri, bebek bezi sektöründe en çok tutulan ve aileler tarafından sevilerek kullanılan bebek bezi markaları arasında yer almaktadır. Konu bebek bezleri olduğunda sağlık ve hijyeniklik oldukça önemli bir faktördür. Bu sebepten ötürü tercih edilen bebek bezi birçok açıdan gerek bebeklere gerek ise ailelerine avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlardan birisi, markaya ait bezlerin sızdırma olanağının oldukça düşük olmasıdır. Dünya çapında küresel bir satış hacmi bulunan bu markanın bezleri yüksek gelir hacmi ile de lider markalar arasında yer almaktadır. Hal böyle olunca müşterileri ile iletişime geçmek için bir çağrı merkezi numarası ihtiyacı doğmuştur. Bu numara üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanılabilir ve gerekli görülen her konu için iletişime geçilebilmektedir.

Huggies çağrı merkezi numarası 0850 202 31 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Huggies Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden arzu edilen her husus için iletişim kurulabilmektedir. Ayrıca burada dikkat edilmesi gereken bir durum da, mesai gün ve saatleri içerisinde bulunuyor olması gerektiğidir. Mesai gün ve saatleri içerisinde her aranıldığında bebek bezi markasının yetkilileri ile görüşme sağlamak oldukça mümkün. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçmek için tek yapılması gereken 0 850 202 31 00 numarasını aramak olacaktır. Daha sonrasında ise iletişime geçilmesine sebep olan durum bildirilerek görüşme kolaylıkla geçirilebilir.

Huggies müşteri hizmetleri numarası 0850 202 31 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Huggies Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri direkt bağlanma olanağından faydalanmak için yapılması gereken ilk şey arama yapıldığı esnada açık bir şekilde arama sebebinin bildirilmesi olmaktadır. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmesinin sebebi açık ve net bir şekilde aktarıldığı zaman oldukça kısa süreler içerisinde bağlantı sağlanacak ve iletişime geçilebilmektedir.

Huggies müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 202 31 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Huggies Şikayet Hattı

Şikayet hattı ile iletişime geçilmek için öncelikli olarak yapılması gereken çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasını aramak olmalıdır. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden şikayet hattı ile de iletişime geçilebilmektedir. Bu numara ile iletişime geçmek için 0 850 202 31 00 arama yapmak yeterli olacaktır. Daha sonrasında ise arama yapılmasına vesile olan sebep için çözüm yolları önerileri müşterilere sunulacak ve sağlıklı bir iletişim gerçekleşecektir.

Huggies’in tüketici hattı ve mail adresi olmak üzere iletişim bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Huggies ile iletişime geçerek istek, öneri, şikayet ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Huggies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Huggies Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 202 31 00

Huggies Mail Adresi
info@huggies.com.tr

Huggies Merkez Şubesi Adresi
AND Plaza İçerenköy Mahallesi, Umut Sokak No.10-12, D:13 Ataşehir / İstanbul

Huggies şikayet hattı 0850 202 31 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Huggies müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Huggies şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Huggies Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 202 31 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Huggies çağrı merkezi numarasına 0850 202 31 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Huggies iletişim bilgileri, Huggies telefon no, Huggies irtibat tel, Huggies canlı destek, Huggies müşteri temsilcisi, Huggies şikayet hattı, Huggies müşteri hizmetleri numarası, Huggies çağrı merkezi numarası, Huggies iletişim numarası, Huggies çağrı merkezi, Huggies müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap