kalparitmihastanesii-cagri-merkezi-numarasi

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çok eski bir kuruluş olan Özel Kalp ve Aritmi Hastanesi, sağlık için hizmet anlayışı ile çalışan ve hasta memnuniyetine önem veren son teknoloji donanımı ile hastalığınızda sağlığınızda hep yanınızdadır. Özel Kalp ve Aritmi Hastanesi, alanında en uzman doktor ve çalışan kadrosu ile bilgili, kaliteli, ve güvenilir tedavi süreci sağlamaktadır. Sağlık önceliği olan Özel Kalp ve Aritmi Hastanesi Özel hastane standartlarında olmakla birlikte herkesin gelebileceği uygun fiyatlarla hizmet vermekte olup sağlığı parayla karşılaştırmamak için ellerinden gelen yardımı yapmaktadırlar.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Kalp ve damar hastalıkları, ölüm oranı olarak bakıldığında oldukça büyük bir paya sahiptir. Bununla birlikte ritim bozuklukları da kalp krizleri ve ölümlerin başlıca sebeplerindendir. Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi, bu durumun farkında olan ve bölgenin ihtiyacının karşılanması gerektiğini düşünenlerce kurulmuştur. Hastane 2006 yılında Bursa’da kurulmuş, bursa ve çevre illere hizmet vermeye başlamıştır. Alanında bölgedeki tek hastanedir. Hastane, branşıyla ilgili gerekli olan bütün teknolojik donanıma ve uzman hekim kadrosuna sahiptir. Hastane hasta sağlığıyla ilgili gerekli bütün malzeme, cihaz ve yöntemlerle başvuranlara hizmet vermektedir.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bunlardan en önemlilerinden biri ritim bozukluğu şikayetiyle başvuran hastalar için kullanılan radyofrekans ablasyon, bir diğeri de kalp krizi şikayetiyle başvuran hastalar için kullanılan PTCA yöntemidir. PTCA yöntemi, başvuran hastanın vakit kaybedilmeden anjiyoya alınması ve tıkalı damarları açılarak sağlığına kavuşması için kullanılan yöntemdir. Hastane de 24 saat boyunca PTCA hizmeti kesintisiz verilmektedir. Hastanenin hastalarına sunmuş olduğu bir diğer hizmet ise, soru, görüş ve önerilerin bildirilebileceği müşteri hizmetleri numarasıdır.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Bursa ve çevre illere hizmet veren hastane, hastalarının görüş ve önerilerine oldukça değer veriyor.  Bu öneri ve görüşleri hizmetimizi daha iyiye taşımak için kendisine rota olarak belirliyor. Özel Çekirge Kalp ve Aritmi hastanesinin müşteri hizmetleri numarası 0224 270 05 00. Bu numarayı arayarak hastanenin müşteri hizmetleri aracılığıyla soru, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Bu hat üzerinden müşteri temsilcisiyle yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınacak olup, kişisel verileriniz kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında korumaya alınacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi çağrı merkezini arayarak herhangi bir tuşlama yapmadan kısa bir süre bekleyerek müşteri hizmetleri direk bağlanma sağlayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Şikayet Hattı

Hastane ya da aldığınız hizmet ile ilgili bir şikayetiniz varsa telefon ederek ya da internet yoluyla da bildirimde bulunabilirsiniz. osmangazı@aritmi.com adresi üzerinden hastaneye ulaşarak şikayetinizi bildirmeniz mümkün.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi  şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Özel Kalp ve Aritmi Hastanesi sizlere kolay ulaşılabilirlik için çağrı merkezi ve online randevu ile hizmet vermektedir.

Laboratuvar Sonuçları
Online Randevu

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 224 275 75 00

İnternet üzerinden Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi temsilcileri ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Özel Çekirge Hastanesi İletişim Formu

Arama Terimleri: özel çekirge hastanesi iletişim bilgileri, özel çekirge hastanesi telefon no, özel çekirge hastanesi irtibat tel, özel çekirge hastanesi canlı destek, özel çekirge hastanesi müşteri temsilcisi, özel çekirge hastanesi şikayet hattı, özel çekirge hastanesi  müşteri hizmetleri numarası, özel çekirge hastanesi çağrı merkezi numarası, özel çekirge hastanesi iletişim numarası, özel çekirge hastanesi çağrı merkezi, özel çekirge hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap