kraft çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Kraft Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kraft

Kraft, bebeğiniz güvende sloganı ile hareket eder. Anne ve babaların, bebeklerine en iyi ürünleri sunmaları için de hizmetine devam eder. Dünyanın dev firması Kraft sayesinde dilediğiniz pek çok bebek ürününe sahip olabilirsiniz.

Bebeklerin bakımı, anne ve baba için son derece önemlidir. Bebekler doğdukları andan itibaren tüm koşulda anne ve babaya bağımlıdır. Bu nedenle de anne ve babalar, bebekleri için her şeyin en sağlıklısını istemektedir. Her noktada da bu adımla işlerine devam etmektedir.

Bebekler için kullanılacak her eşyanın mutlaka onlar için özel olarak üretilmesi gerekir. Ancak bu noktada aileler sağlıklı bir nefes alabilirler. Çünkü diğer türlü bebekleri sürekli onların aklını kurcalar. Bebekler için alternatif ürünler kullanarak her ortamda güvende oldukları onlar için oldukça önemlidir.

Kraft Hakkında Bilgi

Bebek ürünleri konusunda dev firma olan Kraft, anne ve babaların bu hassasiyetinin farkındadır. Bu nedenle de anne ve babalara istedikleri her türlü kaliteyi sunar. Böylece hem anne ve babalar son derece rahat eder. Hem de ürünler sayesinde bebekler konfora ulaşır. Kraft her alanda bebekleri düşünmüştür. Bu nedenle de Kraft’ ın piyasaya sunduğu ürünler oldukça çeşitlilik gösterir. Bebeğin ihtiyaç duyabileceği her ürün Kraft aracılığı ile anne ve babalara ulaşır.

Kraft firması ürettiği tüm ürünleri Avrupa standartlarında üretil. Uzun süredir piyasada barınma başarısını da üretim kalitesine borçludur. Tüm ürünlerindeki kalite ve konfor, ailelerin dikkatini çeker. Bu nedenle de bebek ürünlerinde Kraft rakip firmalara göre bir adım önde değerlendirir. Bu anlayış ile de 33 yıldır anne ve babalara sunduğu bebek ürünleri hizmeti devam eder.

Kraft Ürünleri

Kraft ürünleri oldukça farklı çeşitliliktedir. Bebek telsizlerinden araba koltuğuna kadar bir bebeğin ihtiyaç duyduğu tüm eşyalar firmamızda mevcuttur. Üstelik üretilen tüm ürünler kalite anlamında birinci sıradır. Çünkü bebek ürünlerinde ilk sırada koruma ve sağlık gelir. Örneğin bebek araba koltuğu hem bebeği rahat ettirmelidir. Hem de bebeğin sağlığına olumsuz etkide bulunacak ürünler kullanılmamalıdır. Bu gerekçeler nedeni ile Kraft bebek koltuğu alanında piyasadaki en öncü markaların başında gelir.

Kraft, bebeğin gelişimi için konforun ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Bu nedenle de ürettiği tüm ürünlerde bebeklerin gelişim koşulları ön plandadır. Bebeklerin güvenlikleri ve konforu için Kraft ürünleri tüm anne ve babaların tercihini oluşturacaktır. Özellikle bebeklerine her durumda en iyiyi vermek isteyen aileler tarafından birinci sırada tercih edilir.

Kraft’ın merkez ofisinin ve teknik servisinin telefon, mail, adres bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Kraft ile iletişime geçebilir ve yaşamış olduğunuz sıkıntıların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Kraft ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kraft Teknik Servis Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
+90 (212) 696 95 41 (pbx)

Kraft Teknik Servis Mail Adresi
teknikservis@ataknet.com

Kraft Teknik Servis Adres
Aytaç Mah. Dereboyu Cad. No: 44 Kat: 1 / Halkalı-Küçükçekmece-İstanbul

Kraft Merkez Ofis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 (212) 211 74 00 (pbx)

Kraft Merkez Ofis Faks Numarası
+90 (212) 288 00 91

Kraft Merkez Ofis Mail Adresi
info@ataknet.com

Kraft Merkez Ofis Adres
Maya Akar Center Kat: 20 D: 78 34394 / Esentepe / İstanbul

Arama Terimleri: kraft çağrı merkezi, kraft iletişim, kraft müşteri hizmetleri, kraft telefon numarası, kraft teknik servis iletişim, kraft irtibat tel, kraft şikayet hattı, kraft şikayetvar

One Response

  1. ahmet ALBAYRAK 18 Temmuz 2018

Yorum Yap