bim-cagri-merkezi-numarasi

Bim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Bim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Bim şikayet hattına erişebilirsiniz. Bim müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Türk kökenli olan Bim Market, 1995’te 21 adet mağaza açmıştır. En kaliteli ürünleri toptan satış fiyatına müşterilere ulaştıran Bim Market Hard Discount modelini Türkiye’ye getiren markadır.

Bim Çağrı Merkezi Numarası

Senede en düşük %10 miktarında büyüyen Bim Market yurt dışında da açtığı ve açacağı yerlerle gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. 1997’de Dost Sütün üretimini yapıp müşterileri ile buluşturarak kendi ürünlerini üretip satmak yolunda ilk adımı atmıştır. Bim çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

2012’de BİMcell’i piyasaya süren Bim Market teknoloji alanında da müşterilerine uygun fiyatlı iletişim sağladı. 2015’te ise kendi himayesi altında File’yı açan Bim Market emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Etli Taze Mamüller, Süt ve Süt Ürünleri, Kahvaltılık, İçecekler, Bakliyat & Unlu Mamuller, Tatlılar ve Atıştırmalıklar, Meyve & Sebze, Dondurulmuş Yiyecekler, Gıda Dışı Ürünler ve Temizlik Malzemeleri reyonlarına sahip olan Bim Market sizlere kaliteli, uygun fiyatlı ürünler satarak sizlerin memnuniyeti için çalışmakla beraber sorularınızı taleplerinizi dinlemek için birde Çağrı Merkezi ile hizmet vermektedir.

Bim Müşteri Hizmetleri Numarası

Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 750 ürünle sınırlı tutmaktadır. Çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedefleyip mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını günümüzde de başarılı bir şekilde uygulamaktadır. İki bin on dokuz yılı içinde beş yeni bölge merkezinin yanı sıra 766 (+29 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık yüzde on iki oranında büyüme kaydeden mağaza 2019 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 7.438 (FİLE ile 7.531) mağaza sayısına ulaşarak büyük bir başarıya imza atmıştır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Bim müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeden etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürüp büyük bir beğeni toplamaktadır. BİM Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. BİM, Fas’ta 2019 yılında 55 yeni mağaza açarak 497 mağazaya ulaşmış olup yurt dışında da en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. İkinci yurt dışı operasyonu olan Mısır’da ise 2019 yılı sonunda 320 mağazası buluyor ve günümüzde de halen arttırmaya devam ediyor. BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine hızlı ve kaliteli bir şekilde devam ediyor.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Bim müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Bim Şikayet Hattı

Bim şikayet hattı numarası aktif olarak çalışmaktadır. Müşterilerine en iyi hizmeti en kısa sürede ulaştırmayı hedefleyen firma gün geçtikçe büyümeye devam ederken kaliteden ödün vermeden ayrıca çağrı merkezi ağına gereken önemi vererek hizmet sunmaya devam etmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Bim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Bim şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Bim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 254 44 44

Sanal ortamda BİM müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak isterseniz iletisim@bim.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz.

Arama Terimleri: bim iletişim bilgileri, bim telefon no, bim irtibat tel, bim canlı destek, bim müşteri temsilcisi, bim şikayet hattı, bim müşteri hizmetleri, bim çağrı merkezi, bim müşteri hizmetleri numarası, bim çağrı merkezi numarası, bim müşteri hizmetlerine direk bağlanma

160 Yorum

 1. Songul 12 Temmuz 2018
 2. Nurdan yılmaztaş 3 Ağustos 2018
 3. Osman ulas 4 Ağustos 2018
 4. Sinem 10 Ağustos 2018
 5. Esra 14 Mart 2019
 6. Oğuz 11 Nisan 2019
 7. Nurgül altınkese 17 Ağustos 2019
 8. yılmaz 10 Eylül 2019
 9. Filiz 19 Kasım 2019
 10. ZEKİ DIZAR 9 Şubat 2020
 11. Engin 3 Nisan 2020
 12. AYLA ÖZLÜ 12 Mayıs 2021

Yorum Yap