Lufian şikayet hattı, Lufian müşteri hizmetleri numarası, Lufian çağrı merkezi numarası, Lufian iletişim numarası

Lufian Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lufian çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lufian müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1995 yılında İzmir’de kurulmuştur. Dünyaca ünlü markalara özellikle tasarım ve üretim hizmeti sunarak bu alanda adından söz ettirmeye başlamıştır. Deneyim ve kalitesini birleştiren firma adını günümüzde ismine 2015 yılında geçmiştir. Günümüzde erkek casual giyimde oldukça güçlü bir şekilde giriş yapmıştır. Bu alanda rahatlık ve şıklığı buluşturan firma oldukça beğenilmektedir.

Ürün ve hizmet kalitesini her geçen gün arttıran firma hem müşterileri hem de çalışanları için çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir. Değer üreten firma ayrıca sevilen ve tercih edilen bir dünya markası olma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Erkek giyim olarak erkekler için kendi stillerini yaratma özgürlüğü tanımaktadır.

Lufian Çağrı Merkezi Numarası

Geniş koleksiyon çeşitliliği ile herkesimden insana hitap etmenin yanı sıra özgün tasarımları ile farklılık oluşturmak isteyenlere birçok seçenek sunmaktadır. Türkiye’de ve dünyada büyümesini her geçen gün arttırmaktadır. Her sezon birbirinden güzel koleksiyonlarla hayata eşlik etmeyi amaçlayan firma yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Lufian müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Lufian olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Lufian ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Lufian çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Lufian Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 850 811 8 536

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Lufian çağrı merkezi numarasına 0850 811 8 536 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı : Lufian Pazarlama Hizmetleri A.Ş.
Telefon : 0 850 811 8 536
Faks : 0212 853 88 92
Adres : Gökevler Mah. 2312 Sok. No:26/5 Esenyurt/ İstanbul Turkiye
E-posta : onlinedestek@lufian.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Lufian iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Lufian sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Lufian iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Lufian iletişim bilgileri, Lufian telefon no, Lufian irtibat tel, Lufian canlı destek, Lufian müşteri temsilcisi, Lufian şikayet hattı, Lufian müşteri hizmetleri numarası, Lufian çağrı merkezi numarası, Lufian iletişim numarası

Yorum Yap