Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Çok eski bir kuruluş olan Özel Kalp ve Aritmi Hastanesi, sağlık için hizmet anlayışı ile çalışan ve hasta memnuniyetine önem veren son teknoloji donanımı ile hastalığınızda sağlığınızda hep yanınızdadır. Özel Kalp ve Aritmi Hastanesi, alanında en uzman doktor ve çalışan kadrosu ile bilgili, kaliteli, ve güvenilir tedavi süreci sağlamaktadır. Sağlık önceliği olan Özel Kalp ve Aritmi Hastanesi Özel hastane standartlarında olmakla birlikte herkesin gelebileceği uygun fiyatlarla hizmet vermekte olup sağlığı parayla karşılaştırmamak için ellerinden gelen yardımı yapmaktadırlar.

Özel Kalp ve Aritmi Hastanesi, Çekirge Şubesinde; Kardiyoloji, Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon Biyokimya, İnegöl Şubesinde; İç Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Üroloji, Kardiyoloji, Mikrobiyoloji, Biyokimya, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Anestezi ve Reanimasyon, Radyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji, Beyin ve Sinir Hastalıkları Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Acil Servis, Beslenme ve Diyet Bölümü Osmangazi şubesinde; Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Acil Servis, Üroloji, İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Cildiye, Mikrobiyoloji, Biyokimya, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Anestezi ve Reanimasyon, Radyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji, Beslenme ve Diyet Bölümü, Ağız ve Diş Sağlığı, Klinik Psikolog, Psikiyatri, Beyin ve Sinir Hastalıkları Cerrahisi, Kardiyoloji alanlarında hizmet vermektedir.

Özel Kalp ve Aritmi Hastanesi sizlere kolay ulaşılabilirlik için çağrı merkezi ve online randevu ile hizmet vermektedir.

Laboratuvar Sonuçları
Online Randevu

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 224 275 75 00

İnternet üzerinden Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi temsilcileri ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Özel Çekirge Hastanesi İletişim Formu

Arama Terimleri: özel çekirge hastanesi iletişim bilgileri, özel çekirge hastanesi telefon no, özel çekirge hastanesi irtibat tel, özel çekirge hastanesi canlı destek, özel çekirge hastanesi müşteri temsilcisi, özel çekirge hastanesi şikayet hattı

Cevapla