akedas-cagri-merkezi-numarasi

Akedaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akedaş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Akedaş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Akedaş şikayet hattına erişebilirsiniz. Akedaş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Günümüzün en önemli olmazsa olmaz ihtiyaçlarından birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektriğin dağıtımından, satışından, desteğinden sorumlu firmalar her ile ya da bölgeye göre değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik firması bulunmaktadır.

AKEDAŞ, 1997 yılında kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. AKEDAŞ; Adıyaman ve Kahramanmaraş illerimizde elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik konusunda destekten AKEDAŞ sorumludur.

AKEDAŞ ile irtibat kurabileceğiniz 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla AKEDAŞ’da bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanmış elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma konusundaki teknik problemlerini bildirebilir, güncel borcunuz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden kolayca AKEDAŞ’a bildirebilirsiniz.

Akedaş Çağrı Merkezi Numarası

Akedaş; Kipaş, Arsan, İskur ve Nazar ortaklığının kurduğu şirkettir. 2011 yılı itibariyle bölgenin dağıtım ihalesini almış olup Kahramanmaraş ve Adıyaman illerinde elektrik dağıtım hizmetini yürütmektedir. Firmanın en önemli hedefi ve amacı bölgeye en kaliteli hizmeti vermek olup bunun için aralıksız çalışmaktadır. İşinde uzman ve özverili kadrosuyla bunu başarmakta olan şirket, hedefine başarıyla ulaşmıştır. Yenilikçiliği, kaliteyi, yüksek performansı ve sürekli gelişmeyi kendine vizyon edinmiş, misyonunu da müşterilerine kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtımı yapmak ve kendini tüketici menfaati yönünde büyütmek olarak belirlemiştir. Akedaş çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bölge itibariyle zor iklim ve arazi koşullarına rağmen tüketicisine en kaliteli hizmeti ve kesintisiz elektriği sunabilmek adına canla başla çalışmaktadırlar. Şirket Kahramanmaraş’ta 450 bin, Adıyaman’da 240 bin müşteriye sahip. Konut elektriği dağıtımının yanında sanayi elektriği konusunda da oldukça geniş bir alana sahip olan firmanın müşterilerinin %10’u ticarethanelerden oluşuyor. Akedaş, hizmet kalitesine oldukça önem vermekte ve bunun için kapsamlı çalışmalar yürütmektedir. Bunlardan biri de kullanıcıların soru görüş ve önerilerini iletebilecekleri Akedaş çağrı merkezi numarası.

Akedaş Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket, kalite düzeyini mümkün olan en üst seviyeye taşımaya oldukça kararlı. Bunu yaparken de tüketicisinin görüş ve önerilerini dikkate alıyor. Bu amaçla müşterilerinin bildirimlerini yapabileceği müşteri hizmetleri numarası mevcut. Firmayla ilgili soru, görüş ve önerilerinizi 186 numaralı genel hizmet ağından iletebileceğiniz gibi, 0344 221 35 10 numaralı hattı arayarak da bildirebilirsiniz. Aldığınız hizmetle ilgili bildiriminizi müşteri temsilcisiyle görüşüp en kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Akedaş müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Akedaş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri görüşlerini oldukça dikkate alan firma, çağrı merkezine ulaşım konusunda da tüketicilerine büyük kolaylık sağlıyor. 0344 221 35 10 numaralı hattı aradığınızda herhangi bir tuşlama yapmadan müşteri hizmetleri direk bağlanma gerçekleştirmeniz mümkün. Müşteri temsilcisiyle yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınacak olup, kişisel verileriniz kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında kayıt altına alınacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Akedaş müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Akedaş Şikayet Hattı

Firmayla ilgili şikayet ya da sorununuzu internet yoluyla iletmeniz de mümkün. akedasdagitim.com.tr internet adresinden form doldurarak bildiriminizi yapabilir ve sorununuzu en kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Akedaş müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Akedaş şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ayrıca aşağıda belirttiğimiz bağlantılar aracılığıyla anlık arıza bildiriminde bulunabilir, planlanmış kesintileri öğrenebilir, kaçak kullanım ihbarında bulunabilirsiniz.

AKEDAŞ Anlık Arıza Bildirimi

AKEDAŞ Planlanmış Kesintiler

AKEDAŞ Kaçak Kullanım İhbarı

AKEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 46 02

Arama Terimleri: akedaş iletişim bilgileri, akedaş telefon no, akedaş irtibat tel, akedaş canlı destek, akedaş müşteri temsilcisi, akedaş şikayet hattı, akedaş müşteri hizmetleri, akedaş müşteri hizmetleri numarası, akedaş çağrı merkezi numarası, akedaş iletişim numarası, akedaş çağrı merkezi, akedaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap