zynga çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Zynga Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zynga, San Francisco merkezli bir şirket olarak karşımıza çıkmaktadır. Video oyunları yapan ve bu alanda kendinden oldukça söz ettiren bir şirket konumundadır. İki bin yedi yılının Temmuz ayında  Mark Pincus, Michael Luxton, Eric Schiermeyer, Justin Waldron, Andrew Trader ve Steve Schoettler birlikte bu oluşumu kurarak büyütmüşlerdir. Oyunları Facebook ve MySpace üzerinden oynanırken oldukça beğeni toplamıştır.

Oyunlarından biri olan FarmVille’yi yaklaşık atmış beş milyon kişi oynayarak oldukça büyük bir kitlenin beğenisini kazanmıştır. Şirketin 2010 yılında ıltı yüz milyon dolar geliri olarak bu anlamda oldukça büyümüştür. Zynga şirketi birçok kez Haiti’ye yardım yaparak kullanıcıların memnuniyetini kazanmıştır. Parayı oyun kullanıcıları, tatlı tohumlar almak için aldıkları Cashlar ile ödeyerek yardımlarını iletmesi için Zynga desteklemişlerdir. Zynga da Haiti’deki mağdurlara bu elde edilen geliri ileterek bu anlamda oldukça faydalı işler yapmıştır.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Zynga gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önemsemektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Zynga çağrı merkezi numarası müşterilerine daima hizmet etmeye çalışmaktadırlar.

Oyun sektöründe oldukça başarılı bir duruma gelen Zynga her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırarak müşteri ailesini genişletmektedir. Durum böyle olunca geniş müşteri destek ağı ile en iyi şekilde müşteri kitlesine hitap eden firma ilerleyen zamanlarda başarısını arttırarak devam edecektir.

Zynga’nın amacı dünyanın farklı köşelerini oyunları aracı kılarak bir araya getirmektir. Dünyanın her yerindeki insanlara keyif ve sosyal eğlence sağlama alanında hizmet veren firma oldukça beğenilmektedir. Misyonunu yerine getirme çabası ile oyuncularından belirli bilgileri toplamaktadır. Bu bilgileri kullanırken gizlilik ilkesine saygı duymaktadır.

Zynga Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden Zynga, oyun sektöründe kendinden söz ettirmektedir. Gün geçtikçe müşterilerine hitap eden ürün çeşitliliğini ve oyunlarda keyif alma verimliliğini arttırarak kendini yeniliyor. Oyun alanında birbirinden heyecanlı ve eğlenceli oyunların yanı sıra gelişmiş müşteri hizmetleri temsilcisi ile varlığını büyütüyor. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Zynga müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Zynga ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden destek alabilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Zynga çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bu seçeneklerin dışında zynga internet web sitesi üzerinden bize ulaşın seçeneği bulunmaktadır. Bu kısım üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi çağrı merkezi aracılığıyla da işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Zynga Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Zynga ait çağrı merkezi iletişim şikayet hattı bulunmamaktadır.

notifications@zyngamail.com iletişim e posta adresi olarak verilmektedir.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren firma sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda e posta adresine mail göndererek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Arama Terimleri: Zynga iletişim bilgileri, Zynga telefon no, Zynga irtibat tel, Zynga canlı destek, Zynga müşteri temsilcisi, Zynga şikayet hattı, Zynga müşteri hizmetleri numarası, Zynga çağrı merkezi numarası

9 Yorum

  1. eylem macit 5 Haziran 2020
  2. Ozer 4 Ocak 2022
  3. Ozrr 4 Ocak 2022
  4. Ali 2 Nisan 2022
  5. Akcaİbrahim ciftci 2 Nisan 2022
  6. Onur 14 Haziran 2022
  7. nermın 24 Temmuz 2022
  8. Nesrin 29 Aralık 2022
  9. Firdes günaydın 29 Mayıs 2023

Yorum Yap