Çetmen Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çetmen Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çetmen Mobilya Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Çetmen Mobilya müşteri hizmetleri direk bağlanma, Çetmen Mobilya müşteri temsilcisi direk bağlanma, Çetmen Mobilya müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çetmen Mobilya Müşteri Hizmetleri

Türkiye’ nin en köklü mobilya şirketlerinden birisi olan Çetmen, 1962’ de İzmir’ de kurulmuştur. Tek mağaza ile hizmetlerine başlayan, 1995 yılında mobilya fabrikası kurarak, hizmet portföyünü önemli oranda genişletmeyi başarmıştır. Sunduğu ürünlerindeki yüksek kalitesiyle tüketici tarafından benimsenmiş ve 1999 yılında ikinci, 2001 yılındaysa üçüncü mağazasını açarak, çok geniş bir hizmet yelpazesine ulaşmayı başarmıştır. O günden bu güne son derece hızlı bir büyüme gerçekleştirerek, Türkiye’ nin en önemli mobilya markalarından birisi haline gelen Çetmen, günümüzde 50 mağazası ile ülke genelinde büyük şehirlerde tüketiciye birbirinden kaliteli mobilyalar sunuyor. Son derece gelişmiş altyapısı ile de tüketici memnuniyeti noktasında Çetmen Mobilya müşteri hizmetleri ile tüketicilerin her türlü sorununa profesyonel çözümler sunuyor.

Çetmen Mobilya, geniş ürün yelpazesiyle hem yaşam alanlarına hem de kurumsal alanlara yönelik olarak alternatifler sunuyor. Özellikle her yeni sezonda piyasaya sunduğu ürünlerle Türkiye’ de mobilya trendlerini belirleyen bir yapıya sahip olan Çetmen Mobilya’ nın müşteri hizmetleri aracılığıyla ürün ve hizmetlerine ilişkin kapsamlı bilgi alabilme şansına sahip olunabiliyor. Özellikle uygun fiyat politikasıyla Türkiye genelinde toplumun her kesimine ulaşmayı başarıyor. Mobilya sektöründe Türkiye’ nin en yayın perakende mağaza zincirini oluşturma hedefiyle yatırımlarını sürdüren Çetmen Mobilya müşteri hizmetleri aracılığıyla mağazalarındaki ve stoklarındaki ürünler hakkında bilgi alabilmek, yaşanan sorunlara ve mağduriyetlere ilişkin şikayetleri iletebilmek mümkün oluyor.

Çetmen Mobilya Şikayet

Müşteri memnuniyeti açısından Türkiye’ nin en önemli markalarından birisi konumunda bulunan Çetman Mobilya şikayet konusunda da yüksek memnuniyet düzeyine sahip geri dönüşleri sağlıyor. Tüketicilerin çağrı merkezi aracılığıyla Çetmen Mobilya kırık, çizik ve sorunlu mobilya gibi ürün hata ve sorunları, hizmet problemleri ve daha pek çok konuda tüketiciden gelen şikayet bildirimlerine yüksek oranda olumlu geri dönüş gerçekleştiriyor. Çağrı merkezi aracılığıyla direkt müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirebilmek ve şikayetleri her konuda bildirebilmek mümkün oluyor.

Çetmen Mobilya Telefon Numarası

Mobilya sektörünün farklı ve kaliteli markalarından birisi olmasının yanı sıra uygun fiyat politikasıyla sektörde adını duyurmayı başaran Çetmen Mobilya, dinamik müşteri hizmetleri yapısı sayesinde tüketicilere müşteri destek çözümleri konusunda da son derece kaliteli hizmetler sağlıyor. Çetmen Mobilya telefon numarası bilgisini arayan tüketiciler için resmi site üzerinden de mevcut olan “0850” sistemli çağrı merkezi numarasını paylaşıyor. Bu kapsamda da tüketiciler Çetmen Mobilya çağrı merkeziyle görüşme gerçekleştirmek istediğinde tüm mobil ve sabit hatlar üzerinden kolay bir şekilde 0850 455 0 555 numaralı telefonu arayabiliyor.

Çetmen Mobilya müşteri hizmetlerine kolayca çalışma saatleri içerisinde ulaşılabiliyor. Gün içerisinde 09.00 ile 20.00 saatleri arasında tüketicilerine müşteri destek çözümleri sunuyor. Bu Çetmen Mobilya çalışma saatleri dışında yapılan aramalarda ise ilk mesai başlangıcıyla birlikte tüketicilere geri dönüşler sağlanıyor. Bununla birlikte tüketicilerin bölgesel kapsamda veya daha spesifik nitelikli sorun, istek ve önerileri ile ilgili olarak da kolay bir şekilde Çetmen Mobilya telefon numarası seçenekleri arasında yer alan Çetmen Mobilya mağazaları ile de iletişime geçebiliyor. Türkiye genelinde 50’ yi aşkın mağazasının telefon numarası bilgilerine ise resmi sitesi üzerinde bölge seçiminde bulunarak, kolay bir şekilde ulaşılabiliyor. Özellikle ürün teslimatı, fatura işlemleri gibi daha odaklı işlemlerde daha hızlı yanıt sağlanabilmesi açısından Çetmen Mobilya mağazaları telefon numarası üzerinden yetkili kişilerle görüşme gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bu şekilde son derece hızlı ve kolay bir şekilde yaşanan sorunlara ilişkin yanıt alabilmek veya isten, öneri ve şikayetleri bildirebilmek mümkün oluyor.

Çetmen Mobilya Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 455 0 555

Çetmen Mobilya Müşteri Hizmetleri Mail
info@cetmen.com.tr

Arama Terimleri: çetmen mobilya şikayet, çetmen mobilya müşteri hizmetleri, çetmen mobilya müşteri temsilcisi, çetmen mobilya telefon numarası, çetmen mobilya irtibat tel

Yorum Yap