Darıca Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Darıca Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Darıca Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Darıca Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Darıca Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Darıca Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Darıca Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Darıca ismini bir burcu günümüze kadar ayakta kalmış olan, sahilden iki yüz metre kuzeyde bulunan Darıca Kalesi’nden almıştır. Tarihteki en eski adı Tararion olarak bilinen kale dışarıdan gelebilecek taarruzlara karşı Bizanslılar döneminde bir gözetim yeri olarak kullanılmıştır. Bizans döneminden kalma bir tarihi yapı olan Darıca Kalesi’nin etrafı doğal güzellikler ile çevrilidir. Kartacalı Komutan Anibal’ın Mezarı, Darıca Tarihi Deniz Feneri ve günümüze kadar sağlam kalmayı başarmış tarihi Rum evleri ile kale içli dışlıdır. Ayrıca Boğaziçi Hayvanat Bahçesi olarak da bilinen meşhur Darıca Hayvanat Bahçesi, herkesin büyük beğenisini kazanmıştır.

Darıca’nın genel özelliklerine gelinirse, Darıca bir yayla görünümünde olan geniş bir arazi üzerine kurulmuştur. Yayla görünümündeki arazide Üçburun Yarımadası, Kocaeli dağlarının batıya doğru uzanan kollarının Marmara denizinde meydana getirdiği geniş bir yarımada, sırtlarını kaplayan makiler, vadiler ve yamaçlar yer almaktadır. Belediye ile iletişime geçmek, şikâyet ve talep varsa bildirmek için 444 74 41 nolu numarası aranır ve her konuda destek alınabilir. Bunun yanı sıra fax olarak 0262 745 29 00 numarasını belediye hizmete sunmuştur. İstenilirse WhatsApp olarak verilen 0532 308 41 41 numara ile de belediye iletişimi sağlanmaktadır.  Darıca Belediyesi şikâyet ve yorumlara kısa zaman içerisinde dönüş sağlamaktadır. Belediye iletişimi için 444 74 41 numaralı telefon arandıktan sonra sorunun giderilmesi için yetkili kurumlara kişiler yönlendirilir.

Darıca Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 74 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Darıca Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Tarihi geçmişi Bizans dönemine kadar dayanan bir tek burcu sağlam kalmış yapı Darıca Kalesi’nin eski adı Tararion’dur. Bizanslılar döneminde bir gözetim yeri olarak kullanılmıştır. Tarihi Rum evleri geçmişten günümüze gelen tarihi eserlerdir. Herkesin büyük beğenisini kazanan bir diğer meşhur yapı ise Darıca Hayvanat Bahçesi’dir. Darıca, yayla görünümünde olan bir arazinin üzerine kurulmuştur. Arazinin sırtları makilerle kaplıdır. Vadileri ve yamaçları ile doğal bir güzelliği sahip olan Darıca Belediyesi birçok hizmeti ile vatandaşına konforlu bir yaşam sunmayı hedeflemiştir. Belediyenin sosyal medya platformlarının yanı sıra, şikâyet ve taleplerin iletilebileceği iletişim numaralarını halkın hizmetine sunmuştur. Bu belediye ile iletişime geçmek isteyenler için telefon numarası 444 74 41 dir. Ayrıca belediyenin 0262 745 29 00 fax numarası bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra belediyeye ait 0532 308 41 41 WhatsApp hattı bulunmaktadır.

Darıca Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 74 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Darıca Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Teknoloji bakımından oldukça gelişmiş olan Belediye, yol, su hizmetlerini aksama olmaksızın görevini devam ettirmektedir. Belediye “ Alo Belediye” adı altında vatandaşın kolaylıkla bağlanarak şikâyet ve taleplerini iletebileceği bir numara oluşturmuştur. Belediye’ye ulaşıp şikâyet ve talepleri iletmek için 444 74 41 telefon numarası aranabilir. Buradan yapılan tüm aramalar mutlaka yanıtlanır. Alınan şikâyetler yetkili kurumlara iletilerek en kısa zamanda çözüme ulaşır. Belediye şikâyetlerin iletilebileceği pek çok yol sunmuştur halkına. Belediye’nin 0262 745 29 00 Fax numarası bulunmaktadır.

Darıca Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 74 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Darıca Belediyesi Şikayet Hattı

Darıca geçmişten bu yana tarihi ve kültürü miraslara ev sahipliği yapan bir yerleşim yeridir. Tarihi Darıca Kalesi’nde Bizans yıllarında dışarıdan gelebilecek taarruzlara karşı gözlem yapılmıştır. Kalenin burçları onca yıla karşın bugünümüze sağlam kalmayı başarmıştır. Makiler, yamaçlar, vadiler Darıca’ya ayrı bir hava vermektedir. Darıca Belediyesi bir yandan kültür miraslarına sahip çıkarken, bir yandan da son teknoloji ile halka hizmet sunmaktadır. Halkın dilek ve şikâyetlerini bildireceği numara 444 74 41 dir. Buradan alınan şikâyetler anında yetkili kurumlara ulaştırılır ve mutlak bir çözüme bağlanır.

Darıca Belediyesi şikayet hattı 444 74 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Darıca Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Darıca Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Darıca Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 74 41

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Darıca Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 74 41 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Bağlarbaşı Mah. İstasyon Cad. No: 176 Darıca/KOCAELİ
Telefon : 444 74 41

Arama Terimleri: Darıca Belediyesi iletişim bilgileri, Darıca Belediyesi telefon no, Darıca Belediyesi irtibat tel, Darıca Belediyesi canlı destek, Darıca Belediyesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap