Dr.Browns Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Dr.Browns Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dr.Browns çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dr.Browns müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Birlik Dış Ticaret A.Ş. 1984 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Bebek ihtiyaç ve bakım ürünlerinin yurt içi ve yurt dışında üretilmesi, ithalatı, dağıtımı ve ihracatı üzerinde gelişimine devam etmektedir. Bebek ihtiyaç ve bakım ürünleri konusunda tartışmasız Türkiye’de öncü firmalardan biri olarak görünmektedir.

1992 yılında kendisine ait patentli Bébé D’or markasını oluşturmuştur. Kısa bir sürede piyasanın lider ismi haline gelmiştir. Ayrıca bir dünya markası olmak yolunda, sürekli kendini yenileyerek ve teknolojik gelişmeleri takip ederek kendini güçlendirmektedir. 2000 yılında, gaz sancılarını doğal olarak azaltan, emzirmeye eşdeğer bir beslenme sağlayan ve anne sütünde de bulunan A, C ve E vitaminlerinin korunmasına yardımcı olan patentli Dr.Brown doğal akış biberonunu piyasaya sürerek bu alanda kendinden oldukça söz ettirmiştir.

Doktor bir baba tarafından kendi çocuğu için tasarlanarak başlayan bir süreçtir. En iyi medikal tasarım ödülünün yanı sıra birçok uluslararası ödüle sahip biberonlarının piyasaya sürüldüğünden bu yana Türkiye dağıtıcılığını yapan bir firma olarak kendini geliştirmiş ve bu alanda oldukça başarılı olmuştur.

Dr.Browns Müşteri Hizmetleri Numarası

Birlik ailesi olarak gücünü 33 yıllık sektör tecrübesinden alan bir firmadır. Ayrıca anne babalara bebeklerini büyütürken onların sağlıkları için güvenli ürünleri sağlayarak yardımcı olmaya devam ederek bu alanda oldukça beğenilen ve talep gören bir firma konumundadır.

Biberon, biberon emzikleri, bardaklar, dişlikler, emzirme ürünleri, yalancı emzikler, beslenme ürünleri gibi kategorilerde oldukça iddialı olan ve geniş bir kitle tarafından tercih edilen firma her geçen gün müşteri kitlesini büyütmeye devam etmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Dr.Browns müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dr.Browns ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Dr.Browns çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Dr.Browns Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Dr.Browns çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası şikayet hattı bilgisi olarak herhangi bir numara mevcut değildir.

tuketici@drbrownsturkey.com e posta adresi olarak sizlere destek olabilmektedir.

Resmi tatil günleri hariç hafta içi her gün 09.00-18.00 arası hizmet veren bir e posta adresi ve yine iletişime geçebileceğiniz bir iletişim formu mevcuttur.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Dr.Browns sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Dr.Browns iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Dr.Browns iletişim bilgileri, Dr.Browns telefon no, Dr.Browns irtibat tel, Dr.Browns canlı destek, Dr.Browns müşteri temsilcisi, Dr.Browns şikayet hattı, Dr.Browns müşteri hizmetleri numarası, Dr.Browns çağrı merkezi numarası, Dr.Browns iletişim numarası

Yorum Yap