diyargaz-cagri-merkezi-numarasi

Diyargaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Diyargaz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Diyargaz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Doğalgaz, son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak fiyatları, güvenli oluşu ve tamamen doğa dostu olması ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için varolması gereken etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını yapan firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2005 yılında kurulmuş olan Diyargaz; Diyarbakır ilimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Diyargaz, Diyarbakır bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu bir firmadır.

Marka olma ve en iyi şekilde bunu sürdürme hedefi ile lisans alanı içinde aktif olarak rol alarak ve enerjinin var olduğu her yerde olma vizyonu ile çalışmakta ve hizmetlerini en iyi şekilde sürdürmektedir. Firma her geçen gün teknolojik altyapısını güçlendirirken kaliteli hizmet anlayışından da asla taviz vermemektedir.

Diyargaz Çağrı Merkezi Numarası

Deneyimlerinin yanı sıra eğitimli kadrosu ile çalışanların güvenliğinden tutun da sağlığına ve çevreye kadar uzanan alanda en iyi şekilde davranma ve geliştirme misyonu ile hareket etmektedir. Ayrıca yasal mevzuatlar çerçevesinde hareket ederken gazı güvenli olarak ve kesintisiz bir şekilde dağıtma gibi misyonları benimsemektedir. Sürekli çalışmalarını gelişmeyi hedef alarak aynı zamanda da müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma amacı ile aralıksız olarak hizmetini sürdürmektedir. Diyargaz müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçerek bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Diyargaz’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Diyargaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Diyargaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 578
187

Arama Terimleri: diyargaz doğalgaz iletişim bilgileri, diyargaz doğalgaz telefon no, diyargaz doğalgaz irtibat tel, diyargaz doğalgaz canlı destek, diyargaz doğalgaz müşteri temsilcisi, diyargaz doğalgaz şikayet hattı, diyargaz doğalgaz fatura ödeme, diyargaz doğalgaz kesinti, diyargaz müşteri hizmetleri, Diyargaz çağrı merkezi numarası, Diyargaz müşteri hizmetleri numarası

Yorum Yap