Woongjin Eversky Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Woongjin Eversky Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Woongjin Eversky çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Woongjin Eversky müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Woongjin Eversky şikayet hattına erişebilirsiniz. Woongjin Eversky müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Woongjin Eversky Çağrı Merkezi Numarası

1980 yılından beri evlere sağlıklı yaşam ürünleri üretmekteyiz. Kore’de başlayan bu serüvenimiz Türkiye’de devam ediyor. Çevresel ev ürünlerimiz ailelerin gönüllerini fethediyor. Woongjin Eversky Türkiye olarak şu anda aşağıdaki ürünlerin satışını yapıyoruz:

  • Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazları: Yeni Nesil Su Arıtıcı
  • Sebil Tipi Su Arıtma Cihazları: Modern Su Sebili ve Yeni Nesil Su Sebili
  • Tezgah Altı Su Arıtma Cihazları: Tezgah Altı Su Arıtıcısı ve Kapalı Kasa Model
  • Klozet Kapakları: Akıllı Klozet Kapağı ve Yeni Nesil Klozet Kapağı

Ürünlerimizden de gördüğünüz gibi hem çevresel hem de sağlıklı bir yaşam için çalışıyoruz. Bu yüzden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Samsung, Hilton, Subway, Tuborg gibi birçok kurum ve kuruluş ürünlerimizi kullanmaktadır.

Woongjin Eversky çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Woongjin Eversky Müşteri Hizmetleri Numarası

Ürünlerimiz şubelerimizde satılmaktadır. Sitemizden ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgiler elde edebilirsiniz. Ayrıca 444 8 306 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla isteklerinizi bize iletebilirsiniz. İsteyenler info@eversky.com.tr e-posta adresi veya sitemizdeki iletişim formu aracılığıyla da bize ulaşabilir. Şubelerimizle iletişime geçmek isteyenler için şube telefon numaralarımız şu şekildedir:

  • İstanbul, Sarıyer: Merkez Şube, 0212 654 5500
  • İstanbul, Kadıköy: 0216 550 5580
  • Ankara, Çankaya: 0312 473 8485- 0 312 473 8486
  • İzmir, Bayraklı: 0232 502 5251
  • Bursa, Nilüfer: 0224 441 4290

Woongjin Eversky şubeleri şu anlık sadece dört şehirde hizmet vermektedir fakat, çeşitli alışveriş siteleri aracılığıyla ürünlerimizi Türkiye’nin dört bir yanına göndermekteyiz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Woongjin Eversky müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Woongjin Eversky Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerimize daha önce belirtmiş olduğumuz numara üzerinden doğrudan bağlanabilirsiniz. Şubelerle iletişime geçmek isteyenler şube numaralarını kullanabilir. Woongjin Eversky su arıtıcıları için 4 ayda bir servis hizmeti gerekmektedir. Servis hizmeti hakkında bilgi almak ve randevu almak için müşteri hizmetlerimizle görüşünüz. Servis ve filtre ücretleri sitemizde yazmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Woongjin Eversky müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Woongjin Eversky Şikayet Hattı

Ürünlerimizle ilgili yaşadığınız bir sorunu ya da şikayetinizi bize bildirmek isterseniz çağrı merkezimizi arayınız. Çalışanlarımız şikayetlerinizi çözüme kavuşturmak için özveriyle çalışmaktadır. Yazılı şikayetler için e-posta adresini veya iletişim formunu kullanabilirsiniz. Hakkımızdaki tüm ayrıntılı bilgiyi Woongjin Eversky resmi internet sitesinde bulabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Woongjin Eversky müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Woongjin Eversky şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Woongjin Eversky Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Woongjin Eversky çağrı merkezi numarasına 444 8 306 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Çağrı Merkezi: 444 8 306
Merkez Şube: Büyükdere Cad. No: 237 Noramin İş Merkezi K:1 D:104 Maslak, Sarıyer/İstanbul 34398
Tel: 0212 654 55 00
Mail: info@eversky.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Woongjin Eversky iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Woongjin Eversky sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Woongjin Eversky iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Woongjin Eversky iletişim bilgileri, Woongjin Eversky telefon no, Woongjin Eversky irtibat tel, Woongjin Eversky canlı destek, Woongjin Eversky müşteri temsilcisi, Woongjin Eversky şikayet hattı, Woongjin Eversky müşteri hizmetleri numarası, Woongjin Eversky çağrı merkezi numarası, Woongjin Eversky iletişim numarası, Woongjin Eversky çağrı merkezi, Woongjin Eversky müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap