yorsan-cagri-merkezi-numarasi

Yörsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yörsan çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yörsan müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yörsan şikayet hattına erişebilirsiniz. Yörsan müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yörsan, Yörükler Gıda Limited Şirketi’nin bünyesinde hizmet veren bir gıda firmasıdır. Yörükler Gıda Limited Şirketi 1964 yılında kurulmuştur. 1984 yılında Yörsan A.Ş. kurulmuştur. Yörsan, ülkemizin ilk beyaz peynir fabrikası niteliği taşımaktadır. Günümüzde birçok kişi gıda alışverişinde Yörsan’ı tercih etmektedir. Müşteri memnuniyeti oldukça çok olan Yörsan, gün geçtikçe hızla büyüyen bir şirkettir.

Yörsan Çağrı Merkezi Numarası

Süt ve süt ürünleri özellikle gelişmekte olan çocuklar için oldukça önemlidir. Hayatımızın her yaşında bu ürünleri tüketmemiz gerekir. Bunların sağlıklı ve leziz gıdalar olarak üretilmiş olması da ayrı bir güzelliktir. Yağ oranları ayarlanmış, steril yerlerde hazırlanmış ve sizin damak tadınıza uygun olan ürünleri Yörsan’da bulabilirsiniz. İlk kez 1979 yılında Balıkesir’in Susurluk ilçesinde mandıra alımından sonra fabrika kurulumuna başlanılmıştır. 1984 yılında fabrika üretime başlamış ve günümüze kadar da üretimlerini sürdürmüştür. 200’e yakın çeşidi ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Yöresel tatlar ve geleneksel lezzetlerden hoşlanan kişiler firmanın ürünlerinden gönül rahatlığı ile yiyebilirler. Kaymaklı yoğurt ve tava yoğurdu ile insanların tercihi haline de gelmiştir. Ev yoğurdu üretiminde annelerin yapmış olduğu yoğurt lezzetini kişilere sunmaktadır. Her türlü konuda arayabileceğiniz çağrı merkezleri de bulunmaktadır.

Yörsan çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yörsan Müşteri Hizmetleri Numarası

Lezzetli, sağlıklı ve hijyenik ürünleri bünyesinde üreten Yörsan süt ve süt ürünleri geleneğini hala devam ettirmekte olan bir firmadır. Süt, yoğurt, peynir, ayran, tereyağı, kaymak ve krema ürünlerini çok sayıda büyük marketlerde görebilirsiniz. Damak tadınıza göre üretilen ve insan sağlığı için oldukça önemli olan bu besinler kişilere sunulmuştur. Ürünlerle ilgili sorularınız varsa müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 0 850 360 77 77 numaralı müşteri hizmetleri kişilerin her türlü sorusunda yanındadır. Ayrıca yorsan.com.tr adresinde bulunan iletişim formunu doldurarak da bize ulaşabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Yörsan müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Yörsan Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yörsan müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyen kişiler yukarıda bulunan numarayı arayabilirler. Ayrıca instagram, facebook ve twetter aracılığı ile bizimle bağlantı kurabilirler. Müşteri hizmetlerine her türlü konuda görüşme yapabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Yörsan müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Yörsan’ın üretip satışını yaptığı ürünler şu şekildedir; süt, yoğurt, peynir, ayran, tereyağı, kaymak ve krema. Özellikle peynir konusunda sektörünün öncü ve lider firmaları arasındadır.

Yörsan Şikayet Hattı

Bütün ürünlerin lezzetlerine ve hijyenik şartlarda üretilmiş olmasına oldukça önem vermekteyiz. İnsan sağlığına bu kadar önem veren firma doğal ve sağlıklı ürünleri ile sizlerin sofrasında bulunmaktadır. Almış olduğunuz ürünlerde karşılaşılan sorunlar kendilerine uygun olmayan saklama ve depolanmadan kaynaklı olabilir. Ama her türlü şikayetinizi bizlere bildirebilir ve çözümlenmesini sağlayabilirsiniz. İstek, dilek, öneri ve şikayetlerde sizlerin yanında olan firmamız her türlü sorununuza çözüm odaklı yaklaşmaktadır.

Yörsan’ın 0850’li bir çağrı merkezi  iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Yörsan’ın üretmiş olduğu ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, satın aldığınız üründe ki kusurları Yörsan’a bildirebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca Yörsan’a bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan aktif olarak kullanımda olan e-posta adresi ile de Yörsan’la iletişime geçebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yörsan müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yörsan  şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yörsan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 360 77 77

Yörsan İletişim Mail Adresi : mhizmetleri@yorsan.com.tr

Yörsan Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 360 77 77

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Yörsan çağrı merkezi numarasına 0850 360 77 77 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Yörsan iletişim bilgileri, Yörsan telefon no, Yörsan irtibat tel, Yörsan canlı destek, Yörsan müşteri temsilcisi, Yörsan şikayet hattı, Yörsan müşteri hizmetleri numarası, Yörsan çağrı merkezi numarası, Yörsan iletişim numarası, Yörsan çağrı merkezi, Yörsan müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap