Medistate Kavacık Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Medistate Kavacık Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Medistate Kavacık Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Medistate Kavacık Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Medistate Kavacık Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Medistate Kavacık Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Medistate Kavacık Hastanesi Çağrı Merkezi

Özellikle Koronavirüs pandemisi koşullarında sağlığın ne kadar önemli olduğu bir kez daha anlaşıldı. Hal böyle olunca özel hastanelere olan ilgi oldukça artmıştır. Medistate Kavacık Hastanesi, hastalarının yanındadır. 7/24 hizmet veren bu hastane, görünüşü ile de oldukça popülerdir. Hastane şık iç dizaynı, birbirinden değerli doktorları, hijyenik sağlık ekipmanları ve daha pek çok avantajıyla İstanbulluların yanında. Hastane Rüzgarlı Bahçe Mahallesi Cumhuriyet Cad. No: 24 PK:34805 Kavacık / Beykoz / İstanbul adresinde bulunur. Hastaneye farklı semtlerden ulaşımın birçok yolu vardır. Hastanenin internet sitesi üzerinde birçok farklı yol tarifi bulunmaktadır. Her semtten kolaylıkla ulaşım sağlanabilen bu hastane konum olarak da oldukça merkezidir.

Hastanenin sayısız avantajından yararlanmak için çağrı merkezi aranabilir. 444 44 13 hastanenin çağrı merkezi numarasıdır. Bu numara aranarak randevudan ambulansa pek çok hizmetten yararlanılabilir. Hastanenin aranmak istenen bölümün dahili numarası biliniyorsa tuşlanır, bilinmiyorsa çağrı merkezi hizmetlerine bağlanılır. Hastanedeki pek çok hizmet, çağrı merkezi aranarak öğrenilebilir. Bunun yanı sıra hastanenin kendi numarası da mevcuttur. Çağrı merkezinin yardımcı olamadığı konularda hastanenin kendi numarası aranmalıdır.

Medistate Kavacık Hastanesi çağrı merkezi numarası 444 44 13 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medistate Kavacık Hastanesi Müşteri Hizmetleri

Çeşitli sertifikaları, son teknoloji sağlık ekipmanları ve birbirinden farklı hizmetleriyle bu hastane, İstanbul ve çevresinde oldukça popülerdir. Çağrı merkezi numarası aranılarak ve daha sonrasında çeşitli tuşlamalar yapılarak hastanenin müşteri hizmetlerine bağlanılabilir. Müşteri hizmetleri, hastaların randevu, Check Up, tahlil ve daha pek çok konudaki bilgisine ulaşmada fayda sağlar. Bu sayede çağrı merkezini arayan hasta ve ya yakınları kısa sürede çözüm alırlar. Bu da hastanenin müşteri memnuniyetinin artmasının en büyük sebeplerindendir.

0 (216) 331 40 40  numarası arandığı takdirde hastalara veya yakınlarına yardımcı olunabilir. Bu numaralar hastanenin kendi numarasıdır. Hastane ile ilgili bilgi alınmak istenirse bu numaralar aranmalıdır. Ayrıca poliklinik hizmetleri için de bu numaralar üzerinden direkt bağlantı sağlanabilir.

Medistate Kavacık Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 444 44 13 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medistate Kavacık Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastaneye direkt olarak bağlanmak isteyen hastalar veya yakınları hastanenin özel numarasını arayabilirler. Bu numara üzerinden hastane ile ilgili her türlü bilgi alınabilir. Özellikle poliklinik hizmetleri için bu numaralar aranmalıdır. Bunun dışında çağrı merkezi aranarak direkt olarak operatöre bağlanılabilir. Gerekli durumlarda çağrı merkezi yetkilileri sizi ilgili birimlere yönlendirir. Bu sayede hastane ile ilgili soru ya da öneriler kısa zamanda çözüme kavuşur.

Hastane ile direkt olarak iletişim kurulmak istenirse mail de atılabilir. bilgi@medistate.com.tr adresi hastanenin mail adresidir. Bu adres üzerinden hastane ile iletişim kurulabilir. Mail ile iletişim daha profesyoneldir. Maillerin geri dönüşleri uzun sürebilir ancak sorun ya da bildirimlere kesin yanıtlar alınır. Hastaneye belge gönderilmesi gerektiği durumlarda ise 0 (216) 413 75 15 numarasına fax çekilebilir.

Yukarıda belirtildiği gibi hastaneye direkt olarak iletişim kurmanın pek çok farklı yolu vardır.

Medistate Kavacık Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 44 13 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medistate Kavacık Hastanesi Şikayet Hattı

Hastaneye ilgili şikayetler, çağrı merkezi ile bildirilebilir. Genellikle hasta ve yakınları tarafından oluşturulan bu şikayetler doğrultusunda hastane çalışmasında değişiklikler yapar. Şikayetler mail ile de direkt olarak hastaneye bildirilebilir. Hastane yetkileri mailleri gönderim sırasına göre inceleyeceklerdir. Bu sayede hastaneyle ilgili şikayetler kısa zamanda yetkililere iletilmiş olur. Bu şikayetlere oldukça önem veren hastane yetkilileri, kısa sürede geri dönüş yapar. Pek çok iletişim kanalından hastaya uygun olan kanal seçilerek şikayet iletilebilir.

Hastanenin web sitesi üzerindeki form ile de şikayetler bildirilebilir. Bu yöntem ile de şikayetlere kısa sürede kesin cevaplar alınır.

Medistate Kavacık Hastanesi şikayet hattı 444 44 13 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Medistate Kavacık Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Medistate Kavacık Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Medistate Kavacık Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 44 13

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Medistate Kavacık Hastanesi çağrı merkezi numarasına 444 44 13 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Medistate Kavacık Hastanesi
Adres : Rüzgarlı Bahçe Mahallesi Cumhuriyet Cad. No: 24 PK:34805 Kavacık / Beykoz / İstanbul
E-Posta : bilgi@medistate.com.tr
Çağrı Merkezi : 444 44 13
Telefon Numarası : 0 (216) 331 40 40
Faks Numarası : 0 (216) 413 75 15

Arama Terimleri: Medistate Kavacık Hastanesi iletişim bilgileri, Medistate Kavacık Hastanesi telefon no, Medistate Kavacık Hastanesi irtibat tel, Medistate Kavacık Hastanesi canlı destek, Medistate Kavacık Hastanesi müşteri temsilcisi, Medistate Kavacık Hastanesi şikayet hattı, Medistate Kavacık Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Medistate Kavacık Hastanesi çağrı merkezi numarası, Medistate Kavacık Hastanesi iletişim numarası, Medistate Kavacık Hastanesi çağrı merkezi, Medistate Kavacık Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap