Wiky Watch Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Wiky Watch Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Wiky Watch çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Wiky Watch müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Wiky Watch şikayet hattına erişebilirsiniz. Wiky Watch müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Wiky Watch Çağrı Merkezi Numarası

Teknolojinin kolaylıklarını ve olumlu yönlerinden birini size akıllı çocuk saatleri şeklinde sunuyoruz. Her çocuk bize aittir sloganıyla hareket ediyoruz. Onlar için hem kullanımı eğlenceli sizler içinde huzur ve gönül rahatlığı anlamına gelen %100 orjinal Wiky watch Akıllı Çocuk saatlerinin Türkiye distribütörlüğünü üstlendik.

Çağrı merkezi numaramız ile bizlere ulaşabileceğiniz gibi Whatsapp bilgi hattımızdan da ulaşabilirsiniz. Veya sosyal medyadan da talep ve fikirlerinizi iletebilirsiniz.

Bize telefon ile ulaştığınızda akıllı çocuk saatlerinin modelleri ve özellikleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz; Wiky Watch Saatler; Wiky Watch S, Wiky Watch 1, Wiky Watch 2, Wiky Watch, 3 Wiky Watch 3 Plus, Wiky Watch 4, Wiky Watch, Fenerbahçe Wiky Serisi, Beşktaş Wiky Serisi.

Bu saatlerin üretilme amacı çocuklarımız. Hem saat hem telefon olan bu teknolojik ürünlerin özellikleri şöyledir: Rehber Belirleme, SOS Acil Arama, Koldan Çıktı Uyarısı, Sesli Mesajlaşma, Yazılı Mesajlaşma, Elektronik Çit, Ayak İzi Özelliği, Harita (anlık konum takibi), Saati Sessize ve Titreşime Alma, Dokunmatik Ekran, Renkli Ekran, Kamera, Albüm, Fener Özelliği, Matematik Oyunu ve Wiky Watch 4 de son gelen teknoloji olarak görüntülü konuşma.

Wiky Watch çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Wiky Watch Müşteri Hizmetleri Numarası

Wiky Watch Akıllı Çocuk Saatlerinin modelleri ile ilgili veya yukarıda ana başlıkları yazılı kullanım özelliklerinin ayrıntılı açıklamaları ve hangi modelimizde ne olduğu ile ilgili sorularınızı 0 216 348 93 93 numaralı Müşteri Hizmetleri Numaramız dan öğrenebilirsiniz. Bunun yanında 0 216 345 93 60 numaralı teknik servisimizde size bu konularda yardımcı olacaktır. Saatlerin tüm teknik desteği tarafımızca sağlanmaktadır. Telefon saatlere Türkiye’nin her yerinde bulunan Teknosa, Turkcell, Media Market, D&R, T ve K, Nezih Kırtasiye, Hepsi Burada, N11, imaginariumdan ulaşabilir ve buralara ek olarak internet satışından satın alabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Wiky Watch müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Wiky Watch Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıda belirttiğimiz telefon numaralarını veya instagram, facebook, twitter, youtube, ve G+ dan da iletişime geçe bilirsiniz. Bize ulaşmak için bu yöntemden birini kullanmanız yeterlidir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Wiky Watch müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Wiky Watch Şikayet Hattı

Şikayetlerinizi belirttiğimiz tüm iletişim yöntemleri ile bize ulaştırabilirsiniz. Amacımız sizlerin çocuklarını koruyabilmek. Bu noktada size her konuda destek olmaya çalışacağımızı unutmayınız. Ayrıca belirtmek isteriz ki çocuğunuza böyle bir koruma alırken Down Sendromlu Çocuklarımızı da unutmayıp wikywatc.com.tr sayfamızdaki QR kodu kullanarak onların korunmasına da destek olabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Wiky Watch müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Wiky Watch şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Wiky Watch Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Wiky Watch çağrı merkezi numarasına 0 216 348 93 93 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E Posta Adresi: info@wikywatch.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Wiky Watch iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Wiky Watch sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Wiky Watch iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Wiky Watch iletişim bilgileri, Wiky Watch telefon no, Wiky Watch irtibat tel, Wiky Watch canlı destek, Wiky Watch müşteri temsilcisi, Wiky Watch şikayet hattı, Wiky Watch müşteri hizmetleri numarası, Wiky Watch çağrı merkezi numarası, Wiky Watch iletişim numarası, Wiky Watch çağrı merkezi, Wiky Watch müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap