eti-cagri-merkezi-numarasi

Eti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eti çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Eti müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Eti şikayet hattına erişebilirsiniz. Eti müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

1961 yılında Gıda sektörüne hızlı giriş yapan Eti, bu hızlı girişle çok kısa sürede başarı merdivenlerinin zirvesine ulaşmıştır. Eti çocukların en sevdiği atıştırmalıklar olmakla birlikte sizlerinde çocukluğunuzdan kalan o vazgeçilmez tatları ile vazgeçilmez markanızdır. Eti, Bisküviler ve Gofretler, Krakerler, Kekler ve Turtalar, Sağlıklı ve Lifli Ürünler, Kahvaltılık Ürünler, Çikolatalar ve Çikolatalı Ürünler, Dondurulmuş Ürünler,Soğuk Atıştırmalıklar,Bebeklere Özel ürünler üretmektedir. Günün her saati sizlere lezzetli ürünler yeme imkanı veren Eti gün geçtikçe daha da büyümekte.

Eti Çağrı Merkezi Numarası

1962 yılında, Eti’nin hem onursal başkanı hem de kurucusu olan Firuz Kanatlı’nın projesini kendisinin çizmiş olduğu bir tesiste üretim faaliyetlerine başlandı. Eti’nin genel olarak üzerinde odaklandığı konu, sektörde yapılan yenilikler ve ilklerin halka ne kazandırdığı sorusudur. Her zaman müşteriler için en iyi olan ürünleri üretmeye çalıştıklarında dolayı müşteriler tarafından unutulması mümkün olmayan kaliteli ürünler üretmektedirler. Eti çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Türkiye birçok ilk ile Eti sayesinde tanışmıştır. Örneğin; ilk glütensiz ürünler, İlk sanayi tipi kek, ilk ıslak kek, ilk kızarmış ekmek olan Etimek, yapılan yeniliklerdendir. Eti sektörde faaliyet gösterdiği süre boyunca birçok ödüle layık görülmüştür. Geçmişten günümüze büyüyerek ve gelişerek bugün 72 farklı ilde, 7000’den fazla çalışan istihdam etmektedir. Yarım aşırı geçkin tecrübesi ile müşterilerine kalitesi ve benzersiz lezzetler sunmaktadır.

Eti Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterilerine değer veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmalar arasında en önde Eti gelmektedir. Odağına müşteri bağlılığını aldığı için müşterilerini nasıl memnun edeceği ve müşteri bağlılığını nasıl sağlayacağı sorularına önem vermektedir. Bu bağlamda alanında uzman bir ekip ile Eti müşteri hizmetleri kurulmuştur. Müşterilerin ürünler ile ilgili bir sorun yaşaması veya danışmak istediği bir konu bulunması halinde çağrı merkezine ulaşarak bu sorunlarına yanıt bulabilirler. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Eti müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Eti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşterilerin ürünler hakkında bir problem ile karşılaşması firmanın en son isteyeceği şeydir. Özellikle yiyecek içecek alanında hizmet veren bir firma ise bu ürünler ile ilgili sorun olması insan sağlığı açısından çok büyük bir risktir. Müşterilere kaliteli ve güvenilir bir hizmet verilmesi amacı ile Eti Müşteri Hizmetleri oluşturulmuştur. Müşteri hizmetlerine 0800 211 03 84 numaralı hat üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Eti müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Eti Şikayet Hattı

Eti ürünler ve bu süreçte alınan hizmetler ile ilgili sorun yaşanması ya da bu gibi konularda önerileri olan müşterileri için kurumsal sitesinde Dilek ve Öneri formu bulundurmaktadır. Bu form aracılığı ile firma, ürünler ve alınan hizmetler ile ilgili şikayetinizi, görüşlerinizi, ya da memnun kaldığınız hizmetler ile ilgili teşekkürlerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda form dışında Eti Şikayet Hattı da bulunmaktadır. İsteyen müşteriler şikayet hattı üzerinden de firma ile görüşme sağlayabilirler.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Eti müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Eti şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Her ürün için ayrı tesisi bulunan Eti TPM mükemmellik ödülü gibi bir sürü ödüle layık görülmüştür. Eti her ürününde çok çeşitlilik sunduğu için damak tadınıza uygun Eti ürünlerini satın alabilirsiniz. “Mutluluk Denince Akla” sloganı ile gerçekten ürünleri yediğinizde mutlu olmanızdan ilham alınarak hazırlanmış bir slogandır. Eti mutluluğun paylaştıkça çoğaldığını düşünerek sizleri mutlu etmek için çabalamaktadır. Eti sağlık onaylı gıda ürünleri ile sizlere kalitenin ve hizmetin en iyisini vermek için canla başla çalışmaktadır. Sizlere çağrı merkezi ile bir adım daha yakın olmak isteyen Eti tavsiyelerinizi ve merak ettiklerini dinlemek üzere cevap vermektedir.

Eti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 (222) 221 20 00

Eti müşteri temsilcilerine elektronik ortamda ulaşmak isterseniz, aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Eti İletişim Formu

Arama Terimleri: eti iletişim bilgileri, eti telefon no, eti irtibat tel, eti canlı destek, eti müşteri temsilcisi, eti şikayet hattı, eti müşteri hizmetleri, eti müşteri hizmetleri numarası, eti çağrı merkezi numarası, eti iletişim numarası, eti çağrı merkezi, eti müşteri hizmetleri direk bağlanma

13 Yorum

 1. vedat kara 26 Ekim 2017
 2. Çınar 13 Aralık 2017
 3. Rana ballı 4 Ocak 2018
 4. Abdullahpınarcı 12 Ocak 2018
 5. Tüketici ! 23 Ocak 2018
 6. mehmet sait sualp 23 Mart 2018
 7. Yaşar uyanık 31 Mart 2018
  • Yönetici 2 Nisan 2018
 8. murat kilbiyik 9 Mayıs 2018
 9. murat kilbiyik 9 Mayıs 2018
 10. Mesut 14 Ağustos 2018
 11. Nurettin 14 Mart 2019
 12. türkan çelebi 7 Eylül 2021

Yorum Yap