Sixt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sixt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sixt çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sixt müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sixt şikayet hattına erişebilirsiniz. Sixt müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sixt Çağrı Merkezi Numarası

Dünyanın herhangi bir noktasındasınız ve konforlu, hesaplı, güvenilir bir araca mı ihtiyacınız var? O zaman adresiniz araç kiralamanın en pratik, en kestirme yolunu size sunan uluslararası bir araç kiralama firması olan Sixt’dir. Günlük, haftalık, aylık kiralama seçenekleri ile ister seyyah olup şu alemi gezin, ister iş gereği ülkeden ülkeye, şehirden şehire yolculuk edin. Araç kiralama portalımız üzerinden size düşünebildiğiniz tüm araç seçenekleri sunulduğu gibi, belki de ilk kez seyahat edeceğiniz yollarda ihtiyacınız olan her anda çağrı merkezi 0850 222 2 000 numarası ile yanınızdadır. Özellikle yurtdışı seyahatlerinizde bizden araç kiralama deneyimi yaşadığınız takdirde göreceksiniz ki firmamız ile asla yalnız yürümezsiniz.

Sixt çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sixt Müşteri Hizmetleri Numarası

İnternet sitesi üzerinden direk  araç kiralama rezervasyonu yapabileceğiniz gibi,dilerseniz 7 gün  24 saat hizmetinizde olan 0850 222 2 000 numaralı çağrı merkezimizi arayarak, dilerseniz de rezervasyon@sixt.com.tr adresimize mail atarak  rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyonunuzun ardından geniş araç filomuzdan seçebileceğiniz aracınız hazırlanır ve rezervasyon bilgileriniz e-mail ve sms olarak tarafınıza iletilir. Ehliyetinizi ve kredi kartınızı yanınıza alarak size ulaşmış olan  bilgiler ile belirtilmiş olan Sixt ofisine giderek veya uçak yolculuğu sonrası havalimanı çıkışında isminizin olduğu pageboard’a ulaşarak , aracınızı teslim alabilirsiniz. Kiralama süreniz boyunca müşteri hizmetleri ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Kiralama bitiminde aracı istediğiniz bir istasyonumuza iade edebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sixt müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Sixt Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Başta Avrupa olmak üzere dünyada yüzden fazla ülkede faaliyet gösteren  firmamız, yerelden globale uzanan bayi ağı ile iş süreçlerinde mükemmeli hedefleyerek her geçen gün bayi ağını büyütmekte ve problem çözme yeteneğini üst düzeye çıkartmaktadır. Sixt rent a car  hizmet portföyünde uzun dönem kiralama standartları da geliştirmiş olup, uluslarası organizasyonlarda müşteri odaklı bakış açışını bütün süreçlere yerleştirmiştir. Hem büyüme hedefi olan hem de uluslarası hedefler koymuş bütün firmalar, firmamız ile çalışarak araç kiralama işlerindeki maliyetlerini minimuma çekebilirler. Kurumsal araç kiralamalar için kurumsal@sixt.com.tr adresine mail atılabilir veya +90.232.4638999 numaralı telefondan iletişim kurulabilir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sixt müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Sixt Şikayet Hattı

İnternet portalımız https://www.sixt.com.tr/ üzerinden bize ulaştığınızda her türlü şikayet, öneri ve talepleriniz anında değerlendirmeye alınır ve çözüme en kısa sürede ulaştırılır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sixt müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sixt şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sixt Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sixt çağrı merkezi numarasına 0850 222 2 000 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

0850 222 2 000

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Sixt iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Sixt sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Sixt iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Sixt iletişim bilgileri, Sixt telefon no, Sixt irtibat tel, Sixt canlı destek, Sixt müşteri temsilcisi, Sixt şikayet hattı, Sixt müşteri hizmetleri numarası, Sixt çağrı merkezi numarası, Sixt iletişim numarası, Sixt çağrı merkezi, Sixt müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Arif 24 Temmuz 2022

Yorum Yap