İnci Akü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
İnci Akü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
İnci Akü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İnci Akü, İnci Holding’in iştirak şirketlerinden birisidir. Manisa ilimizde 1984 yılında İnci Akü San. ve Tic. A.Ş. olarak kurulmuştur. 2015 yılından bu yana İnci GS Yuasa Akü Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak bilinmektedir. İnci Akü’nün alt şirketleri şöyledir; İnci Akü, EAS, Hugel, Blizzaro, İnci Battery. İnci Akü’nün Manisa’da 2 üretim tesisi ve İstanbul’da merkez ofisi bulunmaktadır.

İnci Akü’de birçok motorlu taşıt için akü ürünü bulunmaktadır. İnci Akü’nün üretip satışını yaptığı ürünler şöyledir;Start-Stop, Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar, Ağır Vasıta, Endüstriyel Araçlar, Marin RV, Start-Stop AGM, Start-Stop EFB, Formul A Formul, A Asia Taksi Formul, A Super Heavy Duty, Formul A Heavy Duty, Supr A Heavy Duty Otobüs, Traktör, Tank, Marin, Traksiyoner, Stasyoner, VRLA AGM, IS Battery Tester CLM, IS CHARGER-161, IS LOAD-161, IS AMPERMETER-161.

İnci Akü’nün 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla akünüz bittiğinde ve acil durumlarda bu numarayı arayarak destek ekibi çağırabilir, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

İnci Akü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 52 58

Arama Terimleri: inci akü iletişim bilgileri, inci akü telefon no, inci akü irtibat tel, inci akü canlı destek, inci akü müşteri temsilcisi, inci akü şikayet hattı

Cevapla