Yargıcı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Yargıcı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yargıcı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yargıcı, 1978 yılında İstanbul’da kurulmuş bir kadın giyim firmasıdır. Kuruluşunda ilk konsepti ‘erkek gömleği’ olmuştur. 2001 yılından bu yana sadece kadın giyim sektöründe faaliyet göstermektedir. Ülkemizde toplam 53’ü aşkın mağazası ile hizmet veren Yargıcı, birçok kadının tercihi olan marka olmuştur. Yenilikçe tasarımları ve güncel modaya uygun tasarımları ile oldukça beğenilmektedir.

Yargıcı, kadın giyimi ve birçok alanda ürünlerin satışını yapmaktadır. Bu ürün kategorilerini sıralayacak olursak; T-shirt, Gömlek&Bluz, Elbise, Etek, Triko, Pantolon, Bermuda&Şort, Ceket, Dış Giyim, Mayo & Bikini, Espadril, Sandalet & Terlik, Hasır Çanta, Hasır Şapka, Güneş Gözlüğü, Terlik&Sandalet, Babet, Düz Ayakkabı, Spor Ayakkabı, Bot Çizme, Telefon Kabı, Çanta&Cüzdan, Takı, Şal, Şapka & Bere, Saat, Kemer, Saç Aksesuarı, Çorap & Eldiven, Güneş Gözlüğü, Mobilya, Ev Dekorasyonu, Mutfak, Sepet, Yastık, Ev Tekstili, Aydınlatma, Dekoratif Çiçek & Ağaç, Bahçe Dekorasyonu, Banyo Kitap & Kırtasiye.

Yargıcı’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Yargıcı ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, siparişinizin durumunu öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Yargıcı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 97 42

Arama Terimleri: yargıcı iletişim bilgileri, yargıcı telefon no, yargıcı irtibat tel, yargıcı canlı destek, yargıcı müşteri temsilcisi, yargıcı şikayet hattı

Cevapla