yves rocher müşteri hizmetleri numarası

Yves Rocher Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Yves Rocher 1959 (bin dokuz yüz elli) yılında La Gacilly’de Fransız girişimci Yves Rocher tarafından kurulmuş olup dünya çapında bir kozmetik ve güzellik markası haline gelmiştir. Bu gelişimde en etkin durum ürünleri kullananları memnuniyetleri ön planda tutulması sebebidir. Şirket beş kıtada seksen sekiz ülkede mevcut ve ek dolaylı işlerle iki yüz on beş binden fazla insanı çalışma hayatına katmıştır.. Yves Rocher grubu iki bin on yedi yılında 2.500 milyar avro ciro elde ederek bu alanda kendinden oldukça fazla söz ettirmektedir.

Günümüzde bir çok ilde şubesi bulunan ve hala gelişimine devam eden firma gün geçtikçe büyümesine devam etmektedir. Büyümesine devam ederken kaliteden ve özellikle müşteri memnuniyetine önem veren firma teknolojik gelişmeleri de takip ederken ürünlerine de bunu yansıtmaktadır. İnternet sitesi üzerinden de online satış yapan firma vermiş olduğunuz siparişleri en geç üç iş günü içinde kargolayıp teslim ederek müşterilerine hizmet vermektedir. Yurt dışında bir çok ülkede hizmet veren Yves Rocher ürünlerini size en yakın satış mağazalarında da temin edebilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabii tüm değişim ve iade prosedürlerini ilgili kanunlar kapsamında değerli müşterilerilerini memnun edecek şekilde yönetmekte ve durum böyle olunca da müşteri kitlesini arttırmaya devam etmektedir. Eğer herhangi bir nedenden dolayı sipariş ettiğiniz ürününüzü değiştirmek ya da iade etmek istiyorsanız satış sözleşmesini okuyarak bu konuda detaylı bilgi edinebilir ve bu konuda uygun adımları atabilirsiniz.

Yves Rocher web sitesi üzerinden üye olabilir ve siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz. Yine site üzerinden hesabınıza giriş yaparak sipariş durumlarınızı kargo bilgileri kontrol edebilirsiniz. Bunun dışında size en yakın Yves Rocher mağazasına giderek alış verişinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yves Rocher Müşteri Hizmetleri Numarası

Yves Rocher müşteri hizmetleri numarası sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlamaktadır. Görüş, öneri ve istekleriniz için Yves Rocher müşteri hizmetlerini arayabilir ve dilediğiniz konularda destek alabilirsiniz. Telefon numarası dışında web sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yves Rocher Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0212 325 87 87

Yves Rocher çağrı merkezi hafta içi bütün günlerde günün dilediğiniz bir zamanında sizlere hizmet vermekte ve en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Çalışma saatleri olarak 09:00 ve 17:30 saatleri arasındadır. Bu saatler arasında aradığınız zaman sizlere müşteri temsilcisi destek verecektir.

Yves Rocher müşteri temsilcileri maillere de hızlı bir şekilde cevap vererek müşterilerine değer vermektedir. Mail yoluyla iletişime geçmek isterseniz yves rocher mail adresine sizin mail adresiniz üzerinden mail gönderimi yapabilir ve size geri dönüş yapılmasını bekleyerek ilgili konuda destek alabilirsiniz.

Arama Terimleri: Yves Rocher iletişim bilgileri, Yves Rocher telefon no, Yves Rocher irtibat tel, Yves Rocher canlı destek, Yves Rocher müşteri temsilcisi, Yves Rocher şikayet hattı, Yves Rocher müşteri hizmetleri, Yves Rocher  çağrı merkezi

Yorum Yap