Meram Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Meram Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Meram Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Meram Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Meram Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Meram Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Meram Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Konya ilinin merkez ilçelerinden biri olan Meram, şehrin günbatımı kısmında yer almaktadır. Isparta Konya, Antalya Konya, Adana Konya, Mersin Konya, Ankara Konya gibi beş şehrin yol geçişinin yapıldığı alanda üzerine kurulmuştur.

Meram Deresi, Altınapa Barajından gelen su ile akışını sağlar. Meram Deresinin etrafına kurulan mesire yerlerinde çay bahçeleri, dinlenme tesisleri, çamlıklar, piknik alanları ve birçok bağ bahçe bulunmaktadır. Yerli ve yabancı tüm misafirlerin uğrak yeri olan Meram, yazın sıcak günlerinde her yönüyle görsel bir şölen haline gelmektedir. Sıcak havalarda serinlemek için birçok kişinin gitmeyi tercih ettiği doğa harikası ilçede esintinin getirdiği çam kokusunun yanı sıra akarsu, gül bahçeleri ve birçok ormanlık alan bulunmaktadır. Bir bölümü sit alanı kapsamında yer alan ilçenin büyük bir bölümü de tarımsal alanlarla kaplıdır. İlçenin birçok bölgesinde yapılaşmaya izin verilmediğinden tarihi birçok yapıya rastlamak mümkündür. Tarımsal alanların sulamasının yapıldığı Meram Çayı, Altınapa’dan gelir ve Meram Eski Yolu’ izler. Tarihi Meram Köprüsü yine Meram Çayı üzerine kurulmuştur.

İlçenin sosyal medya hesaplarının yanı sıra iletişim için çağrı merkezi numarası 444 3 042 dir. Ayrıca bizimmeram@meram.bel.tr Eposta adresinden de ulaşmak mümkündür.

Meram Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 3 042 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Meram Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Konya ilinin merkez ilçeleri arasında yer alan Meram’ın birçok yerinde yapılaşma yasaklandığı için tarihi miraslardan birçok yapıyı sınırlarında barındırır. Temiz ve esintili havasıyla yazın bunaltıcı günlerinde yerli ve yabancı misafirlerini ağırlayan ilçede, İlahiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi ve Tıp Fakültesi gibi Üniversiteler yer almaktadır.

Meram Cumhuriyet yıllarından bu yana, çağdaş yönetim, modern araçlar, kurum ve kuruluşlara sahiptir. Elektrik, yol, su ve ulaşımı ile Konya Meramlı’ya daha rahat ve kolay bir yaşantı sunmuştur. Okulları, hastaneleri, kütüphaneleri ile orada yaşayan halka her daim kaliteli bir hizmet sunulur.

Yapılaşma birçok yerde yasaklandığından ilçe yeşil ile iç içedir. Birçok yerinde tarımsal faaliyetler sürdürülmektedir. Meram Belediyesi müşteri hizmetleri numarası olarak 0332 320 10 00 telefon numarası vermiştir. Ayriyeten Eposta olarak bizimmeram@meram.bel.tr  lı adres geçmektedir. Tüm şikâyet ve talepler buralardan belediyeye iletilebilir.

Meram Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 3 042 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Meram Belediyesi  Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Geçmişten bu yana gelen tarihi yapısını korumasıyla meşhur, doğayla iç içe olan Meram, Konya’nın merkez ilçelerinden bir tanesidir. Gelişmiş ulaşımı sayesinde ilçe halkı trafikte büyük ölçüde bir konfora sahiptir. Modern kuruluşların yer aldığı ilçede birçok üniversite bulunmaktadır. Tıp Fakültesi, İlahiyat Fakültesi bunlardan birkaçıdır.

Meram Belediyesinin çözüm amaçlı halka tahsis ettiği 444 3 042 nolu telefon numarası aranarak istenilen konuda yardım alınmaktadır. Şikâyet alındıktan sonra kişi bilgilendirilir ve ilgili kurumlara yönlendirilir. Şikâyetler ve talepler karşısında belediye hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır. Belediyenin halka sunduğu hizmetlerin son derece modern olmasının yanı sıra halkın her türlü görüşü ciddiyetle yetkili kişilere iletilmektedir.

Meram Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 3 042 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Meram Belediyesi Şikayet Hattı

Konya Büyükşehir Belediyesine bağlı olan ilçe Konya’nın merkez ilçeleri arasında yer almaktadır. Yapılaşmanın birçok noktasında yasaklanan ilçede tarihi yapılar korunmaktadır. Bunun haricinde ilçenin sınırları içerisinde orman, bağ, bahçe oldukça fazladır. Dere yatağından ilçede sulama yapılmaktadır. Hem görsel olarak hem esinti olarak yerli ve yabancı misafirlerin bunaltıcı yaz günlerinde uğrak yeri haline gelen Meram’ın birçok yerinde tarımsal faaliyetler devam etmektedir.

Meram Belediyesi halkını dinleyen düşüncelerine önem veren çağdaş ve gelişmiş bir ilçedir. Sosyal medya hesaplarının yanı sıra istek ve şikâyetlerin alındığı 444 3 042 numaralı bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Kişiler buradan sorun çözümü için yetkili kurumlara yönlendirilmektedir.

Meram Belediyesi şikayet hattı 444 3 042 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Meram Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Meram Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Meram Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 3 042

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Meram Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 3 042 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Yenişehir Mah. Azerbaycan Cad. No: 5 42010 Meram / KONYA
E-Posta : bizimmeram@meram.bel.tr
Telefon : 444 3 042

Arama Terimleri: Meram Belediyesi iletişim bilgileri, Meram Belediyesi telefon no, Meram Belediyesi irtibat tel, Meram Belediyesi canlı destek, Meram Belediyesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap