Çoruh Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Çoruh Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çoruh Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Günümüzün en önemli olmazsa olmaz ihtiyaçlarından birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektiriğin dağıtımından, satışından, desteğinden sorumlu firmalar her ile ya da bölgeye göre değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik firması bulunmaktadır.

Çoruh Elektrik, 2010 yılında kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. Çoruh Elektrik; Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Giresun illerimizde elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik konusunda destekten Çoruh Elektrik sorumludur.

Çoruh Elektrik ile irtibat kurabileceğiniz 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Çoruh Elektrik’te bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanmış elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma konusundaki teknik problemlerini bildirebilir, güncel borcunuz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden kolayca Çoruh Elektrik’e bildirebilirsiniz.

Ayrıca aşağıda belirttiğimiz bağlantılar aracılığıyla anlık arıza bildiriminde bulunabilir, planlanmış kesintileri öğrenebilir, kaçak kullanım ihbarında bulunabilirsiniz.

Çoruh Elektrik Anlık Arıza Bildirimi

Çoruh Elektrik Planlanmış Kesintiler

Çoruh Elektrik Kaçak Kullanım İhbarı

Çoruh Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 91 86

Arama Terimleri: çoruh elektrik iletişim bilgileri, çoruh elektrik telefon no, çoruh elektrik irtibat tel, çoruh elektrik canlı destek, çoruh elektrik müşteri temsilcisi, çoruh elektrik şikayet hattı, çoruh elektrik müşteri hizmetleri

Cevapla