winwin-cagri-merkezi-numarasi

WinWin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

WinWin Kurumsal Hizmet Yönetimi 2006 yılından bu yana ülkemizde hizmet veren ödeme platformlarından birisidir. Ülkemizde kullanıcısı bir hayli fazladır. Sektörüne ilkleri yaşatan WinWin, M-Payment uygulamasını üye işyerleri kuruluşlarla ilk olarak hayata geçirmiştir. Günümüzde toplam 265 bini aşkın kullanıcıya hizmet veren WinWin, sağladığı ayrıcalık ve kampanyalarıyla oldukça gözde bir firma olmuştur.

WinWin kullanıcılarına kısaca bahsedecek olursak şu faaliyetlerde hizmet verir; yemek, konaklama, ulaşım, temsil ve ağırlama, iletişim, sosyal yardım, güvenlik, sağlık, sigorta, giyim WinOkul, WinOil, GiftWin, SeWin. Bu kategorilerde WinWin anlaşmalı herhangi bir işyeri ile kolayca alışveriş sağlayabilir, ödemenizi WinWin aracılığıyla yapabilirsiniz. Şuanda toplam üye işyeri sayısı 14.512’dir.

WinWin’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla WinWin kartınızda yaadığınız teknik problemler hakkında destek alabilir, üye işyerlerini öğrenebilir, bakiyeniz hakkında sorularınızı sorabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

WinWin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 66 00

Arama Terimleri: winwin iletişim bilgileri, winwin telefon no, winwin irtibat tel, winwin canlı destek, winwin müşteri temsilcisi, winwin şikayet hattı

4 Yorum

  1. Sunay coruh 7 Eylül 2017
  2. murat sarı 2 Mart 2018
    • Yönetici 3 Mart 2018
  3. Vahdet özcan 31 Mayıs 2018

Yorum Yap