Peak Games Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Peak Games Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Peak Games çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Peak Games müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Peak Games Sidar Şahin ve Rina Onur tarafından kurulmuştur. 2011 yılında kurulan Peak Games ilk yedi ayda 19,5 milyon dolar yatırım alarak çok hızlı bir giriş yaptı oyun piyasasına. İstanbul , Ankara, Ürdün ve Suudi Arabistan’daki ofislerde 200’den fazla çalışanı bulunan Peak Games isminin global olarak seçilmesini de yurt dışına açılma hedeflerinden dolayı seçildiğini açıklamaktadır. Şuanda bir çok başarılı proje geliştiren Peak Games dünya üzerinde ilk 5 oyun markalarından biri haline gelmiştir. Daha çok Android, Facebook ve tarayıcı oyunlarına ağırlık veren Peak Games bir çok başarılı oyuna imzasını atmıştır.

Peak Games Çağrı Merkezi Numarası

Peak Games’in çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Fakat Peak Games ile iletişime geçebileceğiniz mail adresi bilgisi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgisinden Peak Games engel kaldırma, Peak Games haksız engel, Peak Games sebepsiz çip kesimi gibi konular için görüşebilir ve yaşamış olduğunuz sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Peak Games oyununda haksız yere ban yediyseniz ya da bilginiz dışında Peak Games hesabınızdan para kesintisi yaptıysa  aşağıdaki belirtmiş olduğumuz Peak Games Destek Mail Adresi ile Peak Games müşteri hizmetlerine mail göndererek sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz sorunları, istek, şikayet ve önerilerinizi mail adresinden bildirerek Peak Games müşteri hizmetlerine konu hakkında bilgi verebilirsiniz. Ayrıca Peak Games hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Peak Games Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Mail Adresi
contact@peakgames.net

Arama Terimleri: peak games çağrı merkezi, peak games telefon numarası, peak games irtibat tel, peak games şikayet var, peak games şikayet, peak games müşteri hizmetleri, peak games mail adresi, peak games haksız ban, peak games hesabım haksız yere kapatıldı, peak games çağrı merkezi numarası

Yorum Yap