Bim Çağrı Merkezi İletişim müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Bim Çağrı Merkezi İletişim müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Bim Çağrı Merkezi İletişim müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türk kökenli olan Bim Market, 1995’te 21 adet mağaza açmıştır. En kaliteli ürünleri toptan satış fiyatına müşterilere ulaştıran Bim Market Hard Discount modelini Türkiye’ye getiren markadır.

Senede en düşük %10 miktarında büyüyen Bim Market yurt dışında da açtığı ve açacağı yerlerle gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. 1997’de Dost Sütün üretimini yapıp müşterileri ile buluşturarak kendi ürünlerini üretip satmak yolunda ilk adımı atmıştır.

2012’de BİMcell’i piyasaya süren Bim Market teknoloji alanında da müşterilerine uygun fiyatlı iletişim sağladı. 2015’te ise kendi himayesi altında File’yı açan Bim Market emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Etli Taze Mamüller, Süt ve Süt Ürünleri, Kahvaltılık, İçecekler, Bakliyat & Unlu Mamuller, Tatlılar ve Atıştırmalıklar, Meyve & Sebze, Dondurulmuş Yiyecekler, Gıda Dışı Ürünler ve Temizlik Malzemeleri reyonlarına sahip olan Bim Market sizlere kaliteli, uygun fiyatlı ürünler satarak sizlerin memnuniyeti için çalışmakla beraber sorularınızı taleplerinizi dinlemek için birde Çağrı Merkezi ile hizmet vermektedir.

Bim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 254 44 44

Sanal ortamda BİM müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak isterseniz iletisim@bim.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz.

Arama Terimleri: bim iletişim bilgileri, bim telefon no, bim irtibat tel, bim canlı destek, bim müşteri temsilcisi, bim şikayet hattı, bim müşteri hizmetleri

148 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla