wowwo çağrı merkezi numarası

Wowwo Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Geniş araç seçeneğiyle her yıl on binden fazla araç satan ve bu alanda kendini yenileyen, güçlendiren bir kuruluştur. Araçları yüzde otuz peşin, otuz altı ay vadeli olarak senet sistemi ile satarak araç alım gübü olup banka ile uşraşmak istemeyen kişilere iyi bir seçenektir. Portföyünde bulunan on dört binden fazla aracı satmak için televizyon ve dijital medya üzerinden reklam yaparak her gün on binlerce müşteriye ulaşarak bu alanda binlerce müşteriyi telefonda bilgilendirerek ve yüzlerce müşteriyi showroom’larında ağırlayarak kendinden oldukça fazla söz ettirmektedir.

Hızlı onay sistemi ile banka kadar uğraştırmayan ayrıca bankalarca bakılan kredi puanına bakılmadan onay verilen alımlarda müşterilerine oldukça kolaylık sağlamıştır. Banka ile ilgili iş ve işlemler olmadığı için banka tarafından bloke konulmuyor ve ilerleyen zamanlarda bankadan kredi çekmek isterseniz bile kredi notunuzu etkilemiyor. Aracı aldıktan bir süre sonra satmak isterseniz bile satış yapabilir ödemenizi erken kapatabilir bunu yaparken de ekstra ödemeler yapmadan işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Aracı satarken aracınızın üzerinden banka rehini bulunmadığı için satıcı olarak siz ve alıcı birlikte wowwo showroomuna gelmeniz yeterli olacaktır. Bu seçeneklerin dışında dilerseniz senet ödemeniz devam ederken wowwo üzerinden yeni bir araç ile takas işlemi yapabilir böylelikle yeni bir araç sahibi olabilirsiniz. Ayrıca kasko için avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Araçlarınızı dilediğiniz zaman değerinde nakite çevirebilirsiniz. Başka müşterilere aracı olduğunuz zaman şuan için bin beş yüz lira borcunuzdan silinerek sizlere desteğiniz için bir katkı sağlamaktadır.

Wowwo Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası

Wowwo on binlerden fazla kişiye araç verdiği için haliyle gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Durum böyle olduğu için sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına hem showroom sayısını arttırıyor hem de wowwo çağrı merkezi numarasını aktif bir şekilde kullanıyor. Geniş bir kitleye hizmet verebilmek adına wowwo müşteri hizmetleri numarası ve wowwo whatsapp iletişim numarası bulunmaktadır. Bu numaralar üzerinden iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.  İletişim numaraları üzerinden görüş, öneri ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Wowwo Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0212 709 81 81

Wowwo Whatsapp Telefon Numarası

0 538 593 7977

Wowwo çağrı merkezi hafta içi ve hafta sonu günün dilediğiniz bir zamanında sizlere hizmet vermektedir. Çalışma saatleri olarak 09:30 ve 18:30 saatleri arasındadır.

Wowwo müşteri temsilcileri maillere de hızlı bir şekilde cevap vererek müşterilerine değer vermektedir. Mail yoluyla iletişime geçmek isterseniz mail adresine sizin mail adresiniz üzerinden mail gönderimi yapabilir ve size geri dönüş yapılmasını bekleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Wowwo iletişim bilgileri, Wowwo telefon no, wowwo irtibat tel, wowwo canlı destek, wowwo müşteri temsilcisi, wowwo şikayet hattı, wowwo müşteri hizmetleri, wowwo çağrı merkezi

One Response

  1. ferat özkan 21 Temmuz 2022

Yorum Yap