Akedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Akedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Akedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Günümüzün en önemli olmazsa olmaz ihtiyaçlarından birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektiriğin dağıtımından, satışından, desteğinden sorumlu firmalar her ile ya da bölgeye göre değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik firması bulunmaktadır.

AKEDAŞ, 1997 yılında kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. AKEDAŞ; Adıyaman ve Kahramanmaraş illerimizde elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik konusunda destekten AKEDAŞ sorumludur.

AKEDAŞ ile irtibat kurabileceğiniz 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla AKEDAŞ’da bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanmış elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma konusundaki teknik problemlerini bildirebilir, güncel borcunuz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden kolayca AKEDAŞ’a bildirebilirsiniz.

Ayrıca aşağıda belirttiğimiz bağlantılar aracılığıyla anlık arıza bildiriminde bulunabilir, planlanmış kesintileri öğrenebilir, kaçak kullanım ihbarında bulunabilirsiniz.

AKEDAŞ Anlık Arıza Bildirimi

AKEDAŞ Planlanmış Kesintiler

AKEDAŞ Kaçak Kullanım İhbarı

AKEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 46 02

Arama Terimleri: akedaş iletişim bilgileri, akedaş telefon no, akedaş irtibat tel, akedaş canlı destek, akedaş müşteri temsilcisi, akedaş şikayet hattı

Cevapla