Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği şikayet hattına erişebilirsiniz. Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çağrı Merkezi Numarası

Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Türkiye’nin Bursa ve Yalova illerinde hizmet veren özel bir sağlık kuruluşudur. Bu firmanın sunmuş olduğu sağlık hizmetleri ile alakalı bilgi almak isteyen vatandaşlar firmaya nasıl ulaşacaklarını merak etmektedirler.

Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği çağrı merkezi numarası 0224 363 57 57 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Firmaya ulaşmak istiyorsanız 0224 363 5757 numaralı hattan 7/24 ulaşmanız mümkündür. Telesekreterin yönlendirmeleriyle ulaşmak istediğiniz şubenin temsilcisine ulaşabilir ve dilediğiniz konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmadan almış olduğunuz hizmet doğrultusunda sormak istediğiniz sorular varsa veya şubeler ile alakalı bilgi edinmek istiyorsanız firmanın müşteri hizmetleri numarasına ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Firmaya haftanın her günü dilediğiniz saatte ulaşmanız mümkündür.

Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği müşteri hizmetleri numarası 0224 363 57 57 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Firmanın müşteri hizmetlerine ulaşmak için yapmanız gereken tek şey telefonunuzdan 0224 363 5757 numaralı hattı aramak ve sizi karşılayan firma temsilcisine arama nedeninizi söylemektir. Firma temsilcisi sizin sorularınızı memnuniyetle cevaplandıracak ve gerekiyorsa sizi yönlendirecektir.

Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bursa ve Yalova illerinde hizmet veren bu sağlık kuruluşunun çağrı merkezine bağlanmak isteyen vatandaşlar, bunu nasıl beklemeden direkt olarak yapacaklarını merak etmektedirler. Firmanın çağrı merkezine telefon numarası ile direkt bağlanmak ne yazık ki mümkün değildir. 0224 363 5757 numaralı hattı aradığınızda telesekreterin yönlendirmeleri ile firmaya bağlanabilirsiniz.

Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0224 363 57 57 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Eğer firmaya direkt olarak bağlanmak ve sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız destek@mesambursa.com adresine e-posta göndererek firma temsilcisine direkt olarak ulaşabilirsiniz. Firma temsilcisi kısa sürede size geri dönüş sağlayacak ve yardımcı olacaktır.

Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Şikayet Hattı

Firmadan aldıkları hizmet doğrultusunda mağdur olduklarını düşünen ve şikayette bulunmak isteyen vatandaşlar, şikayetlerini nereye ileteceklerini merak etmektedirler. Eğer firmanın şubelerinden bir hizmet aldıysanız ve şikayette bulunmak istiyorsanız, 0224 363 5757 numaralı hattı 7/24 arayabilir ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Ayrıca firmaya olan şikayetlerinizi iletmenin bir diğer yolu ise destek@mesambursa.com adresine e-posta göndermektir. Bu adrese göndereceğiniz e-posta ile şikayetinizi açık bir şekilde dile getirirseniz firma temsilcisi size yardımcı olacak ve şikayetinizi not edecektir.

Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği şikayet hattı 0224 363 57 57 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0224 363 57 57

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği çağrı merkezi numarasına 0224 363 57 57 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İrtibat Bilgisi : 152 Evler Mahallesi, Eğitim Cd., 16320
E-Posta Mail Adresi : info@mesambursa.com
Telefon Numarası : 0224 363 57 57

Arama Terimleri: Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri, Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği telefon no, Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği irtibat tel, Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği canlı destek, Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği müşteri temsilcisi, Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği şikayet hattı, Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği müşteri hizmetleri numarası, Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği çağrı merkezi numarası, Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim numarası, Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği çağrı merkezi, Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap