diyargaz-cagri-merkezi-numarasi

Diyargaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yazıyı Oyla

Doğalgaz, son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak fiyatları, güvenli oluşu ve tamamen doğa dostu olması ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için varolması gereken etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını yapan firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2005 yılında kurulmuş olan Diyargaz; Diyarbakır ilimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Diyargaz, Diyarbakır bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu bir firmadır.

Diyargaz’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Diyargaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Diyargaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 578
187

Arama Terimleri: diyargaz doğalgaz iletişim bilgileri, diyargaz doğalgaz telefon no, diyargaz doğalgaz irtibat tel, diyargaz doğalgaz canlı destek, diyargaz doğalgaz müşteri temsilcisi, diyargaz doğalgaz şikayet hattı, diyargaz doğalgaz fatura ödeme, diyargaz doğalgaz kesinti, diyargaz müşteri hizmetleri

Yorum Yap