erenred-cagri-merkezi-numarasi

Edenred Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Edenred, uluslararası olarak ön ödemeli kart ve kupon sektörünün öncü firmasıdır. Ülkemizde ve dünyada ilk yemek kuponu hizmetini sunan Edenred’in birçok mevcut müşterisi bulunmaktadır. Edenred, ülkemizde toplamda 24.000 şirketin 1.5 milyonu aşkını çalışanına hizmet vermektedir. Toplamda 40 binin üzerindde anlaşmalı olduğu üye işyeri bulunmaktadır. Erenred; “Ticket” markasıyla bilinmektedir.

Erenred’in faaliyetleri sadece yemek kuponları ile sınırlı kalmayıp; şirketin çalışanları için iş performansını yükseltici ve motivasyonunu arttırıcı yardımcı destek sunmayı amaçlamaktadır. Erencard’ın ürünlerinden bahsedecek olursak; Ticket Restaurant, Ticket Business Fuel, Ticket Compliments, Ticket Plus, Ticket Service, Red Club Business, Red Club.

Erenred’in 444’lü ve 0850’li olmak üzere iki ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezlerini arayarak Erencard ürünleri ve hizmetleri ile yaşadığınız teknik problemler hakkında destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden haftaiçi 08.15 ile 17.15 haftasonu ise 09.00 ile 16.00 saatleri arasında bildirebilirsiniz.

Erenred Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 22 66
444 22 66

Arama Terimleri: erenred iletişim bilgileri, erenred telefon no, erenred irtibat tel, erenred canlı destek, erenred müşteri temsilcisi, erenred şikayet hattı

One Response

  1. HATİCE DAY 20 Temmuz 2020

Yorum Yap