gazdas-cagri-merkezi-numarasi

Gazdaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gazdaş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gazdaş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gazdaş şikayet hattına erişebilirsiniz. Gazdaş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Doğalgaz, son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak fiyatları, güvenli oluşu ve tamamen doğa dostu olması ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için varolması gereken etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını yapan firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2004 yılında kurulmuş olan Gazdaş; Gaziantep, Kilis, Lüleburgaz, Edirne, Kırlareli, Tekirdağ ilimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Gazdaş, Gaziantep, Kilis, Lüleburgaz, Edirne, Kırlareli, Tekirdağ bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu bir firmadır.

Gazdaş Çağrı Merkezi Numarası

Gaziantep Doğal Gaz A. Ş. Olarak bilinen Gazdaş, Zorlu Holding bünyesinde hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Bölgesi içerisinde bulunan tüm vatandaşlara 7 gün 24 saat doğal gaz tedarik etmekle görevli olan bu şirket, müşteri sayısı dikkate alındığında alanında ülkemizin en büyük firmalarından biridir. Sürdürülebilir, kaliteli, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı bir strateji belirleyen firma, tüm müşterilerinin sorunlarına anında çözüm bulmaya çalışır. Böyle bir durumu iletmek ve sorunun çözümünü istemek için firmanın çağrı merkezi numarası 0 850 222 9 429’dur.

Gazdaş çağrı merkezi numarası 0850 222 9 429 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gazdaş Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmaya ilişkin gerçekleştirilecek olan tüm işlemler, online bir şekilde anında halledilebilmektedir. Böylelikle aboneliğe yönelik tüm işlemler ve doğal gaz hizmetine dair tüm hususlar firma internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Aynı site üzerinden abonelik başvurusu yapılabilir, mevcut talep durumu, sözleşme bilgileri kolayca öğrenilebilir; endeks bildirimi de rahatlıkla yapılabilir. Tüm bu işlemlere ilişkin herhangi bir husus akla takılırsa veya tereddüt oluşursa müşteri hizmetleri numarası 0 850 222 9 429’dan firmayla iletişime geçilebilir.

Gazdaş müşteri hizmetleri numarası 0850 222 9 429 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gazdaş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Doğal gaz hizmeti, günümüzde neredeyse tüm yerleşim yerlerine gelmiş durumdadır. Bu hizmetler, pek çok farklı şirket aracılığıyla ülkemizdeki şehirlere dağılmaktadır. Firma hem Trakya hem de Gaziantep bölgesine doğal gaz hizmeti götürmektedir. Firma, müşteri memnuniyetini müşteri eksenli stratejiler geliştirmesiyle birlikte en üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir. Bu noktada firma, değişen teknolojinin getirdiği yeniliklerden sonuna kadar yararlanmakta; müşterinin işlerini kolaylaştıracak hizmetleri anında uygulamaya sokmaktadır. Firmaya yönelik tüm hususlarda yukarıda yer alan numaradan direkt bağlanılıp talep edilen bilgiler alınabilir.

Gazdaş müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 222 9 429 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 Gazdaş Şikayet Hattı

İş sağlığı ve güvenliği kurallarına riayet eden ve bu konularda son derece hassas olan firma, çalışanlarına ve müşterilerine yönelik tüm önlemleri eksiksiz ve harfiyen yerine getirmektedir. Tüm iş yerlerinde ve hizmet verilen noktalarda bahsedilen bu konulara yönelik eylemler tamamlanmıştır. Emniyet risklerini yeterince önemseyen ve sertifikasyon konusunda titiz davranan firmaya ilişkin tüm şikayet, soru, görüş ve öneriler yukarıda yer alan numaradan vakit kaybetmeksizin iletilebilir.

Gazdaş’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Gazdaş hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Gazdaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 9 429
187

Gazdaş şikayet hattı 0850 222 9 429 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gazdaş müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gazdaş şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gazdaş Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 9 429

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gazdaş çağrı merkezi numarasına 0850 222 9 429 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük Binası

Adres İletişim Bilgisi : Levent 199, Büyükdere Caddesi, No:199 34394 Şişli – İSTANBUL
Faks İrtibat Hattı : +90 212 422 00 99
E-Mail Adresi : trakyadogalgaz@zorlu.com / gaziantepdogalgaz@zorlu.com

MÜŞTERİ DANIŞMA HATTI : 0850 222 9 429

Arama Terimleri: Gazdaş iletişim bilgileri, Gazdaş telefon no, Gazdaş irtibat tel, Gazdaş canlı destek, Gazdaş müşteri temsilcisi, Gazdaş şikayet hattı, Gazdaş müşteri hizmetleri numarası, Gazdaş çağrı merkezi numarası, Gazdaş iletişim numarası, Gazdaş çağrı merkezi, Gazdaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap