GoSmart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GoSmart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GoSmart çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde GoSmart müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden GoSmart şikayet hattına erişebilirsiniz. GoSmart müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

GoSmart Çağrı Merkezi Numarası

GoSmart, çeşitli elektronik ürünlerin ve elektronik ürün aparatlarının satışını yapan bir firmadır. Ürünleri çoğunlukla A-101 aracılığı ile satılmaktadır. Ancak sadece bu market aracılığıyla değil internetteki birçok online alışveriş sitesinde de firmanın ürünlerine erişebilmek mümkün. Satışa sunduğu ürünleri uygun fiyatları olarak müşterilerine sunmaktadır.

Firma ile doğrudan iletişim kurabilmek için herhangi bir iletişim kanalı bulunamamıştır. Ancak firmanın ürünleri elektronik ürün kapsamında olduğu için garantisi olan ürünlerdir. Ürünlerle ilgili bir sorunla karşılaşmanız durumunda ürünü aldığınız aracı firma ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer ürününüz garanti kapsamında ise aracı firma sayesinde garantiden faydalanabilirsiniz.

GoSmart çağrı merkezi numarası 0216 600 20 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

GoSmart Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın ürünleri muadilleri göz önünde bulundurulduğunda daha ucuz olması ile bilinmektedir. Çeşitli elektronik cihaz ve aparat firma adına satışa sunulmaktadır. Bu bağlamda en çok kulaklık modelleri dikkat çekmektedir. Firma bluetooth kulaklıkları ile kendinden söz ettirmektedir. Ayrıca powerbank, gaming mouse, dokunmatik ekran, araç içi telefon tutucu, flash bellek, şarj kablosu gibi çeşitli ürünleri de bulunmaktadır. Firmanın ürünlerine internetten kolaylıkla erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra firmanın ürünlerine en çok A-101 mağazalarında denk gelinmektedir.

Firmaya ait bir ürün aldığınızda ve bir sorunla karşılaştığınızda firmaya ulaşabileceğiniz herhangi bir iletişim kanalı bulunmamaktadır. Bu ürünlerle yaşanacak herhangi bir sorun için firma ile doğrudan iletişime geçmek mümkün değil. Aynı zamanda firmanın web sitesi de aktif değil. Ayrıca internette herhangi bir müşteri hizmetleri numarası veya mail adresleri de bulunmamaktadır. Firmanın detaylı tarihi, kime ait olduğu, firmanın hangi ülkede bulunduğu gibi bilgilere de ulaşılamamıştır.

GoSmart müşteri hizmetleri numarası 0216 600 20 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

GoSmart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın çeşitli kategorilerde ürünleri bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse USB flash bellek satışı yapmaktadırlar. Bu flash bellekler sadece bilgisayarla uyumlu değil aynı zamanda android telefona da bağlanabilen modelleri mevcut. Firma ayrıca powerbank üretimi de yapmaktadır. Hem android hem de iPhone telefonlar için firmaya ait kablolar bulabilirsiniz. Oyun oynamayı sevenler için üretilen gaming mouse firmanın bir başka ürünüdür. Bu ürünlere A-101 mağazaları aracılığı ile ya da diğer online alışveriş siteleri aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Firmanın ürünleri garantili olduğu için bir sorun yaşamanız durumunda garantiyi sağlayan ithalatçı ile iletişime geçebilirsiniz. Bu seçeneğin haricinde de internette firmaya ulaşılabilecek herhangi bir iletişim kanalı bulunmamaktadır.

GoSmart müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 600 20 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

GoSmart Şikayet Hattı

Firma ürünlerini uygun fiyatlı olarak satışa sunmaktadır. Özellikle muadillerine kıyasla fiyatların daha uygun olduğu söylenebilir. Birçok kategoride firmanın ürünlerine rastlamak mümkün. Bu ürünlere internetten online satış yapan e-ticaret siteleri aracılığı ile erişebilirsiniz. Firmanın ürünlerine bakacak olursak farklı mAh değerlerine sahip powerbankler bulunmaktadır. Kulak içi bluetooth kulaklığı bulunmaktadır. Ayrıca tek kulağa takılan bluetooth kulaklık seçeneği de bulunmaktadır. Android ve iPhone telefonlar için şarj kabloları da bulunmaktadır.

Firmaya ait diğer ürünler ise şöyledir; USB flash bellek, mouse, dokunmatik ekran, araç içi telefon tutacağı şeklindedir. USB flash bellek yalnızca bilgisayara bağlanmamaktadır. Aynı zamanda flash belleğin bir ucu android telefona uyumludur. Bu sayede aynı flash belleği hem bilgisayarınız hem de telefonunuz için kullanabilirsiniz. Oyun oynamayı sevenler için gaming mouse bulunmaktadır. Çeşitli özellikte araç içi telefon tutacakları bulunmaktadır. Aracın klima kısmına tutturulabilecek araç içi telefon tutucuları da bulunmakta, cama ya da herhangi bir yüzeye yapıştırabileceğiniz vantuzlu telefon tutacağı da bulunmaktadır. Bazı telefon tutacağı modelleri telefon tutacağın kenarları sayesinde telefonu sabit tutabilmektedir. Bazı modellerinde ise mıknatıs yardımı ile telefonunuzu tutabilmektedir. Açıklamasını yaptığımız bazı ürünlerin farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır.

GoSmart şikayet hattı 0216 600 20 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen GoSmart müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri GoSmart şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

GoSmart Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 600 20 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. GoSmart çağrı merkezi numarasına 0216 600 20 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Teknokta İç Dış Ticaret Limited Şirketi
Adres : Küçükbakkalköy Mahallesi Kayışdağı Caddesi Ayşe Hatun Çeşme Sokak No:9 Ataşehir İSTANBUL
Telefon : 0216 600 20 00

Arama Terimleri: GoSmart iletişim bilgileri, GoSmart telefon no, GoSmart irtibat tel, GoSmart canlı destek, GoSmart müşteri temsilcisi

2 Yorum

  1. murad kocaoğlu 3 Aralık 2022
  2. Revane 22 Aralık 2023

Yorum Yap