Havaist Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Havaist Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Havaist çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Havaist müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Havaist şikayet hattına erişebilirsiniz. Havaist müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Havaist Çağrı Merkezi Numarası

Havalimanlarını kullanan kişi sayısı son dönemlerde oldukça artış göstermektedir. İstanbul ili için de bu noktada havalimanı trafiği oldukça fazladır. Kişiler bulundukları noktadan havalimanlarına erişebilmek için çeşitli araçları kullanabilmektedir. Bunlar arasında toplu taşıma araçları insanlara yardımcı olabilmektedir. Havaist firması da kişilere Premium ulaşım imkanı sunan İstanbul içerisinde hizmet veren başarılı bir markadır. Konforu ve ekonomik yolcuğu bir arada getirerek insanların sorunsuz bir şekilde havalimanı ulaşımını sağlar. Eğer firmanın vermiş olduğu hizmetler hakkında bazı sorularınız veyahut çeşitli sorunlarınız varsa çağrı merkezi numarası üzerinden firmaya ulaşabilmektesiniz. Bu şekilde firma sizlere yardımcı olacaktır.

Havaist çağrı merkezi numarası 0850 888 33 34 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Havaist Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma, şehir içi yolcu taşıma sektöründe bagajlı yolcu taşıyabilme özelliğine sahiptir. Bünyesinde çalıştırdığı 105 farklı aracıyla İstanbul’un her yerinden havalimanlarına özel taşımacılık hizmeti sağlayabilmektedir. Firmanın müşterileri için düzenledikleri hatlar kişilerin havalimanlarına erişimlerini kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda gün içerisinde yaklaşık 50 sefer ile 7/24 insanların yardımına koşmaktadır. Firmadan hizmet alan kişiler herhangi bir sorunlarına çözüm bulabilmeleri için müşteri hizmetleri servisi kişilere yardımcı olmaktadır. İstanbul’da son dönemlerde yeni havalimanın devreye girmesi de bu araçlara olan ihtiyacı da artırmaktadır. İBB tarafından sağlanan bu hizmetler kullanıcıların kolay bir şekilde havalimanlarına erişimi sağlar. Detaylı bilgiler alabilmek için de müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden iletişim bilgileri alınabilmektedir.

Havaist müşteri hizmetleri numarası 0850 888 33 34 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Havaist Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kişiler, müşteri hizmetlerine bağlanarak yalnızca operatör ile görüşme sağlamaz. Aynı zamanda firma bu hat üzerinden çalışmaları hakkında da bilgi verebilmektedir. Sefer bilgileri, ücretler ve otobüsler hakkında bilgiler de bu hat üzerinde yer almaktadır. Eğer sorunlarınıza çözüm bulmak için direkt bağlanmak istiyorsanız web sitesi üzerindeki iletişim adresleri üzerinden operatöre bağlanabilirsiniz.

Havaist müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 888 33 34 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Havaist Şikayet Hattı

Şikayet hattı hemen hemen her firma için büyük bir önem taşımaktadır. Bu hat üzerinden insanlar firmanın sunmuş olduğu hizmetler hakkında geri dönüşler ve bildirimler yapmaktadırlar. Bu doğrultuda da firmalar gelenleri iyi bir şekilde analiz edip hizmetlerini iyileştirmek için kullanabilmektedir. İnternet sitesi üzerinden şikayet hattı telefon numaralarına ulaşılabilmektedir.

Havaist şikayet hattı 0850 888 33 34 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Havaist müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Havaist şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Havaist Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 888 33 34

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Havaist çağrı merkezi numarasına 0850 888 33 34 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Yahyakemal Mah. Şair Sok. Sarılar İş Merkezi No:1 K:4. Havaist Gültepe, Kağıthane, İstanbul
E-Posta İletişim : info@hava.ist
Çağrı Merkezi İrtibat Tel No : 0850 888 3334
Kayıp Eşya İçin İletişim Numarası : 0538 231 7483

Arama Terimleri: Havaist iletişim bilgileri, Havaist telefon no, Havaist irtibat tel, Havaist canlı destek, Havaist müşteri temsilcisi, Havaist şikayet hattı, Havaist müşteri hizmetleri numarası, Havaist çağrı merkezi numarası, Havaist iletişim numarası, Havaist çağrı merkezi, Havaist müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Bayram 13 Ocak 2022

Yorum Yap