sodexo-cagri-merkezi-numarasi

Sodexo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sodexo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sodexo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sodexo şikayet hattına erişebilirsiniz. Sodexo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, anlaşmalı olduğu şirketlerin çalışanlarının yaşam kalitesini arttırmak, çalışanların işlerine motivasyonunu ve sadakatlerini arttırmak, teşvik ve ödüllendirme hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca ödeme sistemleri konusunda da hizmet veren Sodexo’nun kullanıcısı bir hayli fazladır.

Ülkemizde toplamda 550 bin kullanıcıya hizmet veren Sodexo’nun 40.000’den fazla üye işyeri ve 18.000’i aşkın kurumsal müşterisi bulunmaktadır. Kullanıcılarına üye işyerlerinde sunduğu avantaj ve kampanyalarıyla oldukça sevilmektedir. Günümüzde ülkemizde de kullanımı oldukça yaygındır. “Yemek fişi” tabirinin modern halidir.

Sodexo Çağrı Merkezi Numarası

Fransa’da kurulan Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, 427 bin çalışanı ile 80 ülkede faaliyet yürüten ve müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çalışan bir firmadır.  Türkiye’de 25 yıldır faaliyet yürüten firma, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için durmadan çalışmaktadır. Firmamız, Restaurant Pass yemek kartı ve çekleri; Gift Pass hediye çekleri; Business Pass yemek temsil ağırlama ve Fuel Pass akaryakıt harcama hizmetleri ile çalışmalarına devam etmektedir. Hizmet verdiği tüm şirket ve çalışanlara en iyi hizmeti sunmak için durmadan çalışmaktadır. Bu kapsamda, çağrı merkezi numarası müşterilerinin daima hizmetindedir. Sodexo çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sodexo Müşteri Hizmetleri Numarası

Dünya’da 80 ülkede faliyet yürüten, Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, öncelikli olarak müşterilerinin memnuniyetini düşünmektedir. Bu amaçla daima yeniliklere kapı açan firmamız, çağrı merkezi numarası ile hizmet vermektedir. Yaşanılan sıkıntı veya öğrenmek istediğiniz bir durum ile alakalı çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. 444 72 77 numaralı müşteri hizmetleri numarasından haftanın 6 günü 08:00 – 20:00 saatlerinde hizmet alabilirsiniz. Çağrı merkezi numarası üzerinden, yaşadığınız sıkıntıları, firmamızda görmek istediğiniz yeniliklerle alakalı bilgi alabilrsiniz. Alanında uzman çağrı merkezi personelimiz, yaşadığınız tüm durumlarla alakalı sizlere en kaliteli hizmeti vermektedirler. Belirtilen saatler arasında, her türlü durum ve şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sodexo müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Sodexo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, müşterilerinin memnuniyetini önemseyen ve bu doğrultuda her gün yenilikler yapan bir firmadır. Bu nedenle Dünya’nın sayılı şirketleri arasına adını yazdırmıştır. Pazar günleri hariç, haftanın 6 günü saat 08:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabileceğiniz çağrı merkezimiz, müşterilerinin ihtiyaçlarına anında cevap vermektedir. 444 72 77 numaralı çağrı merkezi numaramızı arayarak dilediğiniz her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti kapsamında, alanında uzman personellerimiz ile her türlü soruna çözüm bulabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sodexo müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Sodexo Şikayet Hattı

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetetleri şikayet hattı müşteri memnuniyeti kapsamında kurulmuştur. 7/24 hizmet prensibi ile hareket etmektedir. https://www.sodexoavantaj.com/iletisim#section-3 sayfası üzerinden erişebileceğiniz şikayet hattı, sadece sorun ve dileklerinizde değil, çağrı merkezi üzerinden yaşadığınız her türlü sıkıntı ve tecrübeyi aktarabileceğiniz bir alandır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sodexo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sodexo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Firma Adı: Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş.

Adres: Kavacık Mah.Ertürk Sok No:1 K1 Plaza Kat:2 34810 Kavacık/İstanbul

E Posta: musteri.tr@sodexo.com

İrtibat Tel: 444 72 77

Sodexo’nun 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kartınızla ilgili yaşadığınız teknik problemler hakkında destek alabilir, bakiye bilgisi ve bakiyede yaşanan hatayla ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Sodexo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 72 77

Arama Terimleri: sodexo iletişim bilgileri, sodexo telefon no, sodexo irtibat tel, sodexo canlı destek, sodexo müşteri temsilcisi, sodexo şikayet hattı, sodexo müşteri hizmetleri numarası, sodexo çağrı merkezi numarası, sodexo iletişim numarası, sodexo çağrı merkezi, sodexo müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. varol inş.müh.gıda ısı.sis. nak.san.diş tic.ltd.şti 20 Eylül 2019

Yorum Yap