Ekva Group Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ekva Group Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ekva Group çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ekva Group müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ekva Group şikayet hattına erişebilirsiniz. Ekva Group müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ekva Group  Çağrı Merkezi Numarası

Firma müşterilerinin her tür soru ve taleplerine kısa bir zaman içerisinde yanıt vermektedir. Firmaya sosyal medya hesaplarından ulaşılabileceği gibi tüm soru ve talepler için 212 935 30 20 numaraları telefon hattı aranabilir. Merak edilen danışmak istenilen her türlü konuda kolay bir şekilde firma ile iletişime geçilebilir.

Bir danışmanlık firması olan Ekva Group eğitim ve yazılım destekli kurumsal bir şirkettir. Aynı zamanda bireysel kişiler için e ticaret alt yapısı bulunmaktadır. Kurulduğu günden bugüne kadar sürekli kendisini yenileyen şirket e ticarete başlamak isteyenlerin tercih ettiği bir satış platformudur.

Son zamanlarda beden gücü kullanmadan bir gelir sağlama yolları oldukça gelişmiş durumdadır. Teknolojik gelişmeler sayesinde para kazanmak artık çok kolay hale gelmiştir. İnternet üzerinden sermayesiz kazanç için firma son derece güvenilirdir. Her gün mesai yapmayı bir kenara koyarak e ticaret üzerinden kazanç sağlanabilmekte.

Onlarca farklı çeşit artı binlerce ürün içerisinden satmak istenilen ürünün anında yüklemesi yapılabilmektedir. Siteye yüklenen ürünlerden ne kadar kar etmek istendiğini müşteri yine kendisi belirler. Site formatı için başlık, logo, açıklama, yerleşim ve renk gibi ayarlar müşterinin isteği doğrultusunda değiştirilebilir. Firmanın bünyesinde bulunan uzman çalışanlar tarafından hazırlanan eğitim videoları ile ürünlerin farklı platformlarda nasıl satış yapılacağı konusunda gereken eğitimler verilmektedir.

Ekva Group çağrı merkezi numarası 0850 840 20 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ekva Group Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma ile iletişime geçmek yahut şikâyet bildirmek için 212 935 30 20 numaralı telefon aranabilir. Müşteri hizmetlerinden her türlü destek alınabilir. Firma talep doğrultusunda müşterilerin her türlü sorununa kısa süre içerisinde yanıt vermektedir.

Firma sayesinde sermayesiz e ticaret yapmak mümkün. Online satış yapmak için artık sıfır sermaye yeterli. Birçok firmada kurulan satış siteleri alanı ve hosting için belli bir miktar para ödenmesi gerekmektedir.

Her geçen gün dünyada, özellikle Türkiye’de revaçta olan online girişimciliğine ilgi artmaktadır. İçinde yer alınan dijital çağ nedeniyle insanlar artık beden gücü harcamadan kazanç sağlamak istemekte. Bu sahada oldukça başarılı olan firma ile bol kazançlar elde eden bir girişimci olmak mümkün.

Ekva Group müşteri hizmetleri numarası 0850 840 20 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ekva Group Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın temel amacı e ticarette başarılı olmak ve dijital dünyada yer edinmektir. Bir tür online eğitim platformu olan firma, müşterilerine her zaman yakın ve istenildiği zaman destek verecek bir potansiyeldedir. Firmanın sunmuş olduğu eğitim yalnızca bilgi aktarımından ibaret olarak değerlendirilmemelidir. Firmanın en büyük amacı müşterilerine ilham kaynağı olarak hedefe beraber yürümektir. Firma her adımda müşterinin yanında olarak her konuda destek vermektedir.

Firmanın teknik uzman kadrosu ve gelişmiş ticari altyapısı sayesinde firma her geçen gün değer kazanmaktadır. Müşteriye yol boyu eşlik ederek büyük başarılar elde etmesini sağlamaktadır. Ekva kelime olarak kuvvet anlamına gelmektedir. Firma sağladığı kuvvetli destek ile müşteri online satış sektöründe daha sağlam bir yer edinir. Firmanın gücünden yararlanmak ve beraber yürümek için firma ile iletişime geçilebilir.  

Ekva Group müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 840 20 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ekva  Group Şikayet Hattı

Tüm şikâyet ve talep bildirimleri için firmanın sosyal medya platformlarına ulaşılabilir. Firma en kısa zamanda geri dönüş yapmaktadır. Firmaya ulaşmak isteyenler için bir diğer telefon numarası ise  212 935 30 20  dur. Firma tüm şikayet ve talepleri değerlendirir, kısa bir süre içerisinde geri dönüş sağlar.

Firmada sıfırdan yeni bir iş sahası oluşturmanın yanı sıra ürün ekleme, sanal pos, entegrasyon, derdi ile uğraşmadan direkt satış yapmaya başlanabilir. İstenildiği zaman, istenilen alanda hazır teslim edilen e ticaret siteleri mevcuttur.

Ekva Group şikayet hattı 0850 840 20 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ekva Group müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ekva Group şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ekva Group Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 840 20 56

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ekva Group çağrı merkezi numarasına 0850 840 20 56 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Ekva Group Yazılım Ltd. Şti.
Adres : Yeni Mah. Atatürk Caddesi No:7 D:16 Silahçı İşhanı İzmir / Tire
E-Posta : iletisim@ekvagroupegitim.com
Telefon : 0850 840 20 56

Arama Terimleri: Ekva Group iletişim bilgileri, Ekva Group telefon no, Ekva Group irtibat tel, Ekva Group canlı destek, Ekva Group müşteri temsilcisi

Yorum Yap