en iyi not defteri uygulaması 2020, en iyi not defteri uygulamaları, not defteri uygulamaları 2020

2020’nin En İyi Not Defteri Uygulamaları

Not defteri uygulaması, akıllı telefonlar ile birlikte standart olarak gelen ürünlerden biridir. Ancak cihazınızla birlikte varsayılan şekilde gelen not defteri uygulamasının bazı özellikleri hoşunuza gitmeyebilir, daha özellikli ve görsel zenginliğe sahip bir uygulamayı tercih edebilirsiniz. 2020’nin en iyi not defteri uygulamaları listemizde, geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde de en fazla tercih edilen uygulamalarla piyasaya yeni sürülen uygulamalara da yer verdik.

2020’Nin En İyi Not Defteri Uygulamaları

Wunderlist

Wunderlist, gelişmiş özelliklere sahip yapılacaklar listesi hazırlamak için ideal uygulamalardan biridir. Hızlı bir kullanım sunan not defteri, düzenleme seçeneğiyle aldığınız notların hiçbir ayarında değişiklik olmadan yeniden düzenlenmesini de sağlamaktadır.

Basit ancak kullanışlı olduğu kadar ücretsiz bir uygulama olmasıyla da dikkati çeken Wunderlist, notlarınızı e-posta şeklinde istediğiniz adrese göndermenize imkân verir. Ayrıca bir madde için uzun uzun açıklamalar yapmak yerine, her maddeye ayrı bir not ekleme özelliğine sahiptir. Not defteri uygulamasının olmazsa olmazları arasında, yaklaşan planlamalarınız için hatırlatma yapma özelliği de yer almaktadır.

ToDoList

Aldığınız notları 1 ile 10 arasında değerlendirerek önem sırasına koyabileceğiniz ToDoList not defteri uygulaması, alacağınız notlar için tarih ve saat belirlemeniz durumunda hatırlatma özelliğine de sahiptir. Ajanda gibi farklı özelliklere sahip olan uygulama, İOS ve Android platformlarında indirebileceğiniz bir uygulamadır.

Microsoft OneNote

Gerek mobil ve gerekse masaüstü cihazlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz Microsoft OneNote, 2020’nin en iyi not defteri uygulamaları arasında gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor.

Notlarınızın her birini ayrı renklendirme yapabileceğiniz gibi önemli yerlere vurgu yapılmasına da imkân veren not defteri, hatırlatıcı özelliği ve görsel hoşluğu ile dikkat çekmektedir.

EverNote

Sesli ve yazılı olarak notlar alabileceğiniz uygulamada, almış olduğunuz notları videolarda dâhil olmak üzere farklı görsellerle destekleyebilirsiniz. Hatırlatıcı özelliğine sahip olan EverNote, İOS ve Android platformlarının yanı sıra Mac ve Windows mağazalarından da indirilebilmektedir.

Aylık limiti bulunan uygulamanın limitinin aşılması durumunda, ücretli kullanıma geçebilir ya da belirtilen limit dâhilinde ücretsiz kullan maya devam edebilirsiniz.

Google Keep

Son olarak 2020’nin en iyi not defteri uygulamaları listemizdeki Google Keep, bir not defterinden beklentilerinizi fazlasıyla sunmaktadır. Kolay kullanıma sahip olan Google Keep ile alacağınız notlara liste ve görseller ekleyebilir, her notun arka planı için farklı renkler atayabilirsiniz.

İOS ve Android cihazlarla uyumlu olan uygulamanın, Web üzerinde de kullanılması mümkün olmaktadır.

Arama Terimleri: 2020’nin en iyi not defteri uygulamaları, en iyi not defteri uygulaması 2020, en iyi not defteri uygulamaları, not defteri uygulamaları 2020

Yorum Yap